mohsen

مشکل در انتخاب هاست

7 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان

من میخوام برای وب سایتم هاست تهیه کنم و میخوام بدونم بین این چند وب سایتی که معرفی شده به من کدوم رو انتخاب کنم

چندتا معیار برای انتخاب هست ممنون میشم به من در انتخاب کمک کنید و اگر تا بحال استفاده کردید تجربه خودتون رو در اختیار من بزارید

معیار ها:

پشتیبانی از جوملا

قابلیت ارتقا از هاست اشتراکی به سرور مجازی و در نهایت سرور اختصاصی

هزینه معقول

قابلیت ایجاد بستر مناسب برای پرداخت اینترنتی(ioncube loader)

پشتیبانی خوب

اگر غیر از این وب سایت ها جای دیگری رو هم میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید

درج عنوان سایت و لینک ان مجاز نیست .

پایین صفحه هاستینگ خوبی هست .

ویرایش شده در توسط reza.sh
تبلیغ ................/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اقا رضا خوب من از کجا باید بفهمم کدوم بهترینه که اشتباه انتخاب نکنم

کجاش تبلیغ هست در صورتی که تنها یک لینک نبود و صرفا برای شناخت بهترین انتخاب بود

حالا که هیچ راهنمایی نمی کنید

حداقل یکی از دوستان راهنمایی کنه

می دونه این هاست اینجا میزان بازدید کنندش در یک تایم چند تا کانکشن هست و حداکثر میزان بازدید روزانش

سلام.آقا محسن عصبی نشو برو لینک یا اسامی هاستات بدون www یا .com بنویس دوستان ببینند تا نظر بدن.

اقا منم یک هاست دانلود میخوام که قابلیت لیچ کردن و مدیریت دانلود داشته باشه .نمیدونم بهش چی میگن اما میدونم که یک قابلیت هست که واسه دانلود باید از سایت اصلی اجازه داشته باشی.خوب قیمتشم خوب باشه.و چون هنوز اول کارم با حجم 1 یا 2 گیگ هم بفروشه.

و مهم اینکه باز بدلیل عدم بکاپ گیری هاستش بعد چند وقت بهم نریزه اطلاعات بخواد دوباره آپلود کنم.:dadad4:

اینم ادرس هاست ها بدون www , com

mihanwebhost

farsiwebhost

ehost

parsmizban

mahanhost

abtinweb

ویرایش شده در توسط mohsen

محسن من یک دو سه سالی هست از arazhost com هاست میخرم اسم مدیرش مهدی قاسمی یک سر بزن.قیمتاش که خوبه منم تا حالا مشکلی باحاش نداشتم.برو شاید کارت راه افتاد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری