ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

سلام

در این تایپک پست 7 درباره select list توضیح داده شده ولی اون چیزی که من میخوام نیست

ببنید حالت select list یک محصول را انتخاب می کنیم به عنوان مثال چاپ اگهی با قیمت 8000 بعد برای دو نوبت چاپ با استفاده از check box می خوام مبلغ مورد نظر دو یا سه برابر شود تیک بزنه دو نوبت بعد شانزده هزار تومان را پرداخت نماید

من متوجه نمیشم چه فرقی داره؟ شما یک فرم محاسبه قیمت میخواین دیگه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من چند وقته که از این فرمساز استفاده می کنم.ولی العان با این خطا مواجه میشم:

در جاهایی از سایت که فرم هایم را قرار داده ام بالای فرم ها این پیغام خطا نمایش داده می شود:

"این نسخه فرم ساز مجوز ندارد"

این مشکل رو چطور حل کنم؟

یک سوال دیگه:

منظور از فرم های محاسبه گر چیست؟

میشه فرمی ساخت که کابر بعد از وارد کردن اطلاعات .اون اطلاعات با دیتابیس مقایسه بشه واگر تکراری بود به کاربر خطا نشان دهد؟

اگه لایسنس براتون مهم نیست از نسخه اورجینال انگلیسی (منظورم نال شده ی بدون دستکاریه!) استفاده کنید

احتمالا نسخه ای رو که دانلود کردید، توسط دوستان لایسنس گذاری شده، بعد دوستان دیگه اون رو هم نال کردن و گذاشتن برای دانلود.... حالا سایت هایی که از اون فرمساز ها استفاده می کنن همه همین مشکل رو دارن

به سایت آنی پلاس سر بزنید و لایسنس تهیه کنید اگه میخواین اگه نه همون نال

سوال دوم رو هم متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید لطفا

یک فرم ساختم که قراره یک فایل رو آپلود کنند. وقتی آپلود میشه یک پرفیکس بهش اضافه میشه. چه جوری میشه تغییرش داد؟

سلام

ببخشيد كه اين تاپيك رو دوباره بالا ميارم(آخه حدود 20 روز بيشتره كه جوابي داده نشده)!!

جطوري ميشه كاري كرد كه هرگاه كاربر در يه فيلد مثلا" شماره حسابشو وارد ميكنه ، در فيلد بعدي نام و نام خانوادگيش بياد؟ و كاربر نيازي نباشه اين فيلد رو پر كنه و بره سر پر كردن ساير آيتمهاي فرم !!

با تشكر

من یه مشکلی دارم اینه که این کد رهگیری رو توی متن گزارش مثلا به این صورت وارد {ticket:value} میکنم اما اصلا نمایش نمیده و جاش خالی هست . و کلمه قبل و بعدش به هم میچسبند و کدش رو هم نشون نمیده به کاربر اما تمام فیلدهای دیگه ام درست کار میکنن و به کاربر نمایش داده میشن و حتی قرارداد به ایمیلشون هم ارسال میشه. اما کد رهگیری رو هیچی نشون نمیده

با سلام. چگونه می توان فرمی درست کرد که یک یا چند فیلد داشته باشد که کاربر نتواند آنها را پر کند (بهتر است کاربر هنگام پر کردن نبیند) و تنها خودم به عنوان ادمین بتوانم بعد از پر کردن فرم توسط کاربر به آنها مقدار دهم؟ و سپس چگونه می تواند کاری کرد که هر کاربر پس از ورود تنها محتویات فرمی که پر کرده + چیزی که من وارد کردم را ببیند؟

ویرایش شده در توسط arashghgood

سلام به دوستای عزیز

سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید

تصور کنید توی فرم تعدادی چک باگس هست با موضوع مثلا تعمیر قسمتهای خودرو مثل زیر

الف) کدام قسمت را میخواهید تعمیر کنید:

موتور بدنه گیرباکس و....

و یه سری چک باکس دیگه توی یه موضوع دیگه مثلا:

ب) چه تغییری در خودروی خود ایجاد کرده اید:

رنگ بدنه رینگ سیستم صوتی و...

میخوام اگه حتی یکی از گزینه های سوال الف رو تیک زده بود اما هیچ کدوم از گزینه های سوال ب رو تیک نزده بود، ایمیلی که به مدیران ارسال میشه به ایمیل مثلا a@yahoo.com و b@yahoo.cpom ارسال پیام کنه

اما اگه فقط از سوالای گزینه ب جواب داده بود ایمیل ارسالی به مدیران فقط به ایمیل b@yahoo.com پیام ارسال بشه

خلاصش اینکه میخوام با توجه به اینکه کدوم سوال رو جواب داده، ایمیل به مدیر خاصی ارسال بشه.

آیا راهکاری وجود داره؟

تشکر از توجهتون

سلام. چرا اندازه این فرم هایی که با این کامپوننت میسازم خیلی بزرگه ومن نمیتونم سمت راست

که عنوان و...را نوشته ببینم؟ولی وقتی با لپتاپ با میکنم میشه دید؟

من متوجه نمیشم چه فرقی داره؟ شما یک فرم محاسبه قیمت میخواین دیگه؟

سلام من از پلاگين پي لاين استفاده مي كنم براي پرداخت بعد از انتخاب چك ليست ميخوام مبلغ آن را با استفاده از يك چك باكس افزايش دهم كه اين گزينه اختياري است اگر كاربر تيك زد افزايش ميده اگر نزد كه هيچ بعد جمع كل را نشان بده و براي پرداخت هدايت شود

با سلام و خسته نباشيد ...مي خواستم بدونم تو فرم ساز rsform pro ،مي شه وقتي توي فرم پس از اينكه كاربر در قسمت (مثال=ارسال تصاوير ) تصوير رو ارسال كرد پيش نمايش اون تصوير فرستاده شده (با قابليت حذف ) براي كاربر قبل ارسال فرم بياد(مثل فرم هاي حرفه اي ) ....اين فرايند بدرد خيلي از موارد استفاده از جمله ارسال مدارك و ..... مي خوره ولي متاسفانه جاي راه حلشو نديدم ...چون آشنايي با php هم ندارم اگر كسي بتونه راهنمايي كنه ممنون مي شم اگر هزينه هم داره مشكلي نيست پرداخت مي شه ! :j25: :j25:

ویرایش شده در توسط ميثم كاظمي

با سلام و خسته نباشيد ...مي خواستم بدونم تو فرم ساز rsform pro ،مي شه وقتي توي فرم پس از اينكه كاربر در قسمت (مثال=ارسال تصاوير ) تصوير رو ارسال كرد پيش نمايش اون تصوير فرستاده شده (با قابليت حذف ) براي كاربر قبل ارسال فرم بياد(مثل فرم هاي حرفه اي ) ....اين فرايند بدرد خيلي از موارد استفاده از جمله ارسال مدارك و ..... مي خوره ولي متاسفانه جاي راه حلشو نديدم ...چون آشنايي با php هم ندارم اگر كسي بتونه راهنمايي كنه ممنون مي شم اگر هزينه هم داره مشكلي نيست پرداخت مي شه ! :j25: :j25:

این دو مطلب جواب سوال شما هست:

RSForm!Pro - Preview data before submit

RSForm!Pro - How do I show the uploaded image in the Thank You message?

با تشكر مثل اينكه جواب واقعان توي اين لينك ها هست من نگاه كردم ولي نياز دارم يكم راهنمايي بيشتر بشم اگر كسي از مديران يه مثال كوچيك بزنند ممنون مي شم كمك بزرگي مي كنيد !

RSForm!Pro - Preview data before submit

RSForm!Pro - How do I show the uploaded image in the Thank You message?

سلام. چرا اندازه این فرم هایی که با این کامپوننت میسازم خیلی بزرگه ومن نمیتونم سمت راست

که عنوان و...را نوشته ببینم؟ولی وقتی با لپتاپ با میکنم میشه دید؟

سلام

اگه منظورت توی منوی مدیریت هست که میتونید با یه مرورگر دیگه تست کنید و یا اینکه یکم زوم صفحه رو با مرورگرتون کم کنید..

این مشکل گاهی برای منم پیش میاد..

سلام به دوستای عزیز

سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید

تصور کنید توی فرم تعدادی چک باگس هست با موضوع مثلا تعمیر قسمتهای خودرو مثل زیر

الف) کدام قسمت را میخواهید تعمیر کنید:

موتور بدنه گیرباکس و....

و یه سری چک باکس دیگه توی یه موضوع دیگه مثلا:

ب) چه تغییری در خودروی خود ایجاد کرده اید:

رنگ بدنه رینگ سیستم صوتی و...

میخوام اگه حتی یکی از گزینه های سوال الف رو تیک زده بود اما هیچ کدوم از گزینه های سوال ب رو تیک نزده بود، ایمیلی که به مدیران ارسال میشه به ایمیل مثلا a@yahoo.com و b@yahoo.cpom ارسال پیام کنه

اما اگه فقط از سوالای گزینه ب جواب داده بود ایمیل ارسالی به مدیران فقط به ایمیل b@yahoo.com پیام ارسال بشه

خلاصش اینکه میخوام با توجه به اینکه کدوم سوال رو جواب داده، ایمیل به مدیر خاصی ارسال بشه.

آیا راهکاری وجود داره؟

تشکر از توجهتون

سلام

مي توانيد از سيستم تيكت هم براي پشتيباني استفاده كنيد دقيقا دپارتمان مختلف تعريف ميكنه و اطلاعات براي آن قسمت ارسال ميشه

سلام

یک سوال-هر چی گشتم پیدا نکردم

دوستان من قصد دارم با این فرمساز یک فرم درخواست نمایندگی طراحی کنم و دریافت نمایندگی من به دو صورت است ،یکی افراد حقیقی و دوم افراد حقوقی و حالا می خواهم طوری باشه وقتی فرد دکمه افراد حقیقی را کلیک کرد چند تا باکس که مخفی هستند نمایش داده شود و وقتی که افراد حقوقی را کلیک کرد چند با کس مختلف نصبت به باکس اولی که آنها هم مخفی هستند را نمایش دهد؟

امیدوارم که منظورم را گرفته باشید

من خیلی به این ترفند نیاز دارم

با تشکر از همگی

از قسمت تب مشخصات فرم قسمت شرطی سازی میتونید بدون درد سر این کار رو انجام بدید .

من يك طراحي كردم حالا مي خوام از قسمت نوع محصول اگهي انتخاب بشه بعد چك باكس بزارم دو سه برابر كنه براي هر نوبت چاپ آخر هم جمع بزنه پرداخت كنه الان پلاگين پي لاين براي پرداخت نصبه

خيلي ساده بخوام بگم

مثال انتخاب اگهي يك كادر 7000

مجموع هزينه ها 7000

تا اينجا درست حالا اگر بخوام دو بار اگهي چاپ بشه ميشه 14 هزارتومان خوب اين دو يا سه برابر كردن چجوريه كه جمعش در قسمت مجموع هزينه ها زده بشه

دوستان میشه با این فرم ساز فرمی طراحی کرد که اطلاعات از بانک sql سایت رو جستجو کنه و نشان کاربر بده ( منظورم یک فرم جستجو هست ؟

من لینک دانلود افزونه رو پیدا نکردم تو انجمن فقط فایل ترجمه بود ؟ میشه لطفا لینکش رو بهم بدید یا اگر دوستان دارن زحمت بکشن برام ایمیل کنند ؟

drsmsco@yahoo.com

سلام.

چه جوری می تونم کاری کنم که کسی که در سایت فرم را تکمیل کرد اطلاعاتش در اعضاء سایت نیز ثبت شود ؟

باید از پلاگین ثبت نام RS Form Pro استفاده کنید ، این امکان رو به ما میده

دوستان کسی افزونه رو نمیتونه برای من ایمیل کنم از سایت جومینا رایگان گرفتم ولی وقتی نصب میکنم پیغام میده و امکان درج مطلب نمیده کسی اگه داره پیام بده!!!

من يك طراحي كردم حالا مي خوام از قسمت نوع محصول اگهي انتخاب بشه بعد چك باكس بزارم دو سه برابر كنه براي هر نوبت چاپ آخر هم جمع بزنه پرداخت كنه الان پلاگين پي لاين براي پرداخت نصبه

خيلي ساده بخوام بگم

مثال انتخاب اگهي يك كادر 7000

مجموع هزينه ها 7000

تا اينجا درست حالا اگر بخوام دو بار اگهي چاپ بشه ميشه 14 هزارتومان خوب اين دو يا سه برابر كردن چجوريه كه جمعش در قسمت مجموع هزينه ها زده بشه

دوستان لطفا راهنمايي كنيد خيلي ضروريه

ویرایش شده در توسط msh1365

دوستان کسی افزونه رو نمیتونه برای من ایمیل کنم از سایت جومینا رایگان گرفتم ولی وقتی نصب میکنم پیغام میده و امکان درج مطلب نمیده کسی اگه داره پیام بده!!!

پ خ کنید ایمیلتون رو من ارسال می کنم

با سلام

دوستان عزيز شايد من بد توضيح دادم كسي متوجه نميشه ! يك بار ديگه ساده تر توضيح مي دم

يك چك ليست ساختم براي تبليغات كه شامل تعداد كادر به همراه قيمت آن مي شود

مثال

چاپ آگهي يك كار 7000

چاپ آگهي دو كادر 14000

چاپ آگهي سه كادر 21000

حالا مي خوام اگر كاربر خواست اين اگهي دوبار در پيك چاپ شود يك چك باكس بزارم به اين صورت

دو بار در پيك چاپ شود

سه بار چاپ شود

چهار بار چاپ و الي آخر

اگر تيك زد قيمت چك ليست انتخابي كه همون كادر پايه است دو برابر يا سه برابر شود و اگر هم نزد كه هيچ

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری