ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

ببخشید...

من کاملا تو جوملا مبتدی ام... میخواستم بدونم این کامپوننت روی جولا 1.5 کار میکنه؟؟ اگه نه من از کجا باید پیدا کنم ؟؟ چون تازه عضو شدم و هنوز با شیوه کار در انجمن اشنا نیستم.. ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
ببخشید...

من کاملا تو جوملا مبتدی ام... میخواستم بدونم این کامپوننت روی جولا 1.5 کار میکنه؟؟ اگه نه من از کجا باید پیدا کنم ؟؟ چون تازه عضو شدم و هنوز با شیوه کار در انجمن اشنا نیستم.. ممنون

سلام دوست عزیز ما همه یه روزی تازه کار بودیم.

شما برین صفحه اول همین تاپیک و دانلود کنین کامپوننت را .

100% که مال جوملا 1.5 هست چون الان اگه مسیر انجمن را ببینین از بالا نوشته :

افزونه های جوملا 1.5 > کامپوننت جوملا 1.5 > فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

تمامی سوالات مربوطه به این فرم ساز را هم همینجا میتونین مطرح کنین. منتها کل این 26 صفحه تاپیک شامل آموزش ها و سوالات بسیاری که پاسخ داده شده اند هست.

پس قبلش همینجا جستجو کنین. ....

موفق باشید.

عزيزانم سلام

من اين دستورات را دارم

ميخوام بدونم چه جور ميشه المانهاي شماره و متن را براي اين متد تعريف كرد . منو راهنمايي كنين.

http://YourSite.com/post/sendSMS.ashx?from=10001234&to=[u]912...[/u]&[u][u]text=[/u]test[/u]&password=YourPass&username=YourUsername

بجاي to ميشه يك المان تعريف كرد كه مقدارش هرچي بود تو اين دستور وارد بشه

و بجاي text

اين دستور را چه جوري ميتونم اجرا كنم

با سلام چطور کاربر بعد مشاهد و ارسال فرم بتونه رهگیری کنه

و آیا میشه اون کد رهگیری را بعد از ارسال فرم در صفحه آخر نمایش بده

با تشکر

با سلام چطور کاربر بعد مشاهد و ارسال فرم بتونه رهگیری کنه

و آیا میشه اون کد رهگیری را بعد از ارسال فرم در صفحه آخر نمایش بده

با تشکر

خود کاربر دیگه نمی تونه رهگیری کنه . و شما نهایتا میتونین این فیلد را در صفحه دوم فرمی که میسازید به عنوان دریافت نهایی به کاربر نشون بدین.

و کد رهگیری از این به بعد توسط مدیر در قسمت رکورد های ثبت شده و یا خروجی در xForms نمایش داده میشه ...

خاطرنشان بکنم که خود بریزینگ فرم امکان کد رهگیری نداره و آقای طالبی خودشون این فیلد را توی آموزش ها قرار دادن ...

موفق باشید

عزيزانم سلام

من اين دستورات را دارم

ميخوام بدونم چه جور ميشه المانهاي شماره و متن را براي اين متد تعريف كرد . منو راهنمايي كنين.

http://YourSite.com/post/sendSMS.ashx?from=10001234&to=[u]912...[/u]&[u][u]text=[/u]test[/u]&password=YourPass&username=YourUsername

بجاي to ميشه يك المان تعريف كرد كه مقدارش هرچي بود تو اين دستور وارد بشه

و بجاي text

اين دستور را چه جوري ميتونم اجرا كنم

آقا کسی قرار نیست جواب ما رو بده

چرا با یک فرم html ساده این کار را نمی کنید؟ و با متدget به ادرس مورد نظر متغیر ها را ارسال کنید.

من درست نفهمیدم چه ربطی با breezingform داره؟ می خواین متغییر را وارد و به ادرس ارسال کنید؟

چرا با یک فرم html ساده این کار را نمی کنید؟ و با متدget به ادرس مورد نظر متغیر ها را ارسال کنید.

من درست نفهمیدم چه ربطی با breezingform داره؟ می خواین متغییر را وارد و به ادرس ارسال کنید؟

ممنون که بهم جواب دادین

منظور من اینه که میشه از المانها بجای get استفاده کرد .

یعنی میشه وقتی خواستیم دستور را ارسال کنید بجای to , text از المانهای هم نام آن استفاده کرد

؟

این نمونه کدهای موجوده میشه راهنمائیم کنین تو بریزینگ چه جور استفادش کنم . ممنون می شم .

http://almassms.ir/Files/WebService.pdf

با سلام

اموزش ارسال متغییر به ادرس پس از ذخیره در دیتابیس

این اموزش با متغییر های گفته شده توسط دوستمان به صورت زیر است.

ابتدا به قسمت

تنظیمات فرم>>تنظیمات بیشتر>>قطعات ارسال>>پایان ارسال>> سفارشی رفته و کد را به صورت زیر وارد می نماییم

$this->execPieceByName('ff_InitLib');

echo '
<form name="myresubmit" action="http://YourSite.com/post/sendSMS.ashx">
  <input type="hidden" name="UserName" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('UserName') ).'"/>
  <input type="hidden" name="Password" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('Password') ).'"/>
  <input type="hidden" name="From" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('From') ).'"/>
  <input type="hidden" name="To" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('To') ).'"/>
  <input type="hidden" name="Text" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('Text') ).'"/>
  <input type="hidden" name="UDH" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('UDH') ).'"/>
     <!-- and so on ... -->
</form>
<script>
document.myresubmit.submit();
</script>
';

exit;

توجه کنید در مثال بالا ... UserName ،Password نام فیلدهای ما می باشد و شما می توانید بنابر کاربرد خود انها را عوض نمایید. و بنابر صفحه ی ارسال ان را با http://YourSite.com/post/sendSMS.ashx عوض نمایید.

ذخیره را زده

به فرم رفته و المان های خود را با مقادیر نام UserName ... ایجاد کرده.

به امید موفقیت

يك سري آموزشهاي مربوط به كدنويسي در Breezingforms وجود داره كه نياز خيلي از كابراني هست كه ميخوان از اين فرم ساز استفاده كنند. به مرور اين آموزشها رو اينجا قرار ميدم تا مرجعي براي دوستان باشه .. براي شروع آموزش مربوط به روش محاسبه قیمت در فرم ساخته شده توسط بریزینگ فرم (BreezingForms).این محاسبه قیمت زمانی برای شما کاربردی است که برای مثال قصد فروش محصولاتی را به مشتری دارید و میخواهید امکان انتخاب چندین محصول همزمان برای مشتری فراهم شود و در نهایت در یک فیلد مجموع قیمت محصولات انتخاب شده به کاربر نمایش داده شود.

براي مثال شما دو چك باكس داريد كه ميخواهيد براي هر كدام يك مبلغ تعريف كنيد:

1- دوره آموزش يك 2000 تومان

2- دوره آموزش دو 3000 تومان

قصد شما اين است كه وقتي كاربر هر دو دوره آموزشي را انتخاب ميكند مبالغ تمام دوره ها با هم جمع شود و در يك جعبه متني (Text Box) اين جمع مبلغ نمايش داده شود:

جمع دوره هاي انتخاب شده شما: 5000 تومان

[/code]

طبق این روشی که در صفحه*ی دوم آموزش دادید فرم را درست کردم که جمع هم انجام می دهد. چطوری گزینه زیر را بهش اضافه کنم:

(فرض کنیم حاصل جمع دوره اول و دوم شد 30)

حالا در یک فیلد کاربر یک عدد را وارد کند (مثلا 5) که با رقم 30 ضرب شود و حاصل ضرب را در کادر دیگری نمایش دهد.

سلام . من تازه با این فرم ساز آشنا شدم . خدایی گیج شدم . ولی اساسی ترین قسمتی که نیاز دارم اینه ( روش محاسبه قیمت در فرم ساخته شده توسط بریزینگ فرم (BreezingForms) ) ولی خدایی هر کاری میکنم نمیشه که نمیشه .

و اما خواهش و التماس : تو رو خدا هر کدوم از دوستان عزیز که میتونن یه آموزش تصویری و کامل فقط از این قسمت بسازن ( هزینه ای هم اگه داشت رو چشمم میزارم ) تا ما هم کار با این قسمت از این کامپونت رو یاد بگیریم .

ازتون ممنونم . اینم ایمیلم اگه خواستین شماره حساب بدین : dely_1522@yahoo.com

در ضمن من اینو برای یک دفتر خدمات ارتباطی میخوام . اگه کسی هست که میتونه با این فرم به خوبی کار کنه با احتساب هزینه ایمیل بزنه تا بگم چی میخوام و چطوری باشه و هزینشم تقدیم میکنم .

ممنون

با سلام

اموزش ارسال متغییر به ادرس پس از ذخیره در دیتابیس

این اموزش با متغییر های گفته شده توسط دوستمان به صورت زیر است.

ابتدا به قسمت

تنظیمات فرم>>تنظیمات بیشتر>>قطعات ارسال>>پایان ارسال>> سفارشی رفته و کد را به صورت زیر وارد می نماییم

$this->execPieceByName('ff_InitLib');

echo '
<form name="myresubmit" action="http://YourSite.com/post/sendSMS.ashx">
  <input type="hidden" name="UserName" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('UserName') ).'"/>
  <input type="hidden" name="Password" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('Password') ).'"/>
  <input type="hidden" name="From" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('From') ).'"/>
  <input type="hidden" name="To" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('To') ).'"/>
  <input type="hidden" name="Text" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('Text') ).'"/>
  <input type="hidden" name="UDH" value="'.htmlentities( ff_getSubmit('UDH') ).'"/>
     <!-- and so on ... -->
</form>
<script>
document.myresubmit.submit();
</script>
';

exit;

توجه کنید در مثال بالا ... UserName ،Password نام فیلدهای ما می باشد و شما می توانید بنابر کاربرد خود انها را عوض نمایید. و بنابر صفحه ی ارسال ان را با http://YourSite.com/post/sendSMS.ashx عوض نمایید.

ذخیره را زده

به فرم رفته و المان های خود را با مقادیر نام UserName ... ایجاد کرده.

به امید موفقیت

خیلی از شما ممنونم زحمت کشیدین

ولی راستش هر چی تست میزنم صفحه خروجی 0 میاد . یعنی اگه تو راهنما توجه کنی میگه یوزر و پسورد اشتباهه

اگه میشه یه راهنمائیم بکن ممنون میشم

اگر نیاز به یوزر و پسورد جهت تست داشتید . لطفا ایمیل خود را درج نمائید تا برایتان یک اکانت بفرستم در ضمن ممنون میشم اگه آدرس سایت www.almassms.ir را قرار بدین و خروجی صفحه را شرطی بگذارید پیغام بده اگر 0 اومد بگه یوزر اشتباهه و اگر 1 اومد بگه ارسال شد .

ویرایش شده در توسط h_tavakol59

آقا مجید دستت درد نکنه

حل شد

فقط اینکه حتما باید نام المانها فرق داشته باشه و اینکه فقط هم باید فیلد متنی باشه

خیلی ممنونم

و متشکرم

با سلام و خسته نباشید؛ من هر کجا از سایت که کامنت گذاشتم هیچ کس جواب نداد که مشکل من حل شه

من جوملا2.5نصب کردم ولی زبانش کامل انگلیسی هست

یک فرم ساز آراس روش نصب کردم که کلا کار نمیکنه فقط آیکنش تو کامپ.ننتها هست ولی Error404 میده

من یک فرم ساز میخوام که زبانش انگلیسی باشه چونموقع نصب همش پیغام میده که زبان فارسی قبول نمیکنه

من فرم ساز انگلیسی میخام فوری لطفا کمکم کنیدhttp://shoppinghome.fagig.com/index.php/site-map-2 آدرس سایتمه:21:

سلام . من تازه با این فرم ساز آشنا شدم . خدایی گیج شدم . ولی اساسی ترین قسمتی که نیاز دارم اینه ( روش محاسبه قیمت در فرم ساخته شده توسط بریزینگ فرم (BreezingForms) ) ولی خدایی هر کاری میکنم نمیشه که نمیشه .

و اما خواهش و التماس : تو رو خدا هر کدوم از دوستان عزیز که میتونن یه آموزش تصویری و کامل فقط از این قسمت بسازن ( هزینه ای هم اگه داشت رو چشمم میزارم ) تا ما هم کار با این قسمت از این کامپونت رو یاد بگیریم .

در ضمن من اینو برای یک دفتر خدمات ارتباطی میخوام . اگه کسی هست که میتونه با این فرم به خوبی کار کنه با احتساب هزینه ایمیل بزنه تا بگم چی میخوام و چطوری باشه و هزینشم تقدیم میکنم .

ممنون

این همه استاد تو این انجمن هستن کسی نبود جواب این خواهش منو بده . بابا به خدا هزینشو میدم .................................

ممنون

باور کنید طبق همون آموزشهایی که قرار داده شده انجام بدید خیلی راجت فرم محاسبه شما ساخته میشه! .. آموزش رو خط به خط برید جلو بدون عجله چک کنید خطا نکنید

با سلام چطور میشه بجای آدرس فایل آپلود شده خود تصویر یا عکس را در فرم ارسال شده مشاهد کرد

سلام

من این افزونه رو دریافت کردم و اروری هنگام دانلود نداد ولی وقتی خواستم کامپوننت رو نصب کنم گفت منوی مدیریت درست نصب نشد ولی گفت کامپوننت نصب شد.پلاگین plg_breezingforms_172 رو هم خاستم نصب کنم میگه: خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_MAMBOT در نصب - امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد ولی بقیه نصب شد وقتی هم میخام از توی کامپوننت بازش کنم ارور زیر رو میده:

Fatal error: Call to undefined function mosredirect() in /public_html/administrator/components/com_breezingforms/admin.breezingforms.php on line 170

راستی یادم رفت بگم روی سایتم هم جومولا 1.7 نصبه

سلام

من این افزونه رو دریافت کردم و اروری هنگام دانلود نداد ولی وقتی خواستم کامپوننت رو نصب کنم گفت منوی مدیریت درست نصب نشد ولی گفت کامپوننت نصب شد.پلاگین plg_breezingforms_172 رو هم خاستم نصب کنم میگه: خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_MAMBOT در نصب - امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد ولی بقیه نصب شد وقتی هم میخام از توی کامپوننت بازش کنم ارور زیر رو میده:

Fatal error: Call to undefined function mosredirect() in /public_html/administrator/components/com_breezingforms/admin.breezingforms.php on line 170

راستی یادم رفت بگم روی سایتم هم جومولا 1.7 نصبه

حالا باید چکار کنم؟؟

سلام به همه

اخیرا تصاویر کپچا برای من نشون داده نمیشه. جالبیش اینه تو دوتا سایتم چک کردم نشون نیده. مشکل از کجاست به نظرتون؟ شما هم همین مشکلو دارین؟

سلام

برای اینکه آموزش ها را منظم کنید که مجبور نباشیم همه را از اول تاپیک تا آخر سرچ کنیم یه پیشنهاد دارم

و اون اینکه در پست اول تاپیک، لیست آموزش ها را بذارید و لینک بدهید به آموزش درپست مورد نظر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری