hamidnpc

چهارمین افزونه ماه رمضانی : کامپوننت صدور پیش فاکتور فارسی

43 پست در این موضوع

سلام پارميس عزيز

ببينيد وقتي يك افزونه اي منتشر ميشه در جي اي دي اوپن سورس هست !يعني شما مي توانيد هر كاري روي آن انجام دهيد!پس نيازي به راضي بودن سازنده نيست!

ولي اين افزونه فقط براي 1.5 منتشر شده! كه تيم جي پورتال (ايراني) آن را به 2.5 تبديل كرده اند.پس شما و توسعه دهندگان ايراني بايد از ايشون براي متصل كردن به بانك اجازه بگرييد

بعد هم فرمودين آقاي سناتور افزونه ي بدون باگ را منتشر كردن؟ مگر افزونه ي من باگ دارد؟

بعدش هم شما خودتون هم معناي كپي رايت را نمي دونين!

بنده به عنوان شخصي كه اين افزونه را ترجمه كردم ،حق دارم بنويسم قدرت گرفته از سايت من!!

ولي اگر افزونه 1.5 را بخواهيد توسعه اش دهيد نيازي به اجازه گرفتن نيست.پس لازم نيست كه آقاي سناتور گل دل به من حق حساب بده!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا خواهشن اینقدر از ما مایه نزارید من جفت پست های شما عزیزارو لایکیدم تا سوء تفاهم پیش نیاد در مورد فرمایش پارمیس عزیز باید عرض کنم جناب حمید خان همانطور که خودشون فرمودند به دلیل زحمت ترجمه این کامپوننت حق دارند اسم سایتشون رو اون پایین بزنند و کلیه مواردی هم که در خصوص اوپن سورس گفتند درسته؟ ولی یک نکته کوچیک هم به حمید خان بگم اینکه این افزونه رو خود سایت اصلی برای نسخه 2.5 هم منتشر کرده

لینک سایت اصلی http://www.lot-studio.ru/en/ipricecalcplus

و بعید می دونم تبدیلش کار جی پرتال باشه ضمن اینکه اگر هم اینطور باشه که می فرمایید مشاهده فرمودید که این تبدیل درست انجام نشده بود و مشکلاتی داشت.

به هر حال این چیزی از ارزش کار حمید خان به خاطر هدیه ماه مبارک رمضانش کم نمی کنه و باید قدردان ایشان باشیم.

مرسی آقای سناتور

بببینید وقتی که بنده دنبال این افزونه می گشتم به نسخه ی لایت آن نیز بر خوردم که با توجه به این که آن موقع برای من ارور 500 می داد رهایش کردم . دنبال شخصی میگشتم که این افزونه 1.5 اش را به 2.5 تبدیل کند شاید این ارور نیاید(نمی دانستم این ارور قابل حل است)

تا این که به یکی از کاربران حرفه ای جوملا ی فارسی ( آقای صفاجو) تیم جی پورتال خوردم که ایشون به من گفتند بنا به نیاز خودشان این افزونه را به 2.5 تبدیل کرده اند!

دقت کنید من تصور میکنم که این نسخه ی ای که من قرار دادم هم روی 1.5 و هم روی 2.5 نصب میشود ( در حالی که نسخه لایت اصلی ) فقط روی یا 1.5 یا 2.5 نصب میشود

شما این چیزی را که بنده گفتم را بررسی کنید اگر خلاف این بود . یعنی تیم جی پورتال هیچ کاری نکرده . و شما هم می تونین به بانک متصل اش کنین بدون اجازه این تیم

اگر عین همین بود که من گفتم . که شما باید قوانین کپی رایت را رعایت فرمایید

حمیدخان من با شما کاملا موافقم که کسی که برای یک افزونه زحمت می کشه حتی اگر یک ترجمه کوچک باشه شرعا و بعضی وقت ها قانونا باید از اون برای تغییرات بعدی اجازه گرفت ولی در خصوص این افزونه من هیچ نظری نمی دم چون بعدا محکوم نشم ولی اگر همون لینک بالا رو که گذاشتم مشاهده می کردید متوجه می شدید که اینی که سایت اصلیش هم گذاشته روی دو نسخه نصب می شه و " یا " نداره

ضمنا تو آنالیز فایل هایی که از سایت اصلی دانلود کردم و این فایل که شما می فرمایید از جی پورتال دریافت کردید بنده هیچ تفاوتی ندیدم الا چند خط کوچک البته همونطور که قبلا گفتم همه کامپوننت رو حوصله نداشتم بریزم بیرون و این شباهت به نظر من غیر عادی میاد حالا خدا می داند شاید ما در اشتباهیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیزان !! اشتباه نکنید!

عزیزان من با مدیر جی پورتال صحبت کردم . این نسخه ی ای که در حال حاظر در سایت رسمی برای دانلود هست. تبدیلش کار این تیم بوده .ولی این افزونه هنوز کامل نیست . به خاطر همین در

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/9936

نسخه ی 1.5 را منتشر کردن تا ایرادات احتمالی برطرف بشه.

خواستيد باور كنيد. نخواستيد هم اجباري به باور شما نداريم، توي سورس هيچ تغيري داده نشده ، اين تيم هم فقط تبديل رو انجام داده، و به گفته ي خودشون : اين كار بزرگي نبوده كه بخواييم جزو افتخارات خودمون بدونيم

ویرایش شده در توسط hamidnpc
دی:

سلام به همه دوستان عزیز

بزرگواران بنده این افزونه رو نصب کردم ولی به دلایلی حذفش کردم بعد دوباره که میخواستم نصبش کنم با خطای زیر رو به رو شدم

نصب کامپوننت: تابع DB یک سری ایراد دارد

لطفا و خواهشا بهم بگید چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

ایمیل بنده : info@blogtab.ir

کامپوننت ی که هم اکنون در دستان شماست اولین نسخه از کامپوننت صدور پیش فاکتور برای جوملا 2.5 می باشد .زیرا از قبل از آن نسخه ای فارسی و چه حتی انگلیسی در دنیای نت تحت عنوان صدور پیش فاکتور موجود نبود واگر هم بود نسخه لایت بود که کارایی نداشت. شما توسط این کامپوننت می توانید به راحتی فرمی را ایجاد کنید که کاربر با انتخاب کردن آن ها بتواند با انتخاب چک باکس ها ، در نهایت قیمت نهایی و فرم سفارش به او نمایش داده شود .دقت فرمایید هر گونه دخل وتصرف در این کامپوننت و برداشتن کپی رایت پایین افزونه و یا حتی ویرایش آن یا انتشار آن به نام هر شخص یا گروه یا انجمن شرعا حرام و پیگرد قانونی دارد

pisfator.png

لینک دانلود

با سلام لینک دانلود خراب است

با سلام چرا لینک دانلود افزونه صدورپیش فاکتور کار نمی کنه؟

صابر عزیز که گفت در ص دوم لینک دانلود صحیح وجود داره

سلام

لینک دانلود مشکل دارد

لطفا پیگیری نمایید

متشکرم و موفق باشید

سلام

کلی وقت با این افزونه گذاشتم اما نتیجه نگرفتم

من یه مجموعه ساختم

یه گزینه هم براش ثبت کردم

و شناسه کاربر هم ثبت کردم

حالا وقتی میری یه فاکتور ثبت کنی، سفارشی ثبت نمیشه و چیزی ارسال نمیشه

فقط صفحه رفرش میشه

مشکل چیه؟؟؟؟!

دوستان تو این برنامه وقتی کاربر اطلاعات رو ارسال میکنه شماره تلفنش رو نشون نمیده. نه پیامش نه شماره تلفنش

سلام من این افزوننه رو نصب کردم ایا با ماژول نمایش داده می شه ؟ چون ماژول در بسته نبود

باید یک منو از نوع این کامپوننت بسازید :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری