memary14

به نظر شما چطور یک فروشگاه ایجاد کنم؟ با چی بهتره؟

8 پست در این موضوع

سلام خدمت همه دوستان

من یه سایت خبری دارم و قصد ایجاد یک فروشگاه برای فروش فایل و محصولات در این سایتو دارم

از کامپوننت کی 2 هم در این سایت استفاده کردم

به نظر شما بهترین را حل استفاده از چی هست؟

راستی چطوری باید یه صفحه خاص برای این فروشگاه بسازم و نحوه نصبش چطوره؟

قالب خاصیم اگه مد نظرتونه بگید؟:hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::hooom:

و کلا هر توصیه ای و تجربه ای در مورد ساخت یک فروشگاه دارید برام بگید.:4d564ad6::yoho::yoho:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر فایل ها کم حجم هستنید k2store گزینه خیلی خوبیه ولی اگر حجم زیادی دارند نه. مناسب نیست. باید دید قصد دارید چه نوع فایلی بفروشید اگر جزوه فایل pdf... باشه مناسبه

بهتره با طراحتون حرف بزنید اما فروشگاه ساز برای خود جوملا زیاد هست

جوم شاپینگ گزینه بدی نیست ...

جوم شاپینگ نسبت به ویرچومارت امکانات کمتری داره اما از نظر ظاهری و نما بهتره و هم اینکه رایگانه ، میجوشاپ هم کپی اسکریپت اوپن کارته با این تفاوت که در جوملا شما میتونید امکانات دیگه ای هم بهش اضافه کنید.

تو سایت جوملا جهانی هم چند تا از بهترین فروشگاه سازها رو معرفی کرده :

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/4148

موفق باشید.

سلام

به نظر من يه فروشگاه كامل مي تونه يه jomshoping ايجاد كنه، من خودم يه فروشگاه دستگاه سانترال با اين ساختم و خيلي خوبه

اما peresta shop هم خوبه و مي تونه يه فروشگاه معمولي به شما بده

موفق باشيد

به شخصه 4 فروشگاه ساز ویرچومارت ، جوم شاپینگ ، K2Store و J2Store رو میپسندم و توصیه میکنم.

K2Store و J2Store که شبیه به هم هستند و فرقشون اینه که K2Store روی مطالب K2 سوار میشه و مطالب K2 رو به فروشگاه تبدیل میکنه ولی J2Store روی کامپوننت مطالب جوملا سوار میشه و مطالب جوملا رو به فروشگاه تبدیل میکنه. خوبیشون هم اینه که توی هر دو میتونید از افزونه های کامپوننت پیش نیازشون یعنی k2 یا مطالب جوملا استفاده کنید و سئوشون و اینجور چیزاشون هم که با کامپوننت اصلی هست دیگه. نظر مهندس فتحی هم در این باره تایید میکنم و باید متناسب با نوع و حجم فایل هاتون باشه.

اما خوب ویرچومارت و جومشاپینگ برای فروشگاه سطح وسیع تر استفاده میشن و چون مدت زیادی هست که نوشته شدن و نسخه های زیادی ازشون اومده پشتیبانیشون بیشتره.

برای هر 4 تای این فروشگاه ساز ها هم پلاگین های پرداخت نوشته شده.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری