حجت مردانه زاده

*ویژه*انتشار بسته فارسی ساز جوملا 3.0 برای اولین در ایران در انجمن جوملای ایران

14 پست در این موضوع

با سلام....

joomlaforum.ir_13508333731.jpg

مفتخریم که در این لحظه بعنوان اولین تیم ایرانی، بسته ی نصبی زبان فارسی برای جوملا 3.0 را منتشر کنیم.

این هدیه به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر ترتیب داده شده است. تا اینکه تمامی فارسی زبانان عزیز از شاهکار جوملا 3.0 نهایت استفاده را ببرند .

زبان در جوملا 3.0 با تفاوتهایی بسیاری با ورژن های قبلی خود داشته است. البته این تغییر در بخش مدیریت جوملا بسیار چشمگیرتر از بخش کاربری جوملاست .

چون این بسته به نوع بطور فروس ماژور اماده شده است تا در اختیار کاربران قرار بگیرد.وجود احتمال خطا در بخش هایی دور از انتظار نیست.

از تمامی عزیزانی که از این بسته استفاده میکنند .خواهش میکنیم که در صورت مشاهده خطا و یا هر گونه مشکلی در بسته؛ مسیر دقیق خطا و کد خطا را در همین تاپیک قرار دهند تا سریعا رفع نقص شود .

ضمناً زحمت بیش از نیمی از ترجمه بر عهده جناب طالبی و تکمیل مابقی ترجمه و بهینه سازی بر عهده ی بنده بوده است.

منتظر هدیه ی بزرگ انجمن هم باشید....

هم اکنون شما بسته ی( نصبی) فارسی سازی جوملا 3.0.1 را میتوانید دریافت کنید.

دانلود بسته ی فارسی ساز جوملا 3.0

دانلود بسته ی نصبی جوملا 3.0

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مهندس مردانه زاده بنده الان با جوملا 2.5 مشغولم ( البته بیشتر منظوم در لوکال هستش )

به نظرتون اینکه الان از 2.5 به 3 کوچ کنم کار معقولانه ای هستش ؟؟؟

افزونه ها برای جوملا 3 در چه حالی هست .

میخوام مطمئن بشم که با کوچ کردن به جوملا 3 شرایط سخت نمیشه و کارامون لنگ نمیمونه

متشکرم

OOPSss

یعنی وای مصیبت ها

ای داد بی داد

این ها یعنی اینکه من که حالا حالا ها نمی تونم طعم جوملا 3 رو بچشم چون موقع اینستال گیر می ده که ورژن PHP 5.3.1 باشه یا بالاتر. من هم نمی تونم ارتقاء بدم چون خیلی از سایت هام هم از اسکریپت های قدیمی استفاده می کنند.

ای وای ای هوار:j58r36j3gcr4suxymup

فکر کنم این بهترین هدیه ایی بود که در این مدت منتشر شد. چون واقعا جای خالی بسته های نصبی جوملا در انجمن احساس میشد.

با توجه به کیفیت بالای ترجمه های این انجمن واقعا نیاز بود تا نسخه جدید جوملا را منتشر کنیم. و اولین تیمی باشیم. که نسخه 3 را به زبان فارسی منتشر کرده است.

چون من خودم کار ترجمه زیاد انجام دادم. واقعا میتونم درک کنم که حجم این کار چقدر بالا بوده . مخصوصا اینکه باید ترجمه ها باید با کیفیت بالا باشه.

دست مهندس مردانه و مهندس طالبی درد نکنه بابت این کار بزرگ .

اتفاقا همین چند وقت پیش به مهندس طالبی داشتم میگفتم که چرا نسخه های جدید جوملا منتشر نمیشه. نگو برنامه سوپرایز کردن در پیش بوده .

موفق پایدار

مهندس مردانه زاده بنده الان با جوملا 2.5 مشغولم ( البته بیشتر منظوم در لوکال هستش )

به نظرتون اینکه الان از 2.5 به 3 کوچ کنم کار معقولانه ای هستش ؟؟؟

افزونه ها برای جوملا 3 در چه حالی هست .

میخوام مطمئن بشم که با کوچ کردن به جوملا 3 شرایط سخت نمیشه و کارامون لنگ نمیمونه

متشکرم

دوست عزیز بنا به توصیه توسعه دهندگان اصلی جوملا، نسخه 2.5 بهترین گزینه برای راه اندازی سایتهای جوملایی در حال حاضر میباشد

پس تا انتشار نسخه Stable از جوملا 3 که ظاهرا تا چند ماه دیگر در سال 2013 انتشار پیدا می کند و نسخه 3.5 آن است شکیبا باشید و مطمئن باشید در ان زمان انتقال از جوملا 2.5 به جوملا 3.5 کار پیچیده ای نخواهد بود.

بله همونطور که محمد عزیز هم گفت؛ با وجود اینکه این بسته خیلی امکانات خیره کننده تری نسبت به جوملا2.5 داره، ولی برای سایتهای اصلی به هیچ وجه توصیه نمیشه تا انتشار نسخه ی 3.5 .

یکی دو سال بی دردسر با 2.5کار کنید....مشکلی پیش نمیاد و کاملا ساپورت خواهد شد.

ضمناً افزونه های کاربردی و پرمتقاضی اکثراً بسته های 3.0 رو هم منتشر کردند!!!

آقا حجت عزیز با وجود شما و آقای طالبی و سایر دوستان و از همه مهمتر انجمن جوملا فروم بنده هیچ وقت احساس تنهایی و ... در این وادی را نخواهم کرد

موفق باشید دوستان خوبم

سلام و خسته نباشید و دست مریزاد به بچه های خوب فروم خصوصا استاد طالبی عزیز و آقا حجت گل

اگر ماژول ها و کامپوننت های منتشرشده و هماهنگ با جوملا 3 معرفی بشه عالیه

بازم تشکر

خیلی ممنون بابت این بسته بسیاز زیبا

بعد از نصب ارور زیر رو میده :

Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with JDate::calendar($format, $local = false, $translate = true) in C:\xampp\htdocs\3\language\fa-IR\fa-IR.localise.php on line 265

سلام بنده از جوملا 3.3.6 Stable استفاده میکنم وقتی بسته فارسی ساز رو نصب کردم نصب شد منتها بالای هر صفحه ای از مدیریت و حتی سایت این خطای 265 رو نشون میده که عکسش رو ضمیمه میکنم براتون برای راهنمایی بهتر...[ATTACH=CONFIG]7732[/ATTACH]

سلام

چجوری ازش استفاده کنم؟

من قسمت مدیریت سایتم انگلیسیه اما خود سایت فارسی چجوری اونم فارسی کنم؟

شما میبایست به مدیریت زبان و تب زبان بخش مدیریت برید.از بین زبان هایی که دارید فارسی رو پیشفرض قرار بدید.الان پیشفرض بخش ادمین سایتتون انگلیسی هستش.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری