maniaf69

اسکین گروپ افتتاح شد

6 پست در این موضوع

به گزارش ایران وب نیوز اسکین گروپ افتتاح شد. اسکین نوعی وبسایت به اشتراک گذاری قالب به صورت تجاری می باشد. در این وبسایت طراحان قالب میتوانند نسبت به ارائه قالب خود با قیمت مشخص ، اقدام کنند. در صورتی که کاربری تقاضای خرید قالب مورد نظر را داشت ، میتواند نسبت به خرید قالب مورد نظر اقدام کند. www.skingrp.com

skingrp-com-launched.jpg

اگر شما دنبال سایتی می گردید که استایل ها و قالب های تمام سیستم های مدیریت محتوا را در اختیار شما قرار دهد و بتوانید به آسانی استایل های مورد نظر خود را دانلود کنید اسکین گروپ این امکان را در اختیار شما قرار میدهد

اگر شما خریدتان بیشتر از چند استایل در ماه است به شما تخفیفات ویژه ای ارائه خواهد شد تا بتوانید استایل های مورد نظر خود را ارزان تر خرید کنید.

سایت اسکرین گروپ شما طراحان و برنامه نویسان را حمایت می کند. طراحان قالب میتوانند با عضویت در تیم طراحان اسکرین گروپ استایل های خود را در سایت قرار دهند تا استایل ها به فروش برسد و فقط کمتر از ۱۰ درصد از فروش توسط اسکین گروپ برداشت خواهد شد.

اسکین گروپ برای تمامی استایل های به فروش رفته ، مبلغ طراح قالب را پرداخت خواهد کرد و هیچ محدودیتی در این کار نیست و پول قالب فروخته شده همان روز به حساب طراح واریز خواهد شد. خریدار میتواند به دو صورت “فیش بانکی” و “پرداخت آنلاین” اعتبار خود را افزایش دهد و سپس نسبت به خرید قالب اقدام نماید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون عزیزم،

ولی خبر زردی بود، لااقل از نظر من

سایتشم اصلا طراحی جالبی نداره و کار هم نمی کنه.

دقیقا

البته نسخه آزمایشی و هیچی هم نداره جز هدیه بی فایده

ممنون عزیزم،

ولی خبر زردی بود، لااقل از نظر من

سایتشم اصلا طراحی جالبی نداره و کار هم نمی کنه.

این قالب فقط برای افتتاح بود و هیچ گونه طراحی خاصی نداره تا یک ماه آینده قالب اصلی با هسته اصلی رونمایی می شود

دقیقا

البته نسخه آزمایشی و هیچی هم نداره جز هدیه بی فایده

درسته این نسخه آزمایشی است و فعلاً برای جذب کاربران است و تاکنون هم خوب پیش رفته کاربرانی که واقعاً می توانند کار انجام دهند وارد سایت شده اند (هدیه هم فقط برای افتتاحیه سایت است برای 200 کاربر اول که وارد سایت می شوند این 2000 تومان هدیه در زمان خرید قالب خیلی مفید است و از مبلغ کل 2000 تومان کم می شود)

راستشو بخواید از دامنه اش خوشم نیومد grp:65d6a5d6s:

دامنه هم چون زیر مجموعه سایت www.phpgrp.com است گفتیم که بهتر است با این دامنه هم تراز باشد

به زودی دامنه جدید هم اضافه می شود

البته دامنه www.khy.ir هم این سایت رو باز می کند

انتقادات شماست که سایت مارا می سازد

با تشکر از نظرات و انتقادات شما

ارسال شده در (ویرایش شده)

این قالب فقط برای افتتاح بود و هیچ گونه طراحی خاصی نداره تا یک ماه آینده قالب اصلی با هسته اصلی رونمایی می شود

درسته این نسخه آزمایشی است و فعلاً برای جذب کاربران است و تاکنون هم خوب پیش رفته کاربرانی که واقعاً می توانند کار انجام دهند وارد سایت شده اند (هدیه هم فقط برای افتتاحیه سایت است برای 200 کاربر اول که وارد سایت می شوند این 2000 تومان هدیه در زمان خرید قالب خیلی مفید است و از مبلغ کل 2000 تومان کم می شود)

دامنه هم چون زیر مجموعه سایت www.phpgrp.com است گفتیم که بهتر است با این دامنه هم تراز باشد

به زودی دامنه جدید هم اضافه می شود

البته دامنه www.khy.ir هم این سایت رو باز می کند

انتقادات شماست که سایت مارا می سازد

با تشکر از نظرات و انتقادات شما

پست اضافی رو حذف کردم.

سایت شماست؟ :13: من فکر کردم فقط یه خبری رو درج کردید!

در هر صورت من اون چیزی رو که دیدم گفتم، ولی در کل هوای همه ی دوستان انجمن جوملا رو داریم! :auizz3ffy9vla57584x

بعضی دوستانی هم که پیام دادن تبلغ هست و پاک کنید، به نظر نمیاد تبلیغ باشه با توصیفاتی که نوشتند هرچند سایت هم کار نمی کنه، چون لااقل اهداف نشون میده که ابزاری برای کمک به طراحان خوب ایرانی هست. ولی اگه همه همین نظر رو دارند، اون یه قضیه جداست. به خاطر همین تنها به بستن تاپیک اکتفا می کنم.

ویرایش شده در توسط novinfard

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری