mahdi_mobasheri

نحوه لینک دادن منو به یک مجموعه خاص از محصولات جوم شاپینگ

13 پست در این موضوع

سلام دوستان میشه نحوه لینک دادن منو به یک مجموعه خاص از محصولات جوم شاپینگ رو بگید چه باید کرد من اومدم در منو محصولات رو زدم و شناسه اون محموعه رو هم وارد کردم اما کل محصولات رو نمایش میده و اون مجموعه رو تمایش نمیده ؟ راهش چیه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

روشش به همین صورت هست. شاید جایی اشتباه کرده باشید؟؟

توی قسمت show گزینه Category or Manufacturer or StaticPage را انتخاب کردید ؟؟

بله انتخاب کردم category میشه روش صحیحش رو بگید من میخام بگم مجموعه ای رو با شناسه x نمایش بده چه باید کرد ؟

بله انتخاب کردم category میشه روش صحیحش رو بگید من میخام بگم مجموعه ای رو با شناسه x نمایش بده چه باید کرد ؟

کار خاصی نداره. همونی هست که انجام دادید. تو اون قسمت id مجموعه را وارد می کنید.

دمو بدید ببینم شاید کش شده باشه

سلام..

منم همین مشکل رو دارم..

میشه خواهش کنم توضیح بدید کش مرورگر چیه؟؟ و برای حل مشکل باید چیکار کنم؟؟

من کش مرورگر رو هم پاک کردم..

ولی همچنان لینک منویی که ساختم با مجموعه و محصولات جوم شاپینگم نمیخونه..

category id رو هم برای همه مجموعه هام درست وارد کردم..

روی خود محصولات که کلیک میکنم درست کار میکنه.. ولی من میخوام با استفاده از منو هم بتونم به محصولاتم دسترسی داشته باشم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

دقت کنید در اون منو id مجموعه مورد نظر را به درستی وارد کرده باشید

دقت کنید در اون منو id مجموعه مورد نظر را به درستی وارد کرده باشید

سلام.. ممنون که جواب دادید.

بله درست وارد کردم.. ولی همش زیر مجموعه های مجموعه هام رو قاطی نشون میده.. خیلی چک کردم شناسه رو درست وارد کردم .. ولی مشکل حل نشد...

من یه منو ساختم و مجموعه و زیرمجموعه هام و همچنین لیست محصولاتم رو به همون ترتیبی که میخوام تو سایت نمایش بدم.. تو منو نوشتم... و از منوی عمودی تو سایتم برای دسترسی سریع کاربر به محصولات استفاده کردم... و برای هر زیر مجموعه از نوع منی محصولات جوم شاپینگ استفاده کردم.. و شناسه مجموعه ش رو واسه هر زیر مجموعه وارد کردم...

از طرف دیگه هم که تو جوم شاپینگ محصولات رو با مجموعه ها و زیرمجموعه ها ساختم..

و اینجا از یه ماژول هم برای نمایش منو در جوملا استفاده کردم

عرض کردم که شناسه ها درستن.. ولی الان مطمئن نیستم که روش درستی رو انتخاب کردم یا نه!

اگه پیشنهادی برای بهتر شدن یا درست شدن کارم بهم بدبد.. ممنون میشم

در ضمن از کامپوننت menu maker برای ساخت منوی عمودی استفاده کردم.. خودم فکر نمیکنم که ایراد کارم اینجا باشه.. ولی چون تازه کارم مطمئن نیستم

با تشکر از همکاریتون

وقتی نوع منو رو محصولات انتخاب میکنیم.. تو ستون سمت چپ به جز پر کردن category id

فیلد دیگه ای رو لازم نیست پر کنیم؟

چرا از طریق منو نمیشه محصولات یک مجموعه .. یا فقط یک مجموعه رو نشون داد؟؟

از طریق منو هر کلیک یا انتخابی که بکنم.. کل مجموعه ها رو بهم نشون میده... و اگه بخوام محصولی رو ببینم یا سریع به یک مجموعه برسم... اینکار انجام نمیشه.. و باز همه ی مجموعه های جوم شاپینگ رو بهم نمایش میده.. و فقط از طریق کلیک روی اون مجموعه میتونم به زیرمجموعه ها و یا محصولات دسترسی داشته باشم...

:13:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری