emperor69

کامپوننت کتاب ساز مجازی FlippingBook V 1.5.13 - پارسی

13 پست در این موضوع

سلام به همه

کامپوننت FlippingBook نسخه 1.5.13 برای شما عزیزان ترجمه شده و هم اکنون آماده دانلود است. این کامپوننت مناسب برای جوملا 1.5 بوده و میتواند تصاویر شما را تبدیل به یک کتاب کند. به صورتی که بتوان کتاب را آنلاین ورق زد. کامپوننت جالبی است و برای افرادی که میخواهند یک بروشور آنلاین داشته باشند و یا مجله خود را آنلاین ارائه بدهند مناسب است.

• به دلیل تجاری بودن این افزونه، امکان ترجمه بعضی از قسمتها وجود نداشت اما تمام بخشهایی که شما برای کار کردن به آن نیاز دارید ترجمه شده و مشکلی در کارکردن با افزونه نخواهید داشت.

[ATTACH]111[/ATTACH]

یاحق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام به همه

کامپوننت FlippingBook نسخه 1.5.13 برای شما عزیزان ترجمه شده و هم اکنون آماده دانلود است. این کامپوننت مناسب برای جوملا 1.5 بوده و میتواند تصاویر شما را تبدیل به یک کتاب کند. به صورتی که بتوان کتاب را آنلاین ورق زد. کامپوننت جالبی است و برای افرادی که میخواهند یک بروشور آنلاین داشته باشند و یا مجله خود را آنلاین ارائه بدهند مناسب است.

• به دلیل تجاری بودن این افزونه، امکان ترجمه بعضی از قسمتها وجود نداشت اما تمام بخشهایی که شما برای کار کردن به آن نیاز دارید ترجمه شده و مشکلی در کارکردن با افزونه نخواهید داشت.

[ATTACH]111[/ATTACH]

یاحق

با تشکر از شما،

دو تا موضوع:

اول این که این سرویس مگه تجاری نیست؟؟

و دومین موضوع:

این افزونه از لیست جوملا خارج شده و دلیلش هم قید نشده:

http://extensions.joomla.org/extensions/1985/details

پیروز باشید

سلام

1- مانند کامپوننت Acesef که تجاریست اما نسخه رایگان هم دارد این هم همینطوریه

2- احتمالا چون از حالت رایگان درآمده اونو از لیست جوملا حذفش کرده - مورد فنی ازش ندیدم

خارج شدن از لیست با بهانه های واهی خیلی اتفاق میوفته برای 3 تا افزونه خودم اتفاق افتاده!!

دلیلش این بود که لینک مشتقیم دانلود نداره!! در صورتی که همه افزونه های منتشر شده لینک مستقیم ندارند و شما باید حتما وارد سایت سازنده بشید برای دانلود و حتی برخی موارد نیاز به ثبت نام هم داره!

پس اینا هم تفریحنااااااااا اون پیام قرمزی که میگه رجیستر کنید رو برای چی گذاشتن این نابغه ها!

البته آدم شک میکنه، از بس ایرانو تحریم کردن!

میشه یک لینک jed از یکی از افزونه هاتون بدید، میخوام ببینم چه اروری میزنه.

خسته نباشی عزیز دل...

خیلی ممنون از اینکه وقت میذاری و بطور کامل و بی نقص افزونه هایی که بهت محول میشه رو ترجمه میکنی.

امیدواریم که همچنان به این فعالیت خوبت ادامه بدی عزیزم.

این دسته گل رو هم از طرف من قبول کن برادر....

:25::ds6a5d::25:

موفق باشی و سربلند

حق یارت

پس اینا هم تفریحنااااااااا اون پیام قرمزی که میگه رجیستر کنید رو برای چی گذاشتن این نابغه ها!

البته آدم شک میکنه، از بس ایرانو تحریم کردن!

میشه یک لینک jed از یکی از افزونه هاتون بدید، میخوام ببینم چه اروری میزنه.

http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/image-menus/15729

این افزونه یک هفته جز Top ها شد!! ولی خب گویا اونجا هم پارتی بازیه .. مثلا یه شرکتی یه ماژول منو تجاری عرضه کرده ولی من خیلی بهتر از اونو رایگان عرضه کردم اونوقت یه اتفاقایی میوفته دیگه!!

دستت طلا خودم 50 درصد ارسی کرده بودمش ، ولی شما زودتر فارسی کردین !

من نسخه نال شده این کامپوننت رو دانلود کردم ولی به هیچ وجه نمیشه نصبش کرد ... تمام راه های نصب رو امتحان کردم !

تنها راهش نصب دستی این کامپوننت که نمی دونم باید چطوری عمل کنم .. حتی فایل دیتابیس رو هم نصب کردم (دستی) ... :hooom:

ممنون میشم راهنمایی کنید ... نیاز بسیار بسیار مبرم به این افزونه دارم @

مرسی:128fs318181:

با سلام

من این افزونه رو نصب کردم و خیلی تشکر میکنم از دوستان

فقط سوالی داشتم:

وقتی روی سایت نمایش میدهم دوتا نوشته هست که اگه کمک کنید برش دارم:

1 - بالا سمت راست کتاب مینویسه : FlippingBook Demo که میره داخل سایت سازنده

2 - پایین آخر کتاب مینویسه:FlippingBook Gallery Component. Demo version. Flash gallery with page flip effect for Joomla. که کاری نمیکنه همینطور هست

لطفا کمک کنید:ds6a5d:

اینها فوتر افزونه است خب ..!

برای حذفشون باید فایلهای افزونه رو بررسی کنید ببنید کجا اینها قرار گرفته و حذف کنید .. به هر حال نیاز هست کمی با ساختار برنامه نویسیش اشنا باشید .. معمولا در پوشه view و داخل پوشه tmpl قرار داره

اینها فوتر افزونه است خب ..!

برای حذفشون باید فایلهای افزونه رو بررسی کنید ببنید کجا اینها قرار گرفته و حذف کنید .. به هر حال نیاز هست کمی با ساختار برنامه نویسیش اشنا باشید .. معمولا در پوشه view و داخل پوشه tmpl قرار داره

خیلی ممنون - باورم نمیشد به این زودی جواب بدید چون من حدود یک ماهیه یه مشکل تو افزونه xmap دارم که تو این انجمن مطرح کردم ولی هنوز کسی یه جواب خالی هم نداده حالا بماند:fight1:

اون قسمت زیر که فوتر هست راحت میباشد ولی اون قسمت اولی رو آشنایی ندارید راهنمایی کنید؟ چندجا گشتم نبوده:

1 - بالا سمت راست کتاب مینویسه : FlippingBook Demo که میره داخل سایت سازنده که حالت فلش داره و محو میشه- خیلی مهمه!book]

سلام

دوست عزیز اگر راه حذف هر دو مورد را میدونید ممنون میشم به من هم بگید.خیلی فوری نیاز دارم.یک کم دقیق تر بفرمایید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری