payam_noori2002

تغییرات لارم بعد از انتقال به هاست

21 پست در این موضوع

لطفا یکی تغییرات لازم رو وقتی جوملا را از لوکل به هاست انتقال دام رو به صورت ساده و گام به گام توضیح بده اگه با عکس باشه ممنون میشم.

مثل تغییر در configuration.php و اگر چیز دیگه ای هم هست بگید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آموزش در انجمن هست.

باید 5 مورد رو در فایل کانفیگ ست کنید

نام دیتابیس

یوزر دیتابیس

پسورد دیتابیس

مسیر فولدر tmp

مسیر فولدر log

درود

فکر کنم قبلا تو انجمن توضیح داده شده و لی با این حال تصمیم گرفتم یکبار به طور کامل با عکس انتقال سایت از لوکال به هاست را بذارم.

فقط یه فرصت کوچیک بدید که عکسها را ویرایش کنم.

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اول آموزش نوشتاری را براتون قرار می دم و بعد عکسها را که ویرایش کردم ضمیمه تاپیک می کنم

1)ابتدا از طریق برنامه Cute ftp به سایت متصل می شویم ، یوزر و پس هاست را وارد می کنیم . البته از طریق خود هاست هم میشه ولی سرعت کار با این برنامه قابل مقایسه نیست.

مراجعه شود به عکسهای ضمیمه شده .

نکته : در برخی از مواقع هاست ما دارای حجم 200 مگابایت یا کمتر است و هنگامی که کل سایت را یکجا فشرده می کنیم ممکن است از حجم هاست ما بیشتر شود ، در این صورت باید به صورت بخش بخش سایت از لوکال به سرور منتقل کرد از طریق cute ftp

نکته : نام دامنه و مسیرهایی که در این آموزش انتخاب شده است به صورت فرضی می باشد و شما باید از طالاعات خود به جای اسم های پیش فرض استفاده کنید.

که در این صورت بعد از اپلود بخش بخش سایت که به صورت فایل زیپ شده می باشد ، به هاست رفته و فایل زیپ را از حالت زیپ شده خارج می کنیم و سپس فایل زیپ شده را پاک می کنیم. برای مراجعه به هاست ابتدا اسم دامنه را زده و سپس اسلش سی پنل : tehranfish.com/cpanel

مراجعه شود به عکسهای ضمیمه شده.

تنظیمات سایت پس از آپلود کامل :

1 ) درست کردن دیتابیس در هاست ( به هاست رفته و از قسمت databases گزینه MySql databse را انتخاب می کنیم. مراجعه شود به عکسهای ضمیمه شده.

پس از ساختن دیتابیس و یوزر مورد نظر و انجام تنظیمات آن نوبت به انتقال دیتابیس از لوکال به هاست می باشد.

برای اینکار ابتدا به لوکال هاست رفته و برروی phpmyadmin کلیک میکنیم . و دیتابیس مورد نظر را انتخاب کرده و خروجی می گیریم یا به اصطلاح Export می کنیم.

پس از اتمام خروجی گرفتن از دیتابیس در لوکال نوبت به انتقال دیتابیس می رسد. برای اینکار به هاست مراجعه کرده و در قسمت databases روی گزینه phpmyadmin کلیک کرده و دیتابیس مورد نظر را انتخاب می کنیم و سپس دیتابیسی که قبلا از لوکال Export کرده بودیم در اینجا Import می کنیم.

2) تنظیمات configuration.phpدر هاست

ابتدا وارد file manager درهاست شده و فایل configuration.php را انتخاب می کنیم و سپس بروی گزینه edit کلیک نمایید و صفحه ای برای ما باز می شود که می توانید از طریق ان کد ها را ویرایش کنید .

قسمتهای زیر باید رد فایل configuration.php تغییر پیدا کند

public $user = 'root';

public $password = '';

public $db = 'fish';

که به جای این یوزر و پسورد و نام دیتابیس که قبلا در هاست ساخته ایم وارد می کنیم .

همچنین قسمتهای زیر باید تغییر یابد

public $log_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\fish/logs';

public $tmp_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\fish/tmp';

یعنی باید آدرس یا مسیر پوشه عوض شود و به صورت آدرس پوشه هاست عوض شود. مانند مثال زیر آدرس تغیییر می کند. ضمنا یک اسلش می گذاریم

public $log_path = '/home/tehranfi/pulic_html/logs';

public $tmp_path = '/home/tehranfi/pulic_html/tmp';

کار تمام است به همین راحتی ، تنها کافیست آدرس سایت را در مرورگر خود بزنید.

لینک عکسهای ضمیمه شده .

ویرایش شده در توسط farsiwebhost.com

ممنون دوست عزیز . مشکل اساسی دیگه ای که دارم از دیتابیس لوکال خروجی نمیگیره (البته فقط خوروجی none میگره)که موقع انتقال به دیتابیس هایت اروو میده

یک سوال دیگه: در قسمتی که باید نام دیتابیس و یوزر و پسورد را عوض کنیم. تو دیتابیس هاست اسمی که برای دیتا بیس انتخاب میشه

مثل mydatabase به صورت مثال aaaa_mydatabase میشه واسه یوزر هم همین طوره آیا اینجا باید تمام( مثال aaaa_mydatabase) رو بنویسیم یا همون mydatabase برای یوزر چطور؟

ببینید اینکه خروجی نمی گیره ، احتمالا یک قسمتی را ارید اشتباه انجام میدی یا دیتابیس درست را انتخاب نمی کنید . برای یوزر و پس هم شما اسم دیتا بیس و یوزری که در هاست درست می کنید می تونه باهم فرق داشته باشه ولی پسوردی که می خواهید وارد کنید همون پسورد یوزر هستش .

فکر کنم وقتی عکسها را قرار بدم بهتر متوجه بشید

یه مشکل به نظرم میرسه شاید مال اون باشه.

من تو لوکال دوتا جوملا نصب کردم برای دوتا سایت اما دیتابیس هر دو رو یکی( یک اسم) انتخاب کردم. امکان داره مال این باشه؟

چطور میتونم درستش کنم

آقای یوسفی عزیز

ممنون از یادوری تون ولی اگه یه خورده توجه کنین میبینین این دو تا تاپیک با هم فرق دارن .درسته دوستمون زحمت کشید و هر دو تاپیک رو با هم جواب دادن . اما مشکل خروجی گرفتن من از دیتابیس لوکالم هنوز حل نشده وقتی دیدم دوستمون زحمت کشیده و هرو مورد رو تو یه قسمت توضیح دادن از شون خواستم برای این مشکل منم یه راهنمایی و راه حل بدن(در ضمن اون تاپیک فعلا واسه من هیچ کمکی در بر نداشته)

اما یه چیز دیگه هم بگم اونم اینه که وقتی فایلsql به صورت none رو به دیتابیس هاست میدم این اروو رو میده

Error

SQL query:

--

-- Database: `yaresan`

--

-- --------------------------------------------------------

--

-- Table structure for table `hqbf1_assets`

--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `hqbf1_assets` (

`id` int( 10 ) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT COMMENT 'Primary Key',

`parent_id` int( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set parent.',

`lft` int( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set lft.',

`rgt` int( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set rgt.',

`level` int( 10 ) unsigned NOT NULL COMMENT 'The cached level in the nested tree.',

`name` varchar( 50 ) NOT NULL COMMENT 'The unique name for the asset.\n',

`title` varchar( 100 ) NOT NULL COMMENT 'The descriptive title for the asset.',

`rules` varchar( 5120 ) NOT NULL COMMENT 'JSON encoded access control.',

PRIMARY KEY ( `id` ) ,

UNIQUE KEY `idx_asset_name` ( `name` ) ,

KEY `idx_lft_rgt` ( `lft` , `rgt` ) ,

KEY `idx_parent_id` ( `parent_id` )

) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8 AUTO_INCREMENT =183;

MySQL said: Documentation

#1046 - No database selected

حالت زیب و gzipکه اصلا بهم خروجی نمیده

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز، وب سرور لوکال شما چیه؟

هر چی هست یه بار کل سرویس هاش رو (شامل php, Aphache,mysql) ری استارت کنید

من هم به این مشکل برخوردم . مشکل فقط از وب سرور شما ست. کامپیوتر تون رو هم یه بار ری استارت کنید.

بعد دوباره امتجان کنید. حل میشه.اگه نشد بفرمایید که باز بیشتر راهنمایی کنیم.

ضمن اینکه تنظیم خاصی اعمال نکنید.

اول وارد phpmyadmin بشید و از ستون سمت چپ روی اسم دیتابیستون کلیک کنید، فقط برید به منوی export و دکمه ی Go رو بزنید. نیاز به هیچ کار اضافه ای نیست. بذارید روی sql (همون none) اکسپورت کنه.

ضمنا فایلی که موقع خروج بهتون میده حتما باید size داشته باشه یعنی صفر نباشه حجمش.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

دوست عزیز سرویس های که فرمودین چطور ریستارت میشن(php, Aphache,mysql) ؟

کامپیوتر رو ریستارت کردم اما دوباره نشد

sql رو که لوکال به من میده حجمم داره حدود 3.5 مگابایت اما نمیدونم چرا وارد دیتابیس هاست نمیشه

سلام

شما دیتابیس جدید ایجاد کردین و بعد این فایل sql رو که میگیرین داخلش ایمپورت میکنین؟ تصویری از خطایی که موقع وارد کردن اطلاعات در هاست میده بذارید بهتره

برای من یک بار اینجور فایل sql رو که ایمپورت میکردم هی ارور میداد من قبلش دیتابیس ساخته بودم و چون فایل sql که اکسپورت گرفته بودم خودش دستور ایجاد دیتابیس داشت

هی ارور میداد برای رفعش دستور ایجاد دیتابیسی رو که داخل فایل بود حذف کردم و مشکل حل شد شما هم چک کنید شاید فایل شما هم داری این دستور باشه و برای این خطا میده

و نمیتونید اطلاعات رو وارد کنید

بله اول یه دیتابیس تو هاست ساختم. میخوام sql رو ایمپورت میکنم این اروو رو میده:

یه صفحه کاملا قرمز که توش نوشته

Error

SQL query:

--

-- Database: `اسم دیتابیسم نوشته`

--

-- --------------------------------------------------------

--

-- Table structure for table `hqbf1_assets`

--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `hqbf1_assets` (

`id` int( 10 ) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT COMMENT 'Primary Key',

`parent_id` int( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set parent.',

`lft` int( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set lft.',

`rgt` int( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set rgt.',

`level` int( 10 ) unsigned NOT NULL COMMENT 'The cached level in the nested tree.',

`name` varchar( 50 ) NOT NULL COMMENT 'The unique name for the asset.\n',

`title` varchar( 100 ) NOT NULL COMMENT 'The descriptive title for the asset.',

`rules` varchar( 5120 ) NOT NULL COMMENT 'JSON encoded access control.',

PRIMARY KEY ( `id` ) ,

UNIQUE KEY `idx_asset_name` ( `name` ) ,

KEY `idx_lft_rgt` ( `lft` , `rgt` ) ,

KEY `idx_parent_id` ( `parent_id` )

) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8 AUTO_INCREMENT =183;

MySQL said: Documentation

#1046 - No database selected

اما" دستور ایجاد دیتابیس داخل فایل" رو چطور حذف کنم اصلا کدومه. من نمیدونم میشه بیشتر توضیح بدین

برای چک کردنش این رو توی فایلتون جستجو کنید دو خط دستور هستش create database

اینجا اخر ارورتون نوشته دیتابیسی انتخاب نشده موقع وارد کردن اطلاعات اول دیتابیس رو که ساختین انتخاب میکنید بعد ایمپورت میکنید؟

اگه همه تنظیمات رو درست انجام داده باشین مخصوصا فایل کانفیگتون رو درست ویرایش کرده باشین میمونه ست شدن دامنه شما که بعد تنظیم دی ان اس ها چند ساعت طول میکشه تا سایت رو لود کنه...

درود

اول آموزش نوشتاری را براتون قرار می دم و بعد عکسها را که ویرایش کردم ضمیمه تاپیک می کنم

1)ابتدا از طریق برنامه Cute ftp به سایت متصل می شویم ، یوزر و پس هاست را وارد می کنیم . البته از طریق خود هاست هم میشه ولی سرعت کار با این برنامه قابل مقایسه نیست.

نکته : در برخی از مواقع هاست ما دارای حجم 200 مگابایت یا کمتر است و هنگامی که کل سایت را یکجا فشرده می کنیم ممکن است از حجم هاست ما بیشتر شود ، در این صورت باید به صورت بخش بخش سایت از لوکال به سرور منتقل کرد از طریق cute ftp

نکته : نام دامنه و مسیرهایی که در این آموزش انتخاب شده است به صورت فرضی می باشد و شما باید از طالاعات خود به جای اسم های پیش فرض استفاده کنید.

که در این صورت بعد از اپلود بخش بخش سایت که به صورت فایل زیپ شده می باشد ، به هاست رفته و فایل زیپ را از حالت زیپ شده خارج می کنیم و سپس فایل زیپ شده را پاک می کنیم. برای مراجعه به هاست ابتدا اسم دامنه را زده و سپس اسلش سی پنل : tehranfish.com/cpanel

[/]

سلام دادا

این که فقط دانلود داره نه آپلود

41663219825506709885.png

برای انتقال فایلها رو از سمت چپ به قسمت سمت راست و محل مورد نظر درگ میکنید اما آپلود از طریق خود هاست راحت تر و سریعتر انجام میشه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری