ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

با سلام

دوستان عزيز شايد من بد توضيح دادم كسي متوجه نميشه ! يك بار ديگه ساده تر توضيح مي دم

يك چك ليست ساختم براي تبليغات كه شامل تعداد كادر به همراه قيمت آن مي شود

مثال

چاپ آگهي يك كار 7000

چاپ آگهي دو كادر 14000

چاپ آگهي سه كادر 21000

حالا مي خوام اگر كاربر خواست اين اگهي دوبار در پيك چاپ شود يك چك باكس بزارم به اين صورت

دو بار در پيك چاپ شود

سه بار چاپ شود

چهار بار چاپ و الي آخر

اگر تيك زد قيمت چك ليست انتخابي كه همون كادر پايه است دو برابر يا سه برابر شود و اگر هم نزد كه هيچ

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوستان یک سوال !

من این فرمهائی که با rs from می سازم ! فیلدهایش در کجای دیتابیس و php می شینه !؟

یعنی تو php در کجا می توانم ببینمش ! ؟

من 50 تا فرم دارم !

می خواهم اینها را ببینم ! (فیلدها و ارسالی های کاربر را )

با سلام

دوستان عزيز شايد من بد توضيح دادم كسي متوجه نميشه ! يك بار ديگه ساده تر توضيح مي دم

يك چك ليست ساختم براي تبليغات كه شامل تعداد كادر به همراه قيمت آن مي شود

مثال

چاپ آگهي يك كار 7000

چاپ آگهي دو كادر 14000

چاپ آگهي سه كادر 21000

حالا مي خوام اگر كاربر خواست اين اگهي دوبار در پيك چاپ شود يك چك باكس بزارم به اين صورت

دو بار در پيك چاپ شود

سه بار چاپ شود

چهار بار چاپ و الي آخر

اگر تيك زد قيمت چك ليست انتخابي كه همون كادر پايه است دو برابر يا سه برابر شود و اگر هم نزد كه هيچ

پلاگین پی لاین را نصب کنید برای راهنمایی کاری که می خواهید انجام بدید این پیج را ببنید:

افزونه اتصال فرم ساز RSForm به زرین پال - صفحه 2

برای اینکه چک لیست را بزنید و مقدار یک فیلد چند برابر بشه باید با جاوا اسکریپت مقدار را به فیلد total ارسال بشه.

سلام

دوستان یک سوال !

من این فرمهائی که با rs from می سازم ! فیلدهایش در کجای دیتابیس و php می شینه !؟

یعنی تو php در کجا می توانم ببینمش ! ؟

من 50 تا فرم دارم !

می خواهم اینها را ببینم ! (فیلدها و ارسالی های کاربر را )

به این مسیر برید:

http://www.yourdomain.com/administrator/index.php?option=com_rsform&view=submissions

سلام. من یک فرم با RSform آماده کردم که در این فرم می خواهم 10 تا فیلد text برای نوشتن نام و نام خانوادگی وجود داشته باشد. اما نمیخواهم همه آنها دیده شود.

در واقع می خواهم یک دکمه با نام "افزودن" در فرمم قرار دهم تا هنگام کلیک بر روی آن یک فیلد اضافه شود.

چگونه این کار را انجام دهم؟؟؟؟؟؟؟؟

چیزی پیدا نکردم !

می شود بیشتر توضیح بدهید !

وارد مدیریت جوملا بشید، برید به مدیریت فرم ساز ،و مدیریت submission ها (همون فرم هایی که کاربران تکمیل کردن)، فرمتون رو از لیست کشویی بالا انتخاب کنید... فرم های ثبت شده با جزئیات بصورت یک گزارش از دیتابیس لیست میشن و نمایش داده میشن

سلام آقا کسی اونجا نیست جواب ما را بدهد؟؟؟؟؟؟

یکی به این مشکل ما رسیدگی منه لطفا

پلاگین پی لاین را نصب کنید برای راهنمایی کاری که می خواهید انجام بدید این پیج را ببنید:

افزونه اتصال فرم ساز RSForm به زرین پال - صفحه 2

برای اینکه چک لیست را بزنید و مقدار یک فیلد چند برابر بشه باید با جاوا اسکریپت مقدار را به فیلد total ارسال بشه.

سلام دوست عزيز در اين پست درباره مشكل من توضيح داده نشده ميشه بگيد چه كدي بايد استفاده كنم

مقدار چك ليست متغييره من يك كد مي خوام كه مقدار چك ليست هر چقدر بود با چك باكس دو برابر بشه در واقع مقدار رو بريزه داخل total

باتشكر

ببخشید من تازه این موضوع رو دیدم و فرصت نداشتم 82 صفحه تاپیک رو بخونم ببینم جواب سوال من داده شده یانه...

فقط یه سوال داشتم اونم اینه که آیا اطلاعات وارد شده در فرم به پایگاه داده کل سایت میره یا خیر؟ اگه نه پس کجا ذخیره میشه؟

متشکرم

ببخشید من تازه این موضوع رو دیدم و فرصت نداشتم 82 صفحه تاپیک رو بخونم ببینم جواب سوال من داده شده یانه...

فقط یه سوال داشتم اونم اینه که آیا اطلاعات وارد شده در فرم به پایگاه داده کل سایت میره یا خیر؟ اگه نه پس کجا ذخیره میشه؟

متشکرم

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

از قسمت مدیریت فرمساز میتونید اطلاعات رو مشاهده کنید اونقسمت ذخیره میشن....

سلام. آقا ده بار مشکلم رو مطرح کردم. داد زدم، فریاد زدم. یکی به من کمک کنه و بگه چیکار کنم.

یک فرم طراحی کردم. حالا می خواهم تو این فرم یک دکمه قرار بدم که با هر بار زدن دکمه یک یا چند فیلد ایجاد بشه و کاربر اطلاعات را وارد کنه.

وقتی پاسخ داده نمیشه یعنی کسی نمیدونه .. اگر دوستان آشنا باشند راهنمایی میکنند .. چنین چیزی تو فرم ساز ار اس فرم امکانپدیر نیست دوست عزیز باید فرم اختصاصی طراحی کنید .. چیزی که شما میخواید ترکیبی باز JQuery و فرم html است

میتونید نمونه های موجود تو نت رو جستجو کنید و مشابه اون رو برای خودتون به صورت iframe درست کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من در حال طراحی فرمی هستم که در فرم نزدیک 10 تا آپلود فایل هستش که کاربر باید بفرسته.

اگر این 10 تا رو بخواد در یک صفحه بفرسته خیلی زمان می بره. به خاطر همین می خوام آپلود فایل ها رو صفحه بندی کنم

مثلا کاربر 2 فایل رو فرستاد ثبت بشه بره صفحه بعد 2 فایل دیگر رو هم به همین صورت بفرسته .

اگر کسی می دونه چه جوری باید این کار رو انجام بدم لطفا دریغ نکنه.

ویرایش شده در توسط ebihadi

با سلام يه سوال داشتم مي خواستم در فرم ساز ار اس پرو دكمه ثبت و ارسال شرطي باشد مانند مثال زير

مثال :يه فرم داريم كه توش علاوه بر ديگر فيلدهاي معمولي رايگان يك فيلد ويژه به مقدار 2000 توماني دارد ..(يعني اگر كاربر آن را پر كند بايد 2000 تومان پرداخت كند )

در اين حالت دكمه ثبت و ارسال 2 حالت مي گيرد :

1-فقط فيلدهاي رايگان پر مي شود و در نتيجه بايد كاربر بعد از زدن دكمه ثبت و ارسال به صفحه اخر يا تشكر (مثل حالت معمولي هدايت مي شود )

2-علاوه بر فيلدهاي رايگان كاربر فيلد ويژه 2000 توماني را هم پر يا انتخاب مي كند و كاربر در نهايت بعد از زدن دكمه ثبت و ارسال بايد به درگاه هدايت شده و بعد پرداخت به صفحه تشكر و پاياني

در اين مثال دكمه ثبت و ارسال 2 مقدار مي گيرد (1-رايگان 2-2000 توماني )

دوستان عزيز اگر كسي راهنماييم كنه ممنون مي شم .......

ویرایش شده در توسط ميثم كاظمي
تصحيح

سلام

من در حال طراحی فرمی هستم که در فرم نزدیک 10 تا آپلود فایل هستش که کاربر باید بفرسته.

اگر این 10 تا رو بخواد در یک صفحه بفرسته خیلی زمان می بره. به خاطر همین می خوام آپلود فایل ها رو صفحه بندی کنم

مثلا کاربر 2 فایل رو فرستاد ثبت بشه و فایل ها بعد از آپلود و ثبت و ارسال ، بره صفحه بعد و آپلود های بعدی

اگر کسی می دونه چه جوری باید این کار رو انجام بدم لطفا دریغ نکنه.

دوستان اگر کسی میدونه دریغ نکنه....

برای اینکار متد خاصی نبود یک پلاگین در فیلنسر با همین مضمون درخواست طراحی شده بود .

شما فرم چند صفحه ایی ایجاد کن ببین جواب می ده یا نه. ولی باز فکر نکنم جواب بده

http://www.freelancer.com/projects/PHP-Joomla/RSJoomla-RSform-Plugin-AJAX-File.html

شما بررسی کن یک فیلد ایجاد کنه به صورت اپلود ajax که لینک اپلود به صورت فیلد مخفی برای شما ارسال بشه

آقا تو کامپوننتای من نمیاد!!! نصبش می کنم بدون ایراد نصب میشه!!!!

پی نوشت: ببخشید درست شد کامپوننت اصلی رو نصب نکرده بودم

ویرایش شده در توسط babahooman

دوستان یه فرم برای درخواست نمایندگی طراحی کردم و لی وقتی خواستم تستش کنم میگه ورودی نا معتبر !

برای حل این مشکل چیکار باید بکنم ؟

البته زمانی که اعتبار سنجی رو روی حروف میزارم این مشکل پیش میاد !

ویرایش شده در توسط mehdiballa

این خواص باید به چه صورت باشن ؟

وقتی گزارش رو تبدل به xml میکنم باز نمیکنه !

4 سوال درمورد RsForm

من با rsform یه فرم ثبت نام آموزشگاه طراحی کردم

1- آیا این امکان هست که مثلا اگر دانش آموز مقطع دبیرستان رو انتخاب کنه در فیلد بعدی فقط رشته های اول دبیرستان تا چهارم دبیرستان بیاد؟ و اگر مقطع دبستان رو انتخاب کنه در فیلد بعدی فقط از دوم دبستان تا ششم دبستان واسش بیاد؟

2- آیا این امکان هست که توی لیست کشویی اگر یه گزینه خص رو انتخاب کنه فیلد بعدی واسش فعال بشه و در مورد گزینه های دیگه فیلد بعدی غیر فعال بمونه؟

3- چطور می تونم توی یه فیلد دو تا لیست کشویی داشته باشم؟ ( میخوا دانش آموز معدلش رو وارد کنه از طریق لیست کشویی به این صورت که از یه لیست رقم صحیح معدلش واز لیست دیگه رقم اعشارش رو انتخاب کنه ) و در آخر توی فیلد کل معدل ثبت بشه

4- امکاکن پرینت کد رهگیری هم داره یا نه؟

اگر این امکانات رو داره ممنون میشم راهشو بهم بگید

ویرایش شده در توسط babahooman

یه سوال دیگه. فایلهای خروجیش غیر از xml هیچکدوم فارسی رو ساپورت نمیکنه چکار باید کنیم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری