mikroob_dj

اموزش حذف کد رد پا های ظاری جوملا 2.5 در بخش مدیریت

36 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. و با تشکر از آموزش عالیتان ... ولی گاهی نیاز هست که اون فوتر را حذف نکنی و به جایش یک متن مثل نام طراح را در آن بگنجانی ... من این کار را کردم ولی مشکل اینجاست که کلمه Joomla!® که در تصویر هم نشان داده ام را نتوانستم حذف کنم ... که لینک هم می شود به سایت جوملا .... هر چه دنبالش گشتم پیدایش نکردم ... این را باید از کجا حذف کرد ....

76289474154529125587_thumb.jpg

من در قسمت language زبان fa-ir رو ندارم و فقط en هست. ولی ادمینم فارسیه ! این معنیش چیه؟

چه باید کرد؟

سلام دوستان

من خیلی گشتم اما آموزش عدم نمایش چوملا در wappalyzer رو پیدا نکردم .

لطفا یکی از اساتید یک بار برای همیشه این مشکل رو برطرف کنه .

ضمنا من حذف generator رو نمیخوام .

لطفا دوستان یه جواب واضح و شفاف بدم .

باتشکر فراوان

wappalayzer از یه روش برای شناسایی جوملا استفاده نمیکنه که ما تغییرش بدیم و تشخیص نده !!

کار سختیه و همچنین بی فایده !!! هرچقدر تغییر بدین ، یه بار که جوملا رو آپدیت کنید دوباره همه برمیگرده.

6-حذف منو help:

اینم اخرین ایتم که ضروری به نظر میرسه

فایل زیر رو باز کنید(به مسیر دقت کنید، همه کارها تو پوشه administrator هست جای دیگه دنبال فایل ها نگردید)

کد:

administrator/modules/mod_menu/tmpl/default_enabled.php

و مقدار زیر رو پیدا کنید :

کد PHP:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

if ($showhelp == 1)

{

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

کافیه 1 رو به 0 تغییر بدید تا سیستم دیگه منو help یا راهنما رو نشون نده

برای نسخه 2.5.24 کار نمی کنه.

راه دیگه ای هست که منوی Help را حذف کرد در این نسخه؟

برای نسخه 2.5.24 کار نمی کنه.

راه دیگه ای هست که منوی Help را حذف کرد در این نسخه؟

ضمن خوش آمدگویی به شما برای ورود به انجمن پیشنهاد میکنم این دو لینک که میذارم رو ملاحظه فرمایید:

http://yon.ir/huSr

http://yon.ir/Pyez

بصورت تصویری در این لینکها یاد می گیرید چطور منوهای قسمت مدیریت رو تغییر بدین

سلام دوستان من از جوملا 3.6.5 استفاده میکنم و برای تغییر ورژن و پلتفرم مشکل دارم :

آموزش mikrob_j  بر اساس جوملا 2.5 بوده که کد زیر هستش :

نقل قول

4-دردسر اصلی رو با اطلاعات سیستم خواهید داشت

به طوریکه این قسمت رو باید طوری تغییر بدید که به جای نوشته نسخه پلتفرم و غیره نوشته دلخواهتونو نشون بده خب من بهتون میگم چجوری

1-اول باید فایل سیستمی رو ویرایش کنید و مقادیر دلخواهتونو جایگزین کنید حالا این مقادیر کجا هستند ؟ به مسیر زیر برید :

کد:

administrator/components/com_admin/models/sysinfo.php

(نکته مهم : این فایل از فایل های سیستمی پس جز این موارد اگر ساختار سیستمو نمی شناسید به هیچ چیز دیگه دست نزنید)

حالا مقادیر زیر رو پیدا کنید:

کد PHP:

$this->info['version'] = $version->getLongVersion();

$this->info['platform'] = $platform->getLongVersion();

اما کدی که تو فایل من هست به شکل زیره :

'version'               => $version->getLongVersion(),
			'platform'              => $platform->getLongVersion(),

لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری