sms118

دعوت به همکاری از همه جوملا دوستان

2 پست در این موضوع

با سلام و درود خدمت همه عزیزان
دوستان و همکاران گرامی اینجانب کوچک شما سید عبدالرشید حسینی هستم و در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت دارم
در حال حاضر بیش از 12 سال هست که با جوملا کار میکنم و با انواع فریمورک ها و افزونه های جوملا آشنایی و تسلط کامل دارم
خودم شخصا به جوملا علاقه شدید دارم و هرگز نمیتونم به سیستم مدیریت محتوای دیگری فکر کنم ، هرچند بعضی مواقع مجبور شدم از فریمورک ها و سیستم های دیگری نیز در پروژه هام استفاده کنم
ما جوملا کاران در گذشته انجمن های پشتیبانی خوب و فعالی داشتیم از جمله : جومینا ، جوملافروم ، پارس جوم ، جوملافارسی و چند تا انجمن دیگر، که همین انجمن ها باعث شد که من به جوملا علاقه مند بشم
ولی متاسفانه در این 3 - 4 سال اخیر به دلایل نامعلوم این انجمن ها فعالیت های ضعیفی داشته اند و حتی در بعضی انجمن ها فعالیت ها به صفر رسیده است و شاهد عدم پاسخگویی به مشکلات کاربران جوملا در انجمن ها هستیم
همین امر باعث ریزش استفاده کنندگان جوملا در ایران و کوچ آنها به سیستم مدیریت محتوای دیگریست که انصافا توسعه دهندگان و انجمن های فارسی قوی دارند
همین امر باعث شده که خودم به شخصه خیلی دلگیر و ناراحت بشم ، چون نسبت به جوملا هم علاقه و هم احساس دین دارم و حیف هست که این سیستم مدیریت محتوای حرفه ای در ایران اینقدر مظلوم واقع شود.
بنابراین تصمیم گرفته ام که یک انجمن پشتیبانی جوملا بسیار قوی و البته اصولی از همه جوانب راه اندازی نمایم
از آنجا که اینکار نیازمند دوستداران و متخصصینی است تا با همکاری هم بر مشکلات غلبه نماییم و انجمن پویا و فعالی داشته باشیم از همه شما عزیزان دعوت به همکاری می نمایم.
دوستان و عزیزانی که در زمینه های ذیل مهارت و تخصص دارند و تمایل به همکاری دارند
افزونه نویسی جوملا
فارسی سازی قالب های جوملا
فارسی سازی افزونه های جوملا
کدنویسی و طراحی قالب های جوملا
آشنایی با ساختار جوملا
وقت کافی جهت فعالیت در انجمن و پاسخگویی مشکلات کابران

لطفا رزومه و مهارت خود را به ایمیل taban118@gmail .com ارسال نمایید
و یا رزومه و مهارت خود را به شماره 09127742779 در واتساپ و تلگرام ارسال نمایید
باتشکر از همه شما عزیزان و جوملا دوستان
انشاالله با همکاری هم یک گروه قوی جهت رفع مشکلات و توسعه جوملا در ایران داشته باشیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری