ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

ممنون از زحماتتون

لینک rs form رو از کجا پیدا کنم میدونم تجاری هست و خلاف قوانین اما اگه کسی سراغ داشت لطفا برام ادرس دانلود رو پ.خ(پیام خصوصی) کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
[ATTACH=CONFIG]1040[/ATTACH]

کمتر کاربری هست که با فرم ساز حرفه ای ار اس فرم (RSForm Pro) آشنا نباشه و میشه گفت یکی از قویترین فرم سازهای مطرح در جوملاست . نسخه جدید این فرم ساز بر روی جوملا 1.7 و 2.5 قابل نصبه که میتونید انواع فرم های دلخواه خودتون رو با استفاده از اون طراحی کنید.

در این تاپیک فایل زبان فارسی این فرم ساز رو برای کاربران گرامی قرار میدم دوستانی که کامپوننت این فرم ساز رو دارند میتونند با نصب فایل زبان فارسی ، کامپوننت رو کاملا فارسی سازی کنند.

همانطور که میدانید در تاپیک مربوط به فرم ساز بریزینگ فرم در این لینک آموزشهای خوبی برای استفاده از قابلیت های این فرم ساز ارائه شد که قصد داریم همین آموزشها رو برای فرم ساز RSForm هم انجام بدیم.

لذا کلیه دوستانی که توانایی ارائه آموزشهای حرفه ای در خصوص فرم ساز ار اس فرم دارند میتوانند در این تاپیک مشارکت کنند و کاربرانی هم که مشکلات و سوالاتی دارند میتوانند در همین تاپیک مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایند.

سلام

میبخشید ، من نصب کردم اما نمیدونم کجا رفت ، چی شد ، از کجا باید تنظیماتش رو باید پیدا کنم؟

ممنون

سلام

میبخشید ، من نصب کردم اما نمیدونم کجا رفت ، چی شد ، از کجا باید تنظیماتش رو باید پیدا کنم؟

ممنون

این فارسی ساز افزونه هست که نصب کردین و برای ساختن فرم و بهره برداری از آن باید خود کامپوننت رو دریافت کنید که تجاریه و انتشار نسخه ی رایگان (نال) آن در انجمن به هر گونه ممنوع هست.

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

من یه سئوال داشتم شاید خیلی ابتدایی باشه.می خواستم بپرسم چه جوری میتونم فرمی که ساختمو با فرم ثبت نام پیش فرض جوملا عوض کنم؟

لطفا راهنمایی کنید.تشکر

ویرایش شده در توسط waterfal

سلام

من خود افزونه رو پیدا نمی کنم تو گوگلم سرچ کردم رایگان سازگار با 2.5 ممنون میشم قرار بدین

gift

سلام

من خود افزونه رو پیدا نمی کنم تو گوگلم سرچ کردم رایگان سازگار با 2.5 ممنون میشم قرار بدین

gift

سلام خود افزونه بدلیل تجاری بودن امکان گذاشتنش در انجمن نیست و در این پست فقط فارسی ساز افزونه قرار داده شده...

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

من یه سئوال داشتم شاید خیلی ابتدایی باشه.می خواستم بپرسم چه جوری میتونم فرمی که ساختمو با فرم ثبت نام پیش فرض جوملا عوض کنم؟

لطفا راهنمایی کنید.تشکر

سلام.با عذر خواهی از اساتید من نتونستم جواب این سئوالمو پیدا کنم.لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.با تشکر

با سلام.

کلی جهان اینترنت رو گشتم اما چیزی که می خواستم رو ندیدم.

چجوری میشه کاربری که فرمی رو پر میکنه پس از تکمیل فرم یک پیامک دریافت کنه.

مثلا : اطلاعات شما در سایت ******* ثبت شد

این نیاز خیلی از کاربرانه. امیدوارم یکی پیدا بشه که جواب بده و کامل راهنمایی کنه.

سوال دوم اینه که چجوری میشه یک مقدار رو از فرمو یا دیتا بیس فرا خوانی کرد و در متن پیامک قرار داد.

مثلا: کد رهگیری شما : 123456 می باشد.

--------------------------------

.:ویرایش شد:.

دوست عزیز لطفا از استایل متن مناسب در پست هاتون استفاده کنید

با تشکر وحید طاهری

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri
متن بیش از حد بزرگ

با سلام خدمت دوستای عزیز

من یه سوالی داشتم در مورد این کامپوننت که وقتی کسی تو منوها یه منو رو اختصاص میده به نمایش ارسالی ها چطور میتونه مجوز انتشار یا عدم انتشار اون فرم رو بده

یعنی نمی خوام که هر فرمی که پر میشه تو سایت نمایش داده بشه می خوام با تایید من نمایش داده بشه

ممنون از همگی

نصب ناموفق زبان: هيچ بسته اي براي زبان [fa-IR] وجود ندارد

بسته نصب: There was an error installing an extension: site

موقع نصب همچین پیغامی داد

ممنون از راهنمایی شما.

یه مشکلی واسم پیش اومده من یه فرم ثبت نام درست کردم که جایگزین فرم ثبت نام جوملا کنم.حالا مشکل اینجاست که تمامی فیلد هایی که درست کردم به جز فیلد نام بدرستی کار می کنند.ولی واسه فیلد نام کاربری ارور میده و نمی شه فرم رو تکمیل کرد.هر کاری کردم این مسئله درست نمیشه.لطفا اگه میشه بگید چه جوری این مشکلو حل کنم.

نصب ناموفق زبان: هيچ بسته اي براي زبان [fa-IR] وجود ندارد

بسته نصب: There was an error installing an extension: site

موقع نصب همچین پیغامی داد

دوستان کسی میشه جواب منو بده من افزونه رو نصب کردم ولی وقتی میخام فارسی ساز و نصب کنم این خطارو میده

سلام.یه مشکلی داشتم.چه جوری میشه اطلاعاتی که توسط فرم ها تو دیتابیس ذخیره میشه را به صورت یک مطلب در صفحه اصلی سایت به نمایش گذاشت.(هر فرم جداگانه) مثلا فرم اطلاعات دستگاه و فرم اطلاعات فروش.با تشکر از راهنمایی شما

سلام

اگرمنظور شما اینه که کاربری که فرم رو پر کرده با اون کد رهگیری که بهش میدی بتونه وضعیت رو دنبال کنه با یه ماؤول ساده که بهم ایمیل بزنید بهتون بدم .

سلام

اگرمنظور شما اینه که کاربری که فرم رو پر کرده با اون کد رهگیری که بهش میدی بتونه وضعیت رو دنبال کنه با یه ماؤول ساده که بهم ایمیل بزنید بهتون بدم .

نه دوست عزیز منظوره من اینه که من یه فرمی درست کردم که هر کاربر میاد مشخصات یه دستگاهی رو برای فروش پر می کنه و من میخوام اطلاعاتی که پر میکنه و در دیتابیس ذخیره میشه رو تو صفحه اصلی سایت بتونم نشون بدم.

کسی تو ایران جواب این سوال رو نمی دونه !!!!!!!!! یا خدا

توی همه انجمن ها سوال کردم ولی هنوز توی 3 ماه خبری از جواب نشده ، سوال سختیه

حداقل یه فرمساز معرفی کنید که این خاصیت رو داشته باشه ( خاصیت های زیر )

دوستان عزیز بنده با کد نویسی اشنایی کمی دارم

و جوملا رو تقربیا کاملا بلدم

سوال من :

من یک فرم درست کردم و قرار کدپستی افراد رو بگیره و متاسفانه نمی تونه از ورود کدپستی های تکراری جلوگیری کنه

من می خواهم (خواهشنا) یک کدی که از ورود مقدار تکرای برای تکس باکس جلوگیری کنه بمن معرفی کنید.

بنده آموزش ها رو کامل بررسی کردم و در این رابطه موضوعی پیدا نکردم

بنده می خوام تو جدول خود کامپونت از ورود اعداد تکراری جلوگیری کنه نه تو جدول user جوملا

کسی تو ایران جواب این سوال رو نمی دونه !!!!!!!!! یا خدا

توی همه انجمن ها سوال کردم ولی هنوز توی 3 ماه خبری از جواب نشده ، سوال سختیه

حداقل یه فرمساز معرفی کنید که این خاصیت رو داشته باشه ( خاصیت های زیر )

دوست عزیز باید واسش اعتبار سنجی بنویسی من واسه کد ملی و ایمیل نوشتم ولی هنوز وقت نکردم واسه کد پستی بنویسم در اسرع وقت واست حتما میزارم .

یا حق

دوست عزیز باید واسش اعتبار سنجی بنویسی من واسه کد ملی و ایمیل نوشتم ولی هنوز وقت نکردم واسه کد پستی بنویسم در اسرع وقت واست حتما میزارم .

یا حق

منظور من این نیست که فقط نوعش رو مشخص کنیم ( بفرض ایمیل حتما باید دارای حداقل یک دات و @ باشه) اینو خود فرمساز داره

از ورود اطلاعات تکراری جلوگیری کنه !

بفرض یک کد پستی شخصی زد (مانند 1234567890) کسی دیگه نتونه 1234567890 رو بزنه سیستم ارور بهش بده (به الگوریتم و نحوه محاسبه کد پستی اصلا کاری نداریم و مهم نیست)

شما کد که برای کد ملی نوشتید رو قرار میدید؟

دوستان یکی میشه بگه از بین این همه افزونه فرم ساز ، کدوم حرفه ای تر و کاربردی تر هست ؟؟؟؟

دوستان یکی میشه بگه از بین این همه افزونه فرم ساز ، کدوم حرفه ای تر و کاربردی تر هست ؟؟؟؟

بهتر بود سئوال خودتون رو در جای بهتری می پرسیدید

rs form : جالب ، ساده ، قوی و البته دارای افزونه های جانبی قوی. برای من خوب جواب داده.

بقیه افزونه ها فرم ساز هم تو نوع خودشون جالب هستند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری