Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

دوست عزیز این فایل رو که یکی از کاربرا لطف کردن آماده کردن جایگزین فایل اصلیت کن درست میشه منم از همین استفاده کردم مشکلم حل شد :(

http://p30up.ir/up/wl3m0x2h5uf8f4hv8ln.zip

این فایل رو هم جایگزین کردم باز هم نشد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این فایل رو هم جایگزین کردم باز هم نشد

به احتمال زیاد کامپونتت مشکل داره / بهتر هستش پاک کنیش و جوملا نصبی به همراه کامپونت هستش و در پست اول ذکر شده نصب کنی . چون تمام مراحلی که توضیح داده شد درست است و تست شده .

موفق باشی :ds6a5d:

به احتمال زیاد کامپونتت مشکل داره / بهتر هستش پاک کنیش و جوملا نصبی به همراه کامپونت هستش و در پست اول ذکر شده نصب کنی . چون تمام مراحلی که توضیح داده شد درست است و تست شده .

موفق باشی :ds6a5d:

من همان بسته نصبی را که میفرمایید نصب کردم ولی باز هم مشکل دارد

من همان بسته نصبی را که میفرمایید نصب کردم ولی باز هم مشکل دارد

سلام دوست عزیز

فکر کنم شما با ثبت واحد پول ایران مشکل دارید درسته ؟ دسترسی رو برام پیام خصوصی کنید براتون اوکی کنم

در ضمن دوستانی که نمیدونن در iso نماد اختصاری پول ایران چیه جوابش irr هست.

تاریخ انتشار رو تغییر میدم و مثلا تاریخ شروع : 1392-02-29 13:01:40 و تاریخ پایان : 1394-02-30 02:58:36 . اما باز هم بعد از هر بار ورود به قسمت املاک می بینم تاریخ ریست شده است و تاریخ همون روز شروع در بخش پایان قرار میدهد .

و همگی تیک های منتشر شده ها غیر فعال می شود ... البته بعد از گذشت یک روز این اتفاق می افتد ..

کسی نیست به این مشکل من جواب بده ؟

سلام دوست عزیز

فکر کنم شما با ثبت واحد پول ایران مشکل دارید درسته ؟ دسترسی رو برام پیام خصوصی کنید براتون اوکی کنم

در ضمن دوستانی که نمیدونن در iso نماد اختصاری پول ایران چیه جوابش irr هست.

با سلام

من روی لوکال نصب کردم

سلام میشه یکی کمک کنه که چرا نوشته ها در این صفحه راستچین نیستن؟ مشکل از کجاست؟

http://amlakemashhad.ir/index.php/component/estateagent/property/1/test?Itemid=542

حل شد

سلام

ببخشید مشکلتون چه جوری حل شد؟

چون دقیقا من هم مشکل راست چین بودن محتوا رو دارم. میشه راهنمایی کنید؟

سلام

ببخشید مشکلتون چه جوری حل شد؟

چون دقیقا من هم مشکل راست چین بودن محتوا رو دارم. میشه راهنمایی کنید؟

با فایرباگ میتونید درستش کنید و یا دمو بذارید...

سلام

از اقای hamidreisi بسیار بسیار متشکرم. ایشان تلفنی مشکل راست چین کردن رو برای من حل کردند و حتی فایل های مربوطه رو روی هاست خودشنون آپلود کردند تا بتونم دانلود کنم.

ضمن تشکر از ایشون

فایل پیوست رو قرار میدم تا دوستانی که مشکل راست چین بودن با این کامپوننت رو دارند، این فایل رو دانلود کنند و جایگزین فایل مرتبط در قسمت کامپوننت های سایتشون کنند.

قبل از اینکه فولدر پیوست رو جایگزین فولدر درون پوشه کامپوننت ها کنید، از فولدر موجود توی ساتتون پشتیبان تهیه کنید.

موفق باشید

سلام مجدد

من کامپوننت جداگانه نمایندگی املاک رو روی لوکال هاست و یک قالب دیگه نصب کردم. ماژول جستجو رو از قسمت کنترل پنل تنظیم کردم تا فقط بعضی از فیلدها قابل جستجو باشه.

اما الان که روی کلید شروع جستجو یا جستجوی پیشرفته کلیک می کنم، با ارور زیر روبرو میشم:

Fatal error: Class 'JModel' not found in C:\wamp\www\modules\mod_lofarticlesslideshow\helper.php on line 15

دوستان میشه راهنمایی کنند که مشکل از کجاست؟

با سلام و تشکر

این مسئله حداکثر قیمت ،که بیشتر از 500000 نمیشه را کسی نتونست پیدا کنه،چجوری بیشتر میشه؟!یا میشه تغییر ش داد؟!

سلام به همه خوب کنکور رو دادم و برگشتم

یکی از دوستان یه زحمت بکشه یه جمع بندی از مشکلات موجود در کامپوننت بکنه و برام پ.خ کنه که من انشالله از 10 یا 15 همین ماه کار رو این کامپوننت رو شروع کنم و مشکلاتش رو رفع کنم

اول یه توضیحی بدم دوستانی که با مشکل راست چین بودن روبه رو هستن اگه رو هسته فارسی جوملا نصب بشه هیچ مشکلی نداره و کاملا راست چین هست و این به خاطر کامپوننت نیست

در ضمن یه فایل زبان جدید برای این اسکریپت هم ارائه میکنم که مشکلات فایل زبان قبلی حل بشه

امیدوارم که بتونیم از خجالت همه شما دربیایم

با سلام و تشکر از شما

من کلاً نتونستم ازش استفاده کنم وقتی میخواستم ملکی اضافه کنم هر چی موارد رو تکمیل میکردم باز میگفت عنوان ندارد

با سلام و تشکر از شما

من کلاً نتونستم ازش استفاده کنم وقتی میخواستم ملکی اضافه کنم هر چی موارد رو تکمیل میکردم باز میگفت عنوان ندارد

حتما نمیذاشتی دیگه

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز ، اون دسته از عزیزانی که با قیمت مشکل داشتند میشه از طریق بانک اطلاعاتی میزان قیمت رو بالاتر هم برد ، کافیه به phpmyadmin بروید و دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید سپس تب search رو انتخاب کنید :

و مطابق عکس زیر عمل کنید : بر روی Select All کلیک تا کلیه جداول انتخاب شوند و در کادر بالا عددی که میخواهید مورد جستجو قرار دهید را وارد کنید که اینجا ما عدد 500000 رو وارد میکنیم و بر روی دکمه Go کلیک کنید.

0r46dki3xkp05eye48nv.png

در مرحله بعد از جدول های پیدا شده به دنبال جدولی که با رنگ زرد مشخص کردم بگردید و بر روی دکمه Brows کلیک کنید :

ej2kbndb5dkvut6n2s7.png

سپس در مرحله اخر عدد مورد نظر خود را جایگزین 500000 کنید . که من اینجا عدد 9000000 رو به عنوان مثال وارد کردم .

p4mjh0xgc30yrlfy9lrn.png

امید وارم کمک کوچیکی بهتون کرده باشم .:ds6a5d:

ویرایش شده در توسط bvk

سلام دوستان

در رابطه با قالب بسته نصبی املاک چند تا سوال داشتم

1 -چطور میشه فضای هدر قالب رو بیشتر کرد

تصویر شماره 1

[ATTACH=CONFIG]4122[/ATTACH]

2-نمایش مجموعه ها و تیتر اون رو چطور راست چین کنم

تصویر 2

[ATTACH=CONFIG]4123[/ATTACH]

3-از چه راهی املاک ویزه یا داغ (برجسته ) رو تو صفحه اصلی نمایش بدم قبلا مجموعه هارو انجام دادم ولی هرچی فکر میکنم روشش یادم نمیاد

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

یک درخواست دیگه هم داشتم

کسی اسلایدر برای املاک مثل اسلایدری که روی سایت دمو گذاشتن داره یا شبیه به اون که با کامپوننت املاک کار کنه

[ATTACH=CONFIG]4124[/ATTACH]

در مورد سئوال اولتون که اون فضا مربوط میشه به قالبتون و مربوط به کامپوننت نیست.

برای سوال دوم هم دموی آنلاین بدید تا کمکتون کنیم

در مورد سئوال اولتون که اون فضا مربوط میشه به قالبتون و مربوط به کامپوننت نیست.

برای سوال دوم هم دموی آنلاین بدید تا کمکتون کنیم

سلام جناب فلاح

سوال بنده هم در مورد قالب بود نه کامپوننت

روی لوکال نصب کردم و امکان دمو نیست

اساتید راهنمایی کنند لطفا

با تشکر

دوست عزیز صبر داشته باشید

حتما نسخه ی جدید دارای ویژگی های زیادی است

برای قالب هم باید ببنید با افزونه ی web developer به روی ان قسمت آمده و کد css را پیدا کرده و طول و عرض ان را تغیر دهید

سلام. از ASP.NET استفاده شده.با جوملا بهتر از این میشه ساخت برای املاک.:ooof:

سلام

چطور میشه متن (طراحی توسط ) در کپی رایت قالب حذف کرد یا تغییر داد

یه سوال دیگه

مشکل تاریخ پایان انتشار رو کسی برطرف کرده چطور میشه این مشکل رو بر طرف کرد

از تو مدیریت میشه تاریخ پایان انتشار رو اصلاح کرد ولی زمانی که یک کاربر تو سایت ثبت نام میکنه و پس از ورود به سایت اقدام به ثبت املاک میکنه امکان این رو نداره تا تاریخ پایان انتشار رو تغییر بده

اساتید راهنمایی کنند

با تشکر

دقیقاً منم اومدم مشکلی که دوستمون گفتن رو مطرح کنم املاک و مجموعه ها تاریخ انقضا و انتشارشون یکی میشه و بعد از مدت زمانی حدود یک روز دوباره باید تاریخ انقضا رو افزایش داد

با تشکر از زحمات دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری