berta20121

مشکل جالب در url site

21 پست در این موضوع

سلام من اخیرا یه مشکلی تو url پیدا کردم زمانی که sh404 را نصب کردم به طور مثال شینا گشت ، تور تایلند ، ترکیه ، دبی ، مالزی ، چین تبدیل شده به شینا گشت ، تور تایلند ، ترکیه ، دبی ، مالزی ، چین یعنی زمانی که از منوی گزینه صفحه اصلی را می زنم تبدیل میشه به http://www.shinagasht.com/fa چه کار باید بکنم خیلی برام مهمه ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اگر پلاگین "سیستم - انتخاب زبان" فعال هست غیرفعالش کنید

والا کل پلاگین ها را دیدم هر چی راجع به زبان بود را غیر فعال کردم اما بازهم همین مشکل را دارم نمی دونم چه کار کنم تو رو خدا کمک کنین

وارد مدیریت زبان ها بشید و ببینید بتوی قسمت عنوان زبان جدید ساختید؟؟

وارد مدیریت زبان ها بشید و ببینید بتوی قسمت عنوان زبان جدید ساختید؟؟

والا بینید در قسمت language زبان فارسی و انگلیسی نصب دارم ولی پلاگین زبان فعال نیست در ضمن جوملای من دیفالتش فارسی هستش و کامپونت sh404 را چک کردم در کانفیگش زبان فارسی فعال نیست

بهم نمیریزه ولی برای اینکه خیالتون راحت بشه یه بکاپ از فایلها و دیتابیس بگیرید

من sh404 را غیر فعال کردم درست شد ولی آدرس لینک هام به قبل از زمانی که sh404 را نصب کردم برگشت و زود رفتم دوباره sh404 را فعال کردم حالا به نظر شما چی کار کنم ؟

کسی نیست جواب ما رو بده آقا من بد گیر هستم؟ Help :hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::33::33::33::33::33::33::33::33:

لینک های قبل از sh404sef مگر چطوری هستند؟

مشکلتون با اون لینک ها چیه؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا فضولی و یا اسپم نباشه فقط یه سوال شما با این سایت مشکل دارین یا سایتتون مشکل داره خخخخخخخ:auau:

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

در کل من یک مشکل کوچیک با این سایت دارم اینکه منوی home page و یا همان منوی خانه /fa گرفته همین

افزونه sh404sef یک افزونه نسبتا پیچیده هست . اصلا نیازی نیست از این افزونه استفاده بشه شما عنوان کردید که لینک

{

اصلا بهینه نیستن مشکل من همینه مثلا به طور مثال www.shinagasht.com/tours/thailand-tour.html قبل از sh404 هستش و www.shinagasht.com/thailand-tour.html بعد از sh404 هستش اینکه باید sh404 نصب باشه

}

هست خوب به راحتی یک منوی مخفی ایجاد کنید و مطلب thailand-tour را به ان انتصاب بدید لینک شما به شکل

ww.shinagasht.com/thailand-tour.html خواهد شد.

در مورد مشکل تگ زبانی در انتهای ادرس این دو لینک را نگاه کنید دقیقا مشکل شما مطرح شده:

SOLVED: sh404sef adds language code to homepage url :: sh404SEF

SOLVED: single language site joomla 2.5 language tag :: sh404SEF

در ضمن این افزونه تجاری هست و در صورت استفاده در سایت های با بازدید بالا و معتبر نیاز به لایسنس خواهید داشت چراکه در اینده با مشکلاتی مواجه می شوید که پاسخ ان فقط از پشتیبانی سایت سازنده بر خواهد امد

-----------------------------

افزونه sh404sef یک افزونه نسبتا پیچیده هست . اصلا نیازی نیست از این افزونه استفاده بشه شما عنوان کردید که لینک

{

اصلا بهینه نیستن مشکل من همینه مثلا به طور مثال www.shinagasht.com/tours/thailand-tour.html قبل از sh404 هستش و www.shinagasht.com/thailand-tour.html بعد از sh404 هستش اینکه باید sh404 نصب باشه

}

هست خوب به راحتی یک منوی مخفی ایجاد کنید و مطلب thailand-tour را به ان انتصاب بدید لینک شما به شکل

ww.shinagasht.com/thailand-tour.html خواهد شد.

در مورد مشکل تگ زبانی در انتهای ادرس این دو لینک را نگاه کنید دقیقا مشکل شما مطرح شده:

SOLVED: sh404sef adds language code to homepage url :: sh404SEF

SOLVED: single language site joomla 2.5 language tag :: sh404SEF

در ضمن این افزونه تجاری هست و در صورت استفاده در سایت های با بازدید بالا و معتبر نیاز به لایسنس خواهید داشت چراکه در اینده با مشکلاتی مواجه می شوید که پاسخ ان فقط از پشتیبانی سایت سازنده بر خواهد امد

سلام دوست عزیز اولا از حرف شدید و لحن بد من واقعا شرمنده ام از همه دوستان هم واقعا شرمنده ام من اعصابم به قدری ریخته بود به هم که واقعا نمی دونستم چی دارم میگم دوست عزیز از اینکه من را راهنمایی کردید بی نهایت تشکر می کنم فقط اینکه وارد این پیج شدم اونجا گفته که فایل زبان خود را که داخل اکستیشن های شماست باید پاک بشه و اونجاست که کد زبان قرار دارد ولی من رفتم دیدم فایل زبان بنده فقط انگلیسی بود اون رو هم پاک کردم وفارسی نبود که بگم فارسی داره باز هم همون مشکل هست و هست واقعا لطف می کنید که من را راهنمایی کنید در ضمن من چون sh404 را قبلا نصب کردم لینک های سایتم بهینه شدن و در گوگل ثبت و ایندکس شدن اگر بخوام پاکش کنم تمام لینکهام به هم میریزن چه کا ر باید بکنم؟

سلام دوست عزیز اولا از حرف شدید و لحن بد من واقعا شرمنده ام از همه دوستان هم واقعا شرمنده ام من اعصابم به قدری ریخته بود به هم که واقعا نمی دونستم چی دارم میگم دوست عزیز از اینکه من را راهنمایی کردید بی نهایت تشکر می کنم فقط اینکه وارد این پیج شدم اونجا گفته که فایل زبان خود را که داخل اکستیشن های شماست باید پاک بشه و اونجاست که کد زبان قرار دارد ولی من رفتم دیدم فایل زبان بنده فقط انگلیسی بود اون رو هم پاک کردم وفارسی نبود که بگم فارسی داره باز هم همون مشکل هست و هست واقعا لطف می کنید که من را راهنمایی کنید در ضمن من چون sh404 را قبلا نصب کردم لینک های سایتم بهینه شدن و در گوگل ثبت و ایندکس شدن اگر بخوام پاکش کنم تمام لینکهام به هم میریزن چه کا ر باید بکنم؟

خواهش می کنم جواب من رو بدید :33::33::33::33::33::33:[sharmsar][sharmsar][sharmsar][sharmsar]

سلام خسته نباشید ولی فکر نکنم بتونید مشکل من را حل کنید چند بار پیغام بدم اصلا دوستان متخصص ما کجا هستن؟ بخدا راه دوری نمی ره شاید خودتون هم به یه همچین مشکلی بر بخورید آقای طالبی کجایی که اینا جواب منو نمی دن :65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

والا ما اینجا متخصص نداریم. تموم بی سوادیم و تقلبی !! :yeah:

درخواست دادیم جوملاجهانی یکی از اون مدیرای orginal و با سوادش رو بفرسته رو مشکل شما کار کنه.

موفق باشید

میخوام پرونده ی این تاپیک رو ببندم !! پاسخو میدم ولی نه برای مطرح کننده سوال.

توی لینکی که مهندس فتحی دادن ، راهنمایی شده که مشکل رو حل کرده. بدین شکل :

Go to Extensions > Language manager > Installed - Site > and see how many languages you have in there, then go to Extensions > Language manager > Content > and make sure that those languages are also present/published in there too

دوستان پروفسور زحمت کشیدند عبارت "present/published" رو " حذف " ترجمه کردند که اشتباه بود و معنیش برعکس میشد. یعنی موجود و منتشر شده.

خوب پس راه حل کلی این میشه :

در بخش مدیریت ، از منوی افزونه ها به مدیریت زبان ها رفته و در سربرگ عنوان زبان ( در نسخه انگلیسی "Content" ) چک کنید که آیتم مربوط به زبان فارسی موجود و منتشر شده باشد.

در پناه حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری