s.f.m

لطفا در مورد سایتم نظر بدید

22 پست در این موضوع

سلام دوستان این سایت منه اولین سایتی که خودم تنهایی بدون کمک روش کار کردم :a2d3: اگه میشه ببینید و نظرات کارشناسانتون رو برای بهتر شدنش بدید ممنون میشم

اینم لینک سایتم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

برای فونت های سایتتون فکر کنم از یکان، نازنین، رویا یا حداقل تاهوما استفاده کنید خیلی بهتر باشه.

رنگ دکمه های ورود و ثبت نام سایت اگر با پس زمینه متفاوت باشه بهتره.

به نظرم این اسلایدر به درد کار شما نمیخوره، یعنی تصاویر تا حدودی نامفهوم هستند.

در قسمت لوگو سلیقه بیشتری خرج کنید جالب تر میشه.

در بعضی از قسمت ها متن ها راست چین نیستند.

لیتک های وب سایت روسی در بخش مطالب سایتتون مشاهده میشه.لینک ها رو حذف کنید(آموزشش توی انجمن هست)

این لینک رو هم مشاهده کنید.

Latest Performance Report for: http://shrc.ir/ | GTmetrix

بعضی از تصاویر بهینه سازی نشدن

توصیه میشه از افرونه های بهینه ساز سایت استفاده کنید.

اینا نظرات من بود. امیدوارم مفید باشه.

سلام دوست عزیز

برای فونت های سایتتون فکر کنم از یکان، نازنین، رویا یا حداقل تاهوما استفاده کنید خیلی بهتر باشه.

رنگ دکمه های ورود و ثبت نام سایت اگر با پس زمینه متفاوت باشه بهتره.

به نظرم این اسلایدر به درد کار شما نمیخوره، یعنی تصاویر تا حدودی نامفهوم هستند.

در قسمت لوگو سلیقه بیشتری خرج کنید جالب تر میشه.

در بعضی از قسمت ها متن ها راست چین نیستند.

لیتک های وب سایت روسی در بخش مطالب سایتتون مشاهده میشه.لینک ها رو حذف کنید(آموزشش توی انجمن هست)

این لینک رو هم مشاهده کنید.

Latest Performance Report for: خانه | GTmetrix

بعضی از تصاویر بهینه سازی نشدن

توصیه میشه از افرونه های بهینه ساز سایت استفاده کنید.

اینا نظرات من بود. امیدوارم مفید باشه.

یدنیا ممنون استفاده کردم :ds6a5d:

سلام

خوبه

اگه یه افکت ( تغییر رنگ هنگام قرار گرفتن موس روی دکمه ها) برای قسمت های جستجو/ ثبت نام/ ورود/ ادامه مطلب بزارید عالی میشه

ممنون دوست عزیز من تازه کارم همین حدم خودآموز پیش رفتم اگر بتونید واسه این کدهای css که گفتید راهنماییم کنید ممنون میشم چه کدی رو کجا بنویسم؟

قالب سایت رو از کجا دانلود کردید؟

من این قابل رو در سایتم نصب کردم ولی مشکلاتی دارم مثلا عنوان مطالب چپ قرار دارند و راست چین نشده یک نگاه بندازید و راهنمایی کنید:

خانه

برای کار با جوملا و ادیت کردن قالب باید از کجا شروع کنم؟ لطفا رفرنس و منابع و سایت ها و لینک های آموزشی رو معرفی کنید.

ممنون

من این قابل رو در سایتم نصب کردم ولی مشکلاتی دارم مثلا عنوان مطالب چپ قرار دارند و راست چین نشده یک نگاه بندازید و راهنمایی کنید:

خانه

برای کار با جوملا و ادیت کردن قالب باید از کجا شروع کنم؟ لطفا رفرنس و منابع و سایت ها و لینک های آموزشی رو معرفی کنید.

ممنون

:128fs318181: دوست عزیز ممنون از توجهتون من قالب رو از اینجا دانلود کردم ضمنا این دمو که شما دادید با قالب سایت من یکی نیست :128fs318181:

برای شروع کتاب آموزش جوملا رو دانلود کنید و فیلم های آموزشیشو تو نت سرچ کنید موارد زیادی هست تو همین انجمن هم هست

ویرایش شده در توسط s.f.m

:128fs318181: دوست عزیز ممنون از توجهتون من قالب رو از اینجا دانلود کردم ضمنا این دمو که شما دادید با قالب سایت من یکی نیست :128fs318181:

برای شروع کتاب آموزش جوملا رو دانلود کنید و فیلم های آموزشیشو تو نت سرچ کنید موارد زیادی هست تو همین انجمن هم هست

شما قالب رو رایگان گرفتید یا پولی؟ میشه لینک دانلود قالبتون رو بزارید؟؟

من میخوام یک سایت بزنم شبیه این :

http://www.eca.ir/

شما قالب رو رایگان گرفتید یا پولی؟ میشه لینک دانلود قالبتون رو بزارید؟؟

من میخوام یک سایت بزنم شبیه این :

وب سایت تخصصی برق و الکترونیک ECA

رایگان دوست عزیز روی کلمه ی اینجا در پیامم کلیک کنید میره تو سایته :128fs318181:

http://www.takwd.ir/free-templates/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C-Shaper-Awetive-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-3.2-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5.html

ویرایش شده در توسط s.f.m

ممنون دوست عزیز.

فقط فکر کنم شما خودتون اینو فارسی کردید.درسته؟؟ من روش فارسی کردن قالب ها رو بلد نیستم.لینکی دارید که آموزش داده باشه؟

ممنون دوست عزیز.

فقط فکر کنم شما خودتون اینو فارسی کردید.درسته؟؟ من روش فارسی کردن قالب ها رو بلد نیستم.لینکی دارید که آموزش داده باشه؟

دوست عزیز قوانین انجمن را رعایت کنید و توی تاپیک دیگران سوال نپرسید تا موضوع تاپیک عوض نشه.

سلام دوستان این سایت منه اولین سایتی که خودم تنهایی بدون کمک روش کار کردم :a2d3: اگه میشه ببینید و نظرات کارشناسانتون رو برای بهتر شدنش بدید ممنون میشم

اینم لینک سایتم

بهتون تبریک عرض می کنم. امیدوارم شاهد کارهای بیشتری از شما باشیم.

نظرات را کامل دوستان گفتند فقط برای تاکید می گم اولین مرحله فونت ها را فارسی کنید.

موفق باشید

اینم لینک سایتم

سلام دوست عزیز

ابتدا امیدوارم پیشرفت روز افزون خوبی داشته باشید

در کل باید بگم شما روی این قالب هنوزی کاری نکردید

تنها نوشته های انگلیسی رو فارسی کردین و یکم موقعیت انتشار ماژول ها رو عوض کردین

در ابتدا فونت فارسی مناسب نصب کنید-با اینکار به زیبایی سایت افزوده میشه

سپس روی استایل های قالب مثل استایل منو ( که بنظرم واسه سایت فارسی خیلی جالب نیست ) هاور های سایتتون و ... کار کنید

یا مثلا عکس هایی که داخل سایت میذارید

مثل عکس اسلایدشو و لوگو و ... باید شیک و با کیفیت باشه

همه موارد فوق در زیبایی کارتون تاثیر داره

اگه دقت کنید دمو نسخه اصل اینکار که انگلیسیه قابل پسند تره تا سایت شما که همش بخاطر موارد فوق هستش

موفق باشید

خانه

ممنون

سلام

قالب شما مربوط به شرکت دیگه ای هستش و توی توضیحات قالب در مورد راستچین بودنش حرفی زده نشده پس احتمال زیاد راستچین ساپورت نمیکنه

و خودتون بصورت دستی باید کد هاشو راستچین کنید ( با استفاده از css )

حق یارتان

ممنون دوست عزیز.

بله خودم فارسیش کردم تو انجمن سرچ کنید اموزش فارسی کردن قالب ها موارد زیادی هست مثل این لینک ها

آموزش فارسی کردن قالب

یا این لینک

بهتون تبریک عرض می کنم. امیدوارم شاهد کارهای بیشتری از شما باشیم.

نظرات را کامل دوستان گفتند فقط برای تاکید می گم اولین مرحله فونت ها را فارسی کنید.

موفق باشید

ممنونم مهندس فلاح چشم اونم اعمال میکنم :ds6a5d:

سلام دوست عزیز

ابتدا امیدوارم پیشرفت روز افزون خوبی داشته باشید

در کل باید بگم شما روی این قالب هنوزی کاری نکردید

تنها نوشته های انگلیسی رو فارسی کردین و یکم موقعیت انتشار ماژول ها رو عوض کردین

در ابتدا فونت فارسی مناسب نصب کنید-با اینکار به زیبایی سایت افزوده میشه

سپس روی استایل های قالب مثل استایل منو ( که بنظرم واسه سایت فارسی خیلی جالب نیست ) هاور های سایتتون و ... کار کنید

یا مثلا عکس هایی که داخل سایت میذارید

مثل عکس اسلایدشو و لوگو و ... باید شیک و با کیفیت باشه

همه موارد فوق در زیبایی کارتون تاثیر داره

اگه دقت کنید دمو نسخه اصل اینکار که انگلیسیه قابل پسند تره تا سایت شما که همش بخاطر موارد فوق هستش

موفق باشید

دوست عزیز ممنون از نظرتون

شما میتونید علاوه برنکات گفته شده برای بهتر شدن سایت به نظرمن بهتره از یک بک گراند نکسچردارمناسب برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. چون درنگاه اول سایت شما به نظرساده میاد وبا اینکارمیتونید از این سادگی کم کنید.

ویرایش شده در توسط hirbod

شما میتونید علاوه برنکات گفته شده برای بهتر شدن سایت به نظرمن بهتره از یک بک گراند نکسچردارمناسب برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. چون درنگاه اول سایت شما به نظرساده میاد وبا اینکارمیتونید از این سادگی کم کنید.

ممنون از نظرتون دوست عزیز

سلام به همه دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

من اومدم مطالب نمونه قالب آماده ای رو که خریده بودم رو حذف کنم که مثلا به سئوی آینده سایت لطمه نزنه.

همه مطالب و منوها رو حذف کردم، بعدش فهمیدم من اصلا نمیتونم سایت رو بهمون شکل قشنگی که اول داشت دوباره بسازم

ایا اگه از شرکتی که خریدم خواهش کنم میتونن دوباره قالب رو به همون شکل اول برگردونن(قالب کمپانی فارسی، 250 هزار تومان هم براش پرداخت کردم که البته بعدا فهمیدم حسابی سرم کلاه رفته)

راهی نداره خودم بتونم مثل اولش کنم

سپاس از راهنمایی شما دوستان خوبم

(ادوریس - ادوریس)

سلام به همه دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

من اومدم مطالب نمونه قالب آماده ای رو که خریده بودم رو حذف کنم که مثلا به سئوی آینده سایت لطمه نزنه.

همه مطالب و منوها رو حذف کردم، بعدش فهمیدم من اصلا نمیتونم سایت رو بهمون شکل قشنگی که اول داشت دوباره بسازم

ایا اگه از شرکتی که خریدم خواهش کنم میتونن دوباره قالب رو به همون شکل اول برگردونن(قالب کمپانی فارسی، 250 هزار تومان هم براش پرداخت کردم که البته بعدا فهمیدم حسابی سرم کلاه رفته)

راهی نداره خودم بتونم مثل اولش کنم

سپاس از راهنمایی شما دوستان خوبم

(ادوریس - ادوریس)

این بحث چه ربطی به این تاپیک داشت ؟؟؟ در بخش "رفع مشکلات و سوالات عمومی" تاپیک باز کنید تا بنده و دوستان دیگر جوابتون رو بدیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری