ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

شما باید یه اسکریپت دیگه بنوسید برای اینکار و از value های فرمتون (مثلا phone) رو بگیرید و توی پیغام بذارید ولی بازم میگم بااین روش و url شما به یه شماره میتونید بزنید نه به شماره ای که کاربر توی فرم از خودش اعلام کرده.خودمم دنبال همچین کاری هستم اگه انجام دادم اینجا میذارم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من یک سری فرم دارم که در آن افراد باید بیایند عکس هم آپلود کنند !

حالا یک فرم مصلا چند تا عکس توش اپلود می شود ، یک فرم دیگر فقط یک عکس اپلود می شود !

حالا مسئله اینجاست من زمانی که می خواهم خروجی بگیرم در اکسل فقط آدرس عکس می آید ولی من می خواهم خود عکس را نشان بدهد !

یعنی کسی نرود دانلود کند بعد بیاید در عکس عکس را قرار بدهد !

چون من فرم ثبت نامی زیادی را دارم مثلا بیش از 30 هزار نفر شاید هم به میلیون برسد

دلیل : می می خواهم از این فرم گزارش گیری کنم ! به روش های مختلفی ،

یک برنامه نوشتم با Vb ( البته هنوز تمام نشده ) ، که اکسل را توش ایمپورت می کند با تمام دیتاها ! حالا می خواهم آن عکس را هم ایمپورت کند آنجا ! ( البته در بعضی از فرم ها ممکن است چندین عکس داشته باشد .)

می توانید راهنمائی ام کنید

خیلی برایم مهم است

با سلام

اين كه گفتي بعد از ساختن فرم برید به properties و در Extras روی mappings tool کلیک کنید و new رو بزنید. كجا هست كدوم قسمت.

با سلام

اين كه گفتي بعد از ساختن فرم برید به properties و در Extras روی mappings tool کلیک کنید و new رو بزنید. كجا هست كدوم قسمت.

بله این کار انجام شدنی هست

از نسخه ی 1.4.0 امکان mapping به فرم ساز اضافه شده که اجازه میده RSform رو با سایر افزونه ها(3rd party) ادغام کنید

سناریو اینه:

1- فرمی ساختیم که از کاربر میخوایم یه مقاله ارسال کنه

2- بعد از ارسال توسط کاربر ،مقاله در قالب مطلب منتشر میشه

بعد از ساختن فرم برید به properties و در Extras روی mappings tool کلیک کنید و new رو بزنید.

در اینجا باید جدول مورد نظر رو از دیتابیس انتخاب کنید ("jos_content" یا هر پیشوندی که جدولتون داره). با mapping، این فرمساز placeholder هایی رو بر اساس فیلدهای جدول ایجاد میکنه.

مثلا عنوان فرم با عنوان مطلب. اگر فیلد مجموعه یا بخش خالی باشه مطلب در Uncategorized منتشر میشه.

تمام فیلدهای مطلب میتونن map بشن. مثل author, publishing date, meta data, hits

با سلام

سلام.

اگه بخوام یه مقدار از یک فیلد رو قبل از اینکه دکمه ارسال رو بزنیم وارد دیتابیس کنم باید چیکار کنم؟

و اینکه چطوری بعد از زدن دکمه ارسال دوباره همون فرم باز بشه و به صفحه تشکر نره.یعنی بعد از زدن دکمه ارسال فرم رفرش شود؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من این فرمساز رو روی یه هاست واسه تست نصب کردم مشکلی نداشت راحت نصب شد و فارسی هم شد

ولی وقتی روی هاست اصلیم نصبش کردم و فرم درست کردم وقتی روی پیشنمایش کلیک کردم خیلی بهم ریخته نشون میداد حتی قالب سایت رو هم خراب نشون میداد البته فقط در صفحه مربوط به این فرم

چند بار این کامپوننت رو حذف و دوباره نصب کردم ولی اینبار دیگه وقتی روی پیشنمایش کلیک میکنم هیچی نشون نمیده میگه همین صفحه ای وجود ندارد.

"Not Found

The requested URL /form/1-rsform-pro-example was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

در قسمت مدیریت افزونه---> مدیریت پس از انتخاب نوع زبان زبان فارسی نصب شده برای rsform قفل شده است و نمیشه حذفش کرد یعنی تصویر زیر

4r42habt1v3i9wtkncvp.png

احتمال داره مشکل از همین باشه چون روی هاستی که درست کار میکنه اینجوری نیست یعنی به شکل زیره

mwxey6bjrnb39irmnlc.png

البته الان که به یه منو اختصاص میدم فرم رو بعد روش کلیک میکنم همونجوری بهم ریختس مثل شکل زیر

zaxebheuvrca416seqwh.png

حالا میخاستم بپرسم باید چیکار کنم؟

نظر شا چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط msb

سلام

یه فرم جالب دیدم که داخلش جای خالی گذاشتن اگه ممکنه نمونه زیر رو ببینی

دمو

ممنون اگه آموزشش رو بدین

سلام ، من اولین باره که با این کامپوننت کار میکنم ، میخوام کاربر مدیر بتونه ارسالی هارو ببینه اما فقط سوپر یوزر به این کامپوننت دسترسی داره ، ضمنا یک منو برای نمایش ارسالی ها در سایت درست کردم ولی فقط این تگ ها ظاهر میشه بجای اطلاعات ، چکار میشه کرد؟

{FullName:value}	{Email:value}	Download PDF

سلام ، من اولین باره که با این کامپوننت کار میکنم ، میخوام کاربر مدیر بتونه ارسالی هارو ببینه اما فقط سوپر یوزر به این کامپوننت دسترسی داره ، ضمنا یک منو برای نمایش ارسالی ها در سایت درست کردم ولی فقط این تگ ها ظاهر میشه بجای اطلاعات ، چکار میشه کرد؟

{FullName:value}	{Email:value}	Download PDF

به جای عبارت های FullName و Email دقیقا باید نام فیلدهای مورد نظرتون رو بزارید. همچنین می تونید تعداد فیلدها (ستن ها) رو اضافه کنید...

سلام

من این فرمساز رو روی یه هاست واسه تست نصب کردم مشکلی نداشت راحت نصب شد و فارسی هم شد

ولی وقتی روی هاست اصلیم نصبش کردم و فرم درست کردم وقتی روی پیشنمایش کلیک کردم خیلی بهم ریخته نشون میداد حتی قالب سایت رو هم خراب نشون میداد البته فقط در صفحه مربوط به این فرم

چند بار این کامپوننت رو حذف و دوباره نصب کردم ولی اینبار دیگه وقتی روی پیشنمایش کلیک میکنم هیچی نشون نمیده میگه همین صفحه ای وجود ندارد.

"Not Found

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

در قسمت مدیریت افزونه---> مدیریت پس از انتخاب نوع زبان زبان فارسی نصب شده برای rsform قفل شده است و نمیشه حذفش کرد یعنی تصویر زیر

4r42habt1v3i9wtkncvp.png

احتمال داره مشکل از همین باشه چون روی هاستی که درست کار میکنه اینجوری نیست یعنی به شکل زیره

mwxey6bjrnb39irmnlc.png

البته الان که به یه منو اختصاص میدم فرم رو بعد روش کلیک میکنم همونجوری بهم ریختس مثل شکل زیر

zaxebheuvrca416seqwh.png

دوستان کسی نمیتونه کمک من کنه؟

سلام

"Not Found

4r42habt1v3i9wtkncvp.png

mwxey6bjrnb39irmnlc.png

zaxebheuvrca416seqwh.png

گزارش خطا را روی حداکثر قرار بدید و مجدد بررسی کنید چه خطایی به شما میده

تنظیمات اصلی -> سرور -> گزارش خطا -> حداکثر

فرم پیش فرض ثبت نام جوملا، برای خیلی از کاربران راضی کننده نیست و اغلب دوست دارن که با توجه به نیازهای سایتشون، فیلدهای خودشون رو به فرم اضافه کنن. (که البته قابل انجامه کاملا)

در این آموزش، قصد دارم با استفاده از rsformpro فرم ثبت نامی ایجاد کنم و بجای فرم پیش فرض ثبت نام جوملا استفاده کنم. (چون rsformpro ای که استفاده میکنم نسخه انگلیسی هست، تمام عناوین انگلیسی رو در آموزش استفاده کردم)

قدم اول - دانلود و نصب پلاگین Joomla! user registration Plugin (که تجاریه ! :13:)

قدم دوم - فعال کردن گزینه integration

با نصب و فعال کردن پلاگین فوق، بخش جدیدی به کامپوننت اضافه میشه. وارد کامپوننت بشید و به manage forms برید. میبینید که مطابق تصویر، تب جدید به نام Joomla! registration اضافه شده(تصویر رو ببینید)

[ATTACH=CONFIG]1169[/ATTACH]

در مسیر Components > RSForm!Pro > Form Manager > edit a form (یعنی اینجا فرم مورد نظرمون رو که قبلا ساختیم ویرایش میکنیم) وارد تب Joomla! registration بشید. مطابق تصویر زیر امکان integration for the form رو فعال کنید.

[ATTACH=CONFIG]1171[/ATTACH]

اگر گزینه New User Account Activation رو فعال کنید، ثبت نام کاربر جدید، با ایمیلی از سایت برای کلیک روی لینک تایید همراه میشه.

بخش Merge Vars به شما اجازه میده که فیلدهای مورد نیازتون رو برای ثبت نام کاربر انتخاب کنید.

اگر روی سایتتون cb نصب کرده باشید، این پلاگین کاربران cb رو معتبر و ثبت شده می شناسه.

این پلاگین چطور باید فعال بشه

اگر نیاز به دانلود هست لطفا لینک دانلود

به جای عبارت های FullName و Email دقیقا باید نام فیلدهای مورد نظرتون رو بزارید. همچنین می تونید تعداد فیلدها (ستون ها) رو اضافه کنید...

این کد هارو من در خروجی میبینم ، کجا باید ادیت کنم که درست شه

به جای عبارت های FullName و Email دقیقا باید نام فیلدهای مورد نظرتون رو بزارید. همچنین می تونید تعداد فیلدها (ستن ها) رو اضافه کنید...

من این کد هارو در خروجی میبینم ، قبل ادیت نیستن که

خودم سوال میکنم خودمم جواب میدم :)) الون فور اور!

من یه فرمی مثله این میخوام بسازم.

قالبشو چیکار کنم اینجوری بشه و اینقدر توهمتوهم نباشه؟

فرم الانم: http://folani.ir/v4/tshert.html

فرم مورد نظرم: http://8pic.ir/images/qwqkrdhlvnc39wt2afw6.jpg

دوست عزیز (خودم :128fs318181:) برای اینکار باید در css فرمت کد زیر را وارد کنی که فرمت خوشگل شه و تو هم تو هم نباشه ( در قسمت "CSS و Javascript" )

<style
type="text/css">

#userForm{
padding-right:20px;
}
table tr.rsform-block td {
padding: 5px 10px;
}

</style>

دمو: http://folani.ir/v4/tshert.html

این پلاگین چطور باید فعال بشه

اگر نیاز به دانلود هست لطفا لینک دانلود

پلاگین تجاری هست و طبق قوانین انجمن گذاشتن لینک دانلود افزونه های تجاری ممنوعه. میتونید ایمیلتون رو پ خ کنید براتون ایمیل کنم. برای فعال کردنش هم که میرید به مدیریت پلاگین ها و فعالش میکنید...

با سلام

تصویری که گذاشتم ببینید:

[ATTACH=CONFIG]3225[/ATTACH]

نتیجه گزارش خطا رو نگفتید !

ولی میتونید یه بار دیگه کامپوننت رو کامل حذف کنید. (از مدیریت افزونه ها)

بعد برید و بصورت دستی در پوشه های languages و administrator/languages از هر دو زبان فارسی و انگلیسی، فایل های زبانش رو حذف کنید (اگه باقی مونده). هر پلاگین و ماژولی که مربوط به فرم ساز هست و نصب کردید هم حذف کنید.

ضمنا به پیغام بعد از حذف کامپوننت توجه کنید(حذف موفقیت آمیزه یا با پیغام خطا همراهه؟)

بعد از تمام این کارها وقتی از حذف تمام ردپای فرم ساز مطمئن شدید (چه در دیتابیس و چه در پوشه ها) یه نسخه ی بدون دستکاری رو نصب کنید(ترجیحا نسخه ی انلگلیسی رو - چون داریم آزمون خطا می کنیم ببینیم داستان چیه).

سلام من می خواستم از توی قسمت پروفایل مثلا آدرس رو بهم نشون بده نمنه کد دارم ولی توی این موضوع کار نمی کنه

//<code>
$rsuser=JFactory::getUser();
$user=$rsuser->get('name');
return $user;
//</code>

مثل آدرس رو می خوام توی user_profiles قسمت profile.city خوابیده

ممنون می شم کمکم کنید

کسی یعنی چنین مشکلی یا درخواستی نداشته که کسی دیگه جواب بده

کسی یعنی چنین مشکلی یا درخواستی نداشته که کسی دیگه جواب بده

من سوال شما رو متوجه نمیشم . لطفا دوباره و کاملتر بفرمایید که بتونم راهنمایی کنم

من سوال شما رو متوجه نمیشم . لطفا دوباره و کاملتر بفرمایید که بتونم راهنمایی کنم

مهندس با مثال توضیح بدیم متوجه بشید مثلا شما توی یه سایت ثبت نام می کنید

نام و نام خانوادگی ایمیل

توی قسمت مدیریت پلاگین مشخصات یا همان پروفیل رو اکتیو می کنی ادرس و تلفن تماس رو درج می کنه در قسمت پروفیل کاربری کاربر

حالا من می خوام فرد زمانی که فرم مربوطه رو پر می کنه ادرس و تلفن که در قسمت پروفیل وارد کرده رو بصورت اتوماتیک درج کنه

من کد

//<code>
$rsuser=JFactory::getUser();
$user=$rsuser->get('name');
return $user;
//</code>

داشتم ولی با این کار نکرد اطلاعات دیتابیس آدرس رو می خوام توی user_profiles قسمت profile.city خوابیده ممنون

خب اگه درست متوجه شدم سناریو این طوریه:

کاربر قبلا ثبت نام کرده و شماره تماس و آدرس رو وارد کرده در سایت (با فعال کردن پلاگین user profile).

حالا کاربری که لاگین کرده میاد یه فرم رو تکمیل میکنه. و وقتی نام، نام خانوادگی و ایمیلشو میزنه، بقیه فیلدهای آدرس و تلفن از دیتابیس خونده میشن و پر میشن اتوماتیک.

درسته؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری