m3hdi

تبدیل لایه های psd به css3 تنها با یک کلیک !

8 پست در این موضوع

همه دوستان با نرم افزار فتوشاپ آشنا هستید و خوب میدانید که طرح های اولیه قالب سایت ها در برنامه فتوشاپ طراحی می شود و به دست برنامه نویس یا طراح وب قرار میگیرد ...

خوب من به عنوان یه گرافیست وب و همچنین برنامه نویس وب بعضی وقت ها به مشکلات اساسی بر میخوردم که شاید اکثر شما هم به آن برخوردید " مشتری دقیقا همان چیزی را میخواهد که در طرح قالب دیده است "

به عنوان مثال یک Botton دارای گرادینت هاییی هستش که شاید برنامه نویس به خوبی نتواند این را اجرا کند ... به عنوان مثال به طرح زیر یک نگاه بندازید ::

[ATTACH=CONFIG]4160[/ATTACH]

این طرح دارای یک سری border-radius و همچنین linear-gradient و box-shadow هایی می باشد که هر قدر هم برنامه نویس وب حرفه ای باشید چیزی در حدود 2 تا 4 دقیقه وقت باید براش صرف کنید تا به این شکلی که میخواهید در بیایید...

این همه مقدمه چینی کردم تا امروز بهتون ابزار یا همان Extension رو بهتون معرفی کنم به نام CSS3.ps .

این ابزار به راحتی هر لایه ای که شما در فتوشاپ طراحی کنید رو به صورت کدهای پیشرفته CSS3 در عرض کمتر از 5 ثانیه در اختیار شما کاربران قرار می دهد !

لازم به ذکر هستش که این Extension بروی نسخه های :

Adobe Photoshop CC

Photoshop CS5 and CS6

Adobe Photoshop CS3 and CS4

قابل نصب هستش ..

کار با این ابزار بسیار راحت هستش ... شما می توانید به برای دانلود و آموزش نصب به آدرس زیر بروید :

CSS3Ps - Download Plugin

همچنین فایل مربوط به نسخه های مختلف فتوشاپ براتون در انتهای همین پست قرار میدم .

بعد از نصب فایل می توانید به منوی window > Extensions و پنل CSS3Ps را فعال کنید .. حال لایه مربوطه را انتخاب کنید و سپس بروی آیکن CSS3Ps کلیک کنید بعد از چند ثانیه مرورگر شما اجرا می شود و وارد سایت CSS3Ps - free cloud based photoshop plugin that converts layers to CSS3 styles. می شود و بعد از آنالیز چند ثانیه از لایه شما که بستگی به لایه دارد کد مربوط به CSS3 شما ظاهر می شود ...

[ATTACH=CONFIG]4161[/ATTACH]

Rounded Rectangle 4 { width: 89px; height: 78px; -webkit-border-radius: 40px 10px 10px; -moz-border-radius: 40px 10px 10px; border-radius: 40px 10px 10px; background-color: #00d2ff; -webkit-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,.75), inset 0 1px rgba(255,255,255,.65), inset 0 0 25px rgba(255,255,190,.41); -moz-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,.75), inset 0 1px rgba(255,255,255,.65), inset 0 0 25px rgba(255,255,190,.41); box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,.75), inset 0 1px rgba(255,255,255,.65), inset 0 0 25px rgba(255,255,190,.41); border: solid 1px #07a1d3; background-image: -webkit-linear-gradient(bottom, rgba(0,126,255,.74), rgba(0,255,234,.74)); background-image: -moz-linear-gradient(bottom, rgba(0,126,255,.74), rgba(0,255,234,.74));

این همان کد مربوط به همان لایه ای است که در تصویر بالا قرار داده ام . کمتر از 5 ثانیه آنالیز کرد و کد بهم داد .

نکته :: برای استفاده از این افزونه حتما باید به اینترنت وصل باشیم ...

-----------------------------------------------------------------------------

Download for Adobe Photoshop CC

Download for Adobe Photoshop CS5 and CS6

Download for Adobe Photoshop CS3 and CS4

و همچنین یک مثالی که خود سایت در اختیارتون قرار داده هم براتون در اینجا قرار میدم ::

Example PSD

در پست بعدی نحوه نصب بروی نسخه های مختلف فتوشاپ رو می گم .

منبع :: http://css3ps.com/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نحوه نصبش در فتوشاپ نسخه های CS5, CS6 , CC

1. اگر برنامه فتوشاپتون باز هستش ببندید .

2. فایل CSS3Ps.zpx را اجرا میکنم .

3. برنامه Adobe Extension Manager باز میشود که بروی کلید "Accept" کلیک میکنیم .

Step3.png

4.وقتی که نصب به درستی صورت گرفت شما صفحه زیر رو مشاهده میکنید . حال کافی برنامه فتوشاپ رو باز کنید .

Step4.png

5. برای فعال کردن این پنل به منوی "Window -> Extensions -> CSS3Ps" میرویم .

به همین راحتی !

نحوه نصبش در فتوشاپ نسخه های CS4 , CS3

نحوه اجرا و نصب این برنامه نسبت به نسخه های بالاتر کمی فرق داره ..

1- وقتی فتوشاپ باز هستش بروی لایه مربوطه کلیک کنید .

xp-screen-1.png

2. به منوی File -> Scripts -> Browseمیرویم

xp-screen-2.png

3. حال فایلی که برای نسخه فتوشاپ مربوطه بودش و دانلود کردیم را انتخاب میکنیم CSS3Ps.jsx

xp-screen-3.png

4. اسکریپ اجرا میشود و وارد سایت CSS3ps می شود و سپس بعد از آنالیز کدهای مربوطه را در اختیار شما قرار میدهد .

xp-screen-4.png

ارسال شده در (ویرایش شده)

فیلم آموزش شماره 2 :

[APARAT]JdKU9[/APARAT]

ویرایش شده در توسط m3hdi
اضافه کردن ایتم اپارات!

فیلم آموزش شماره 3 ::

این فیلم بسیار کوتاه هستش . برای دوستانی که سرعت اینترنت پایینی دارند با یک مثال کوتاه آموزش استفاده از این نرم افزار رو توضیح داده است ::

[APARAT]8sH0c[/APARAT]

با سلام

مطلب خیلی خوبی بود و برای ما که به کدنویسی اطلاع چندانی نداریم خیلی مفیده اما من نتونستم نصبش کنم.

فوتوشاپ من cs6 ورژن 13 هست ولی وقتی نصبش می کنم پیام خطا میده که باید فوتوشاپ ورژن 11 به بالا باشه!!

نسخه cs6 رو هم دانلود کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید چون واسم مهمه

فتوشاپ من ورژن css5 پیام خطا میده که باید فوتوشاپ ورژن 11 به بالا باشه!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری