pouriya_az72

فارسی سازی ماژول bt_login

14 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این افزونه قبلا توسط دوست عزیزمون امین پور سعید فارسی شده

اینم لینک تاپیک:

ماژول ورود / عضویت پاپ آپ BT Login کاملا فارسی و آژاکسی برای جوملا 2.5

در پناه حق

دوستمون درست ميگه بعضي جاهاش فارسي نيست مثلا فراموش كردن پسورد و....

دوستمون درست ميگه بعضي جاهاش فارسي نيست مثلا فراموش كردن پسورد و....

فارسی کردن اون قسمتها هم کاری نداره خیلی راحت میتونید فایل زبان فارسیش رو باز کنید و اگر جایی هست ترجمش کنید...

فکر کنم مشکل اساسی تر هست .

اگر میشه یه چک کنید و ببینید :

www.nasime-vasl.ir

ماژول ورود مشکلی نداره تست کردم کجا مشکلش اساسی هست؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

فارسی کردن اون قسمتها هم کاری نداره خیلی راحت میتونید فایل زبان فارسیش رو باز کنید و اگر جایی هست ترجمش کنید...

بله حق با شماست ببخشيد مثل اينكه اشتباهي پيش اومده من ماژول jv-login را با اين كه دوستمون ميگن اشتباه گرفتم در اين ماژول ميشه همچين كاري كرد ولي نكته قابل تامل اش اينه كه وقتي فايل زبان رو باز ميكني همه قسمت ها رو ترجمه كردن نميدونم چرا در عمل وقتي مياد رو سايت اون قسمت هاش ترجمه نشده ان هر كار من كردم نشد فقط يه بار اين متن كه رمزتونو فراموش كرديد فارسي شد ولي خوب بقيه جاهاش رو عين همون كاري كه با اين عبارت كردم فارسي شد انجام دادم ولي فايده نداشت خلاصه اگه دستوري برا اين ماژول داريد من راهنمايي كنيد

در ضمن منم اين ماژول دوستمونو چك كردم حتي ثبت نام هم كردم مشكلي نبود

ویرایش شده در توسط masood111

بله حق با شماست ببخشيد مثل اينكه اشتباهي پيش اومده من ماژول jv-login را با اين كه دوستمون ميگن اشتباه گرفتم در اين ماژول ميشه همچين كاري كرد ولي نكته قابل تامل اش اينه كه وقتي فايل زبان رو باز ميكني همه قسمت ها رو ترجمه كردن نميدونم چرا در عمل وقتي مياد رو سايت اون قسمت هاش ترجمه نشده ان هر كار من كردم نشد فقط يه بار اين متن كه رمزتونو فراموش كرديد فارسي شد ولي خوب بقيه جاهاش رو عين همون كاري كه با اين عبارت كردم فارسي شد انجام دادم ولي فايده نداشت خلاصه اگه دستوري برا اين ماژول داريد من راهنمايي كنيد

در ضمن منم اين ماژول دوستمونو چك كردم حتي ثبت نام هم كردم مشكلي نبود

آدرس سایتتون رو بذارید چک کنیم فایلها رو هم درست و کامل ترجمه کنید حتما فارسی میاره خوب بررسی کنید فایلهاتون رو ممکنه از جای دیگه هم چیزی برای ترجمش باشه...

این ماژول نیست من اینو از سایت جومینا گرفتم .

اون ماژولی که من میگم بهتره چون برای برای کسانی که رمزشون رو گم میکنن آیتمی هست اما این نیست .

یک بار دیگر سر بزنید : nasime-vasl.ir

ماژول شما رو نصب کردم .

این ماژول توسط دوست و مدیر عزیزمون آقای پورسعید ترجمه و فارسی سازی شده، میتونید از سایت ارس دیزاین دانلودش کنید

موفق باشید

این ماژول نیست من اینو از سایت جومینا گرفتم .

اون ماژولی که من میگم بهتره چون برای برای کسانی که رمزشون رو گم میکنن آیتمی هست اما این نیست .

یک بار دیگر سر بزنید : nasime-vasl.ir

ماژول شما رو نصب کردم .

الان ماژولی رو که تاپیک اول گذاشتین من دانلود کردم تست کردم کاملا درست میاره شما فایل زبانش دست زدید؟ کوتیشنها " رو چک کنید همشون باز و بسته باشن توی فایل زبان...

[ATTACH=CONFIG]2525[/ATTACH]

نه دستکاری نکردم

اگر میشه لینک تازه دانلودشو برام بزارین

لینکش فقط همین هست که انجمن منتشر شده توی اون سایت این ماژول رو منتشر نکردیم فقط همینجاست...

من نصب میکنم کاملا درسته بدون مشکل میاره تصویرشم بالا براتون گذاشتم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری