vahidjavani

میشه جوملا روی این سرور نصب کرد؟

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من می خوام روی یه سرور رایگان که نمیشه روش فایل zip آپلود کرد جوملا قالب امیرکبیر رو نصب کنم.

میشه همچین کاری کرد؟

الان با هزار بدبختی تموم فایل ها رو آپلود کردم ولی فایل های زیر چون zip بود آپلود نشد

plg_taxonomy_sef_Unzip_first.zip

plg_content_showtags-v.1.3.3_farsi_joomiran.org.zip

plg_joomiran_taxonomy_sef_www.joomiran.org.zip

الان یه صفحه سفید فقط میاد kharazm.tk

آدرس هاست: biz.nf

دیتابیس رو هم یکی ساختم و بعد import کردم فایل کانفیگ رو هم نام و یوزر و پسورد رو تغییر دادم فقط اون دوتا خطی که آدرس بود رو نمی دونم باید چی بزنم چون توی ftp توی root فقط یه پوشه kharazm.tk هست با این حال هر جور آدرسی به ذهنم میومد زدم ولی نشد

اگه امکان داره راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز پیشنهاد می کنم اگر برای تست جوملا هست که روی لوکال کار کنید و اگر میخواهید روی اینترنت کار کنید با توجه به اینکه پنل مدیریت هاست های واقعی و غیر رایگان با این محیط به کلی تفاوت داره یه هاست تهیه کنید و کارتون رو روی اون دنبال کنید

وقتتون رو الکی از دست ندهید

موفق باشید

دوست عزیز پیشنهاد می کنم اگر برای تست جوملا هست که روی لوکال کار کنید و اگر میخواهید روی اینترنت کار کنید با توجه به اینکه پنل مدیریت هاست های واقعی و غیر رایگان با این محیط به کلی تفاوت داره یه هاست تهیه کنید و کارتون رو روی اون دنبال کنید

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

موفق باشید

ممنون از پاسختون

امکانش هست یه هاست ارزون که حجم کمی داشته باشه رو بگید چقدر در میاد؟ و ممکنه به صورت خصوصی معرفی کنید؟؟

من حجم 200 مگابایت و ترافیک 2 گیگ کارم رو راه میندازه دامین هم نمی خوام

ممنون میشم

ویرایش شده در توسط vahidjavani

ممنون از پاسختون

امکانش هست یه هاست ارزون که حجم کمی داشته باشه رو بگید چقدر در میاد؟ و ممکنه به صورت خصوصی معرفی کنید؟؟

من حجم 200 مگابایت و ترافیک 2 گیگ کارم رو راه میندازه دامین هم نمی خوام

ممنون میشم

هاست رایگان که هیچ خوب نیست.چون امکان بکاپ نداره و سرعت و امنیتش بسیار پایینه

هاست 200 مگابایت رو نمیدونم ولی من هاست 1گیگ و ترافیک 12 گیگ ماهی 2 تومن هم دیدم ولی خوب به طبقات کیفتش از بقیه پایین تره

برای داشتن هاست داشتن دامنه هم الزامی هست چون باید هاست رو روی اون دامنه ست کنید

هاست رایگان که هیچ خوب نیست.چون امکان بکاپ نداره و سرعت و امنیتش بسیار پایینه

هاست 200 مگابایت رو نمیدونم ولی من هاست 1گیگ و ترافیک 12 گیگ ماهی 2 تومن هم دیدم ولی خوب به طبقات کیفتش از بقیه پایین تره

برای داشتن هاست داشتن دامنه هم الزامی هست چون باید هاست رو روی اون دامنه ست کنید

ممنون از پاسختون

منظورم استفاده از دامین های رایگان بود...

به نظرم ارزش داره یک مقدار برای اینکار هزینه کنی دوست عزیز

اطلاعات پ خ شد

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری