CO-2014

درخواست انتشار پکیج آموزشی افزونه های معروف جوملا + آموزش html و css توسط مهندس طالبی

از دوستان عزیز هم تقاضا دارم چنانچه تمایل به خرید آموزش   4 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. از دوستان عزیز هم تقاضا دارم چنانچه تمایل به خرید آموزش

• موافق
      4
    • مخالف
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

پکیج آموزشهای ویدیویی افزونه های پر کاربرد و معروف جوملا کی منتشر میشه ؟ shotup

آموزش html و css هم همینطور !

جناب مهندس طالبی عزیز gift

درود

ضمن آرزوی بهترینها برای شما و همکارانتون ، به خدا همه کارها و پروژه هایی که دارم در گرو انتشار این پکیج استثناییه. پیر شدیم بابا انتظار سخخخخخته !!

اگه یه تاریخ تقریبی هم اعلام کنید خیلی عالی میشه کارها رو هماهنگ کرد.

اگرهم این بسته آموزشی تا مدت زیادی منتشر نخواهد شد لطفا اطلاع دهید تا برای آموزش خصوصی خدمت برسم.

ارادتمند شما رضا عزیزی

از دوستان عزیز هم تقاضا دارم چنانچه تمایل به خرید آموزشهای ذکر شده رو دارن در همین تاپیک درخواست بدن شاید زودتر منتشر بشه .

آموزشهایی از قبیل :

• virtuemart
  • joomshopping
  • sobipro
  • dj classified
  • RS Firewall
  • RS Form pro
  • k2 - Zoo
  • phoca download
  • BT Portfolio
  • Datsogallery
  • و . . .
ویرایش شده در توسط CO-2014

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شناخت و دانش کاربرد افزونه های مهم جوملا گام بزرگی در راه حرفه ای شدن و کسب درآمد از این راه هست ، اما بدون دانش کافی در زمینه کار با قالبهای حرفه ای خارجی این امر میسر نخواهد شد.

تا این لحظه هیچ آموزشی درباره خصوصی سازی قالبهای تجاری از شرکتهای مطرح مثل rocket theme , yoo theme , smart addons , و ... تو هیچ سایت و فروشگاهی منتشر نشده ، چون این شرکتها از فریم ورکهای مختلف استفاده میکنن.

حالا سوال من اینه که آیا فرمول واحدی برای یادگیری ویرایش اینگونه قالبها وجود داره ؟

و آیا با تهیه آموزش جامع طراحی قالب از سایت آموزشگاه جوملا ایران ، دانش و مهارت کافی برای کاربری حرفه ای قالبهای جوملا کسب خواهد شد ؟

از دوستان کسی نظری نداره ؟

لطفا راهنمایی کنید.

:65d6a5d6s:

برای ویرایش و شخصی سازی شما باید css و html را کامل بدونید.

بعدش هم در مورد قالب های شرکت ها همشون مستندات قوی ای دارند که به راحتی میشه ازشون استفاده کرد و به نتایج مطلوب رسید

برای ویرایش و شخصی سازی شما باید css و html را کامل بدونید.

بعدش هم در مورد قالب های شرکت ها همشون مستندات قوی ای دارند که به راحتی میشه ازشون استفاده کرد و به نتایج مطلوب رسید

بله جناب فلاح عزیز، دقیقا گفته شما درسته و چون من اصلا این مواردی که فرمودید ( html و css ) روبلد نبودم سردرگم و ناتوان از ایجاد تغییرات و حداقل ، خصوصی سازی قالبها بودم و البته هستم !

آموزش این موارد تو این بازار (مکاره) طراحی وبسایت فراوونه .اما شما اگه یه غذای 5 ستاره بخوری دیگه املت به مذاقت سازگار نیست ! :1:

من بارها از استاد طالبی درخواست این آموزشها رو داشتم اما خوب یه دست صدا نداره که !

اگه شما و دوستان دیگه همت کنین و با شرکت در نظر سنجی و آپدیت پست این خواسته رو عمومی کنید ، ما تازه کارها و مبتدیها هم به یه نوایی میرسیم ! منظورم کسب تواناییه نه درآمد !!! !book]

سلام منم با فرمایشات آقای عزیزی موافقم. بنظرم کار با فریم ورکها و خسوسی سازی اونها خیلی مهمه و مطالبی هم که تو انجمن مطرح میشه خلاصه و اغلب ناقس. لذا انتشار این آموزشها در مورد کار با فریم ورکهای مهم و افزونه های ذکر شده کمک شایانی به ماها میکنه و رسالت آموزشگاه جوملا هم مطمئنا همینه و از آقای طالبی خواهش میکنیم تا این آموزشها رو مثل سایر آموزشهای دیگه که با زبان شیوا انتشار دادن انتشار بدن و ما استفاده کنیم.

دوستان لطفا در نظر سنجی شرکت کنید

اینطور که میبینم اکثر کاربران مشکلاتی دارند که با راهنمایی های مقطعی و پراکنده حل نمیشه و فقط صورت مسئله اونهم برای همون مورد خاص پاک میشه.

جالبه !! با اینکه بعضی از کاربران انجمن با اینکه بیزینس دارن و منبع درآمد از سایت و .... ، تمایلی به تهیه آموزشهای مورد نیازشون نشون نمیدن !

آموزشهایی که در پست اول درخواست شده رو هیچ جا نمیشه پیدا کرد یا اگه پیدا بشه هم قیمتهای آنچنانی روشون گذاشتن ! که مطمئنا میشه با صرف هزینه اندکی از استاد طالبی و همکارانشون درخواست کرد. شاهد این موضوع هم قیمت آموزشهای فعلی مهندس طالبیه که با توجه به محتوای با ارزش قیمت مناسبی داره .

دوستان یه سرچ کنید برای خرید آموزشهای مشابه تا اطلاعات کافی بدست بیارید!! تازه از درجه علمی آموزش دهنده و کیفیت صدا و تصویر هم صرف نظر کردم.

لطفا تو نظر سنجی شرکت کنین اگه مخالف هم هستید خواهشا شرکت کنید، نظرتون مهمه !!! :65d6a5d6s:

با سلام اموزش طراحی قالب جوملا2.5 در اموزشگاه جوملای ایران وجود داره که به نظر من خیلی خوب و جامعه و اما در رابطه با اموزش فریم ورک های شرکت های معروف و صاحب نامی که اسم بردید در آخرین صحبتی که با جناب اقای مهندس طالبی داشتم در تدارک مجموعه آموزشی جدیدی هستن که محتواش دقیقا اموزش فریم ورک ها برای تهیه قالب جوملا:ooof::nasihat: 3 و بالاتر هستن که منم بی صبرانه منتظر انتشار این مجموعه آموزشی هستم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری