ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

من از این فرم برای ارسال مقالات استفاده می کنم . کاربر ممکن است پس از ارسال بخواهد فایل مقاله را ادیت و دوباره بارگذاری کند یا مثلا به قول شما اطلاعات هویتی اش را اصلاح کند

برای ارسال مقاله میشه از ارسال مقاله ی خود جوملا هم استفاده کرد ولی انتشار رو ازش حذف کرد که با تایید مدیر باشه.

در مورد مساله شما هم من پیگیر هستم که راه حل رو براتون پیدا کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

توی یه مشکل گیر کردم هر کاری کردم جواب نرسیدم. whistling.pngwhistling.pngwhistling.png

سوال )) من دارم از فرمساز RS Form PRO استفاده میکنم ، و توی این فرمساز من کد رهیگیری تولید کردم و می خوام این کد رو به یه صفجه جدید(بعد از زدن دکمه ارسال ) بفرستم و ازش چاپ بگیرم .

دوستان عزیز چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید....................

این سوال و مشکل خیلی ها بوده و چند باری بهش جواب داده شده ولی چون خیلی تقاضا میشه و مهمه باز باید تکرار بشه.

شما توی فرمتون یه فیلد تیکت میزنید مثلا اسمش رو میزارید Support key بعد هر جا که خواستیم کد نمایش داده بشه حالا چه ایمیل چه پیام تشکر میزنیم:

کد رهگیری(یا هر عنوانی که برای تیکت انتخاب کردین):{Support key:value}

دوستان برای اینکه توی تاپیک نظم براقرار باشه سوالی دارین اول کل فروم را مطالعه کنین یا از طریق جستجو عمل کنید که تاپیک خلوت تر باشه

موفق باشید

سلام . رادیو ها و چک باکس من نشون داده نمیشه . این در حالیست که در یک سایت دقیقا مشابه مشکلی نیست !!!!!!

یه عکس از تنظیمات فیلد رادیوییت بگیر و سایتتم بزار تو تاپیک تا مشکل رو راحت تر بتونیم بررسی کنیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

[ATTACH]1786[/ATTACH][ATTACH]1788[/ATTACH]

اقا این بدجور رو اعصابمه . این منو پشقرضه . من خودم هم فارسی میسازم این جوری میشه . فقط اونی که پیضفرض انتخاب شده را نشون مسده و خالی ها را نشون نمیده . در مورد چک باکس هم صادقه . ککمک کنین ....

[ATTACH]1788[/ATTACH]

[ATTACH]1789[/ATTACH]

اسنجوری باید باشه که نمیشه . اقا همهچیم هم سالمه چون همین ماژول را روی یه سایت دیگم با همین قالب گزاشتم و درسته و فقط اوون جوملا 1.5.23 هست که سالمه اما این جوملا 1.5.25

ویرایش شده در توسط shaaaahin
عکس دوم

[ATTACH]1789[/ATTACH]

اسنجوری باید باشه که نمیشه . اقا همهچیم هم سالمه چون همین ماژول را روی یه سایت دیگم با همین قالب گزاشتم و درسته و فقط اوون جوملا 1.5.23 هست که سالمه اما این جوملا 1.5.25[ATTACH]1789[/ATTACH]

[ATTACH]1786[/ATTACH][ATTACH]1788[/ATTACH]

اقا این بدجور رو اعصابمه . این منو پشقرضه . من خودم هم فارسی میسازم این جوری میشه . فقط اونی که پیضفرض انتخاب شده را نشون مسده و خالی ها را نشون نمیده . در مورد چک باکس هم صادقه . ککمک کنین ....

[ATTACH]1788[/ATTACH]

[ATTACH]1789[/ATTACH]

اسنجوری باید باشه که نمیشه . اقا همهچیم هم سالمه چون همین ماژول را روی یه سایت دیگم با همین قالب گزاشتم و درسته و فقط اوون جوملا 1.5.23 هست که سالمه اما این جوملا 1.5.25

همه ی پلاگین ها و ماژول های همراه برنامه نصبن؟؟؟

اونا رو چک کن.کاری به ورژن جوملات نداره مگه چقد اختلاف ورژن داره؟؟همش 0.0.02

شاید به ورژن Rsform کار داشته باشه ولی به ورژن جوملا نداره جفتشون 1.5 هستن

استادان عزیز,یه مشکلی برای فرم من پیش اومده.وقتی روی دکمه ی ذخیره کلیک میکنم میگه"لطفاً یک نام یکتا برای فیلد انتخاب کنید, این نام میبایستی فقط از حروف لاتین باشد" همه ی اسم ها هم که باید لاتین باشه لاتینه.وقتی هم که پیش نمایش رو میزنم توی صفحه ی سایتم فرم رو نشون نمیده

عکس تنظیمات و نام فیلدها هم گذاشتم براتون.

mysql allowed characters table name

Permitted characters in unquoted identifiers:

ASCII: [0-9,a-z,A-Z$_] (basic Latin letters, digits 0-9, dollar, underscore)

Extended: U+0080 .. U+FFFF

Permitted characters in quoted identifiers include the full Unicode Basic Multilingual Plane (BMP), except U+0000:

ASCII: U+0001 .. U+007F

Extended: U+0080 .. U+FFFF

ASCII NUL (U+0000) and supplementary characters (U+10000 and higher) are not permitted in quoted or unquoted identifiers.

Identifiers may begin with a digit but unless quoted may not consist solely of digits.

Database, table, and column names cannot end with space characters.

Database and table names cannot contain “/”, “\”, “.”, or characters that are not permitted in file names.

The identifier quote character is the backtick (“`”):

خروجی فرم ساز فارسی و استاندارده. من واقعا نمیدونم که دوستانی که با خروجی فرم ساز مشکل دارن، مشکلشون چیه!

لطفا فرمتی که خروجی میگیرین و نمونه فایلش رو اینجا بذارید. ضمنا از چه ورژنی استفاده میکنید

با سلام من از ورژنی که در همین سایتبه ضورت رایگان گذاشته دارم استفاده می کنم

ولی خروجی ها رو به صورت علامت سوال میده ؟

به این صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این سوال و مشکل خیلی ها بوده و چند باری بهش جواب داده شده ولی چون خیلی تقاضا میشه و مهمه باز باید تکرار بشه.

شما توی فرمتون یه فیلد تیکت میزنید مثلا اسمش رو میزارید Support key بعد هر جا که خواستیم کد نمایش داده بشه حالا چه ایمیل چه پیام تشکر میزنیم:

کد رهگیری(یا هر عنوانی که برای تیکت انتخاب کردین):{Support key:value}

دوستان برای اینکه توی تاپیک نظم براقرار باشه سوالی دارین اول کل فروم را مطالعه کنین یا از طریق جستجو عمل کنید که تاپیک خلوت تر باشه

موفق باشید

این کد ( {Support key:value} ) ما باید کجا قرار بدیم تا کد رهیگری رو به کار نشون بده.

نمی دونم باید کجا فرم این کد قرار بدم تا کاربر بتونه کد رهگیریشو ببینه.

با تشکر

یه سوالی ...

الان دوستان این فرمساز رو از کجا آوردن؟ من هرچی گشتم تجاری بود. اگه کسی لینک داره به ما هم بده

این کد ( {Support key:value} ) ما باید کجا قرار بدیم تا کد رهیگری رو به کار نشون بده.

نمی دونم باید کجا فرم این کد قرار بدم تا کاربر بتونه کد رهگیریشو ببینه.

با تشکر

توی توضیحی که دادم نوشتم.شما یه فیلد از نوع تیکت پشتیبانی درست میکنید و در قسمت نام اسم فیلد رو مثلا Support key میزارید و هر جاییی که خواستین کد رهگیری رو نشون بدین مثلا توی ایمیل یا توی پیام تشکر مینویسید: "کد رهگیری:{Support key:value}"قسمت Support key متغیرتونه و هرچی نام فیلد بشه اینم همون میشه.

این متن رو قرار نیست توی فرم قرار بدین توی فرم فقط باید فیلد تیکت رو بسازین و این متن رو بزارین توی ایمیلی که به کاربر یا مدیر و یا پیام تشکر.

موفق باشین

سلام . هنوز مشکل راذیو باتن ها و چک باکش من حل نشده . همه ی پلاگین ها نصب شده . میشه بگین چه پلاگینی در جوملا وابسته است که چک باکس را نشان بده ؟ اشکال ار قالب هم نسیت . اشکال فقط می تونه در قیمت جداکننده این گزینه ها باشه که در خواص موجوده فکر کنم . برای من زده /n و در جاهای دیگه هم خالی گذاشته .

یه سوالی ...

الان دوستان این فرمساز رو از کجا آوردن؟ من هرچی گشتم تجاری بود. اگه کسی لینک داره به ما هم بده

برای دریافت ایمیلتونو برای من پ خ کنید

جان؟؟؟

اینارو باید چی کار کنم؟؟؟لاقل یه توضیح بدین

mysql allowed characters table name

لیست کاراکترهای مجاز برای نام جداول در my sql

اسم یکی از آیتم هایی که تعریف کردید مشکل داره. اگه از space در unic name استفاده کردید، حذفش کنید

با سلام من از ورژنی که در همین سایتبه ضورت رایگان گذاشته دارم استفاده می کنم

ولی خروجی ها رو به صورت علامت سوال میده ؟

به این صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با چه فرمتی خروجی میگیرید؟

از فرمت csvاستفاده کنید و فایل رو با Delimeter درست در اکسل ایمپورت کنید درست میشه

دوستان من در سرور جدیدم برای فایل ضمیمه در rsform با این پیام مواجه میشم

چکار باید بکنم ، این مشکل روی سرور قبلی و لوکال وجود نداره

rzenfqphdgskbjgqyryc.jpg

پرمیشن پوشه آپلود هم 755 هست

خودم مشکل را حل کردم ، سپاس از ... :a2d3:

ویرایش شده در توسط parseh
حل مشکل

سلام

کدcss زیر برای من کار نمیکنه

مشکلش چیه؟

<style type="text/css">

background:#f1ff8d;

margin-right: 8px;

border-radius: 5px;

</style>

مشكل در RSForm! Pro

سلام

در مراحل طراحي با RSForm! Pro در مرحله بعد از انتخاب كليد گام به گام "گام اول" (رد ايجاد جادويي) قالب فرم ساز بهم ميخورد؟

ecctfl4wkw3d9yhtz6m9.jpg

مشكل در RSForm! Pro

سلام

در مراحل طراحي با RSForm! Pro در مرحله بعد از انتخاب كليد گام به گام "گام اول" (رد ايجاد جادويي) قالب فرم ساز بهم ميخورد؟

ecctfl4wkw3d9yhtz6m9.jpg

با یه مرورگر دیگه آزمایش کنین(من با فایرفاکس کار میکنم و مشکلی از این بابت نداره) اگه نشد کامپوننت رو پاک و دوباره نصب کنین

ضمنا توصیه میکنم از رد ایجاد جادویی استفاده نکنین چون یه ذره کارتون سخت میشه

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام

کدcss زیر برای من کار نمیکنه

مشکلش چیه؟

<style type="text/css">

background:#f1ff8d;

margin-right: 8px;

border-radius: 5px;

</style>

کد رو کجا وارد میکنید؟ که کار نمیکنه؟:33:

مشكل در RSForm! Pro

سلام

اگه حل نشد، زبان قسمت مدیریت جوملا رو بصورت موقتی به انگلیسی تغییر بدید مشکلتون حل میشه

مشكل در RSForm! Pro

سلام

ecctfl4wkw3d9yhtz6m9.jpg

دوست عزیز شما کامپونت رو نصب میکنید بدون اینکه پلاگین هاشو نصب کنید، احتمالا مربوط به یکی از پلاگین هاش هست

یکی از دوستان هم همین مشکل رو داشت و زمانی کامپونتوشون به صورت بالا میشد که تمامی پلاگین های این فرمساز رو نصب می کردند

سلام . هنوز مشکل راذیو باتن ها و چک باکش من حل نشده . همه ی پلاگین ها نصب شده . میشه بگین چه پلاگینی در جوملا وابسته است که چک باکس را نشان بده ؟ اشکال ار قالب هم نسیت . اشکال فقط می تونه در قیمت جداکننده این گزینه ها باشه که در خواص موجوده فکر کنم . برای من زده /n و در جاهای دیگه هم خالی گذاشته .

اگه لینکی دارید برامون میذارید که بهتر کمک کنیم؟

پلاگینی برای نمایش چک باکس نداریم تو جوملا!

لطفا تصویر جدیدی از مدیریت فرمتون و جایی که radio box و chek box ها رو تنظیم کردید برامون پیوست کنید که تنظیمات رو با هم مرور کنیم

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
غلط املایی

دوست عزیز شما کامپونت رو نصب میکنید بدون اینکه پلاگین هاشو نصب کنید، احتمالا مربوط به یکی از پلاگین هاش هست

یکی از دوستان هم همین مشکل رو داشت و زمانی کامپونتوشون به صورت بالا میشد که تمامی پلاگین های این فرمساز رو نصب می کردند

دوست عزیز احتمالا یک کامپونتی نصب کردید که ایجاد تداخل کرده؟البته برای نسخه 1.5 این مشکل پیش میاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری