Seven7soft

مشکل ویرایش ماژول

11 پست در این موضوع

به نام خدا سلام دوستان...

سلام ببخشید یه نیگا به این قالب بندازید:

http://www.zootemplate.com/demo25/zt_remi

من فارسی شو از تهیه کردم الان مثلا وقتی توی منو هایی که عکس دار هستن مثه پروژه ها و ... می خوام ماژول رو ویرایش بدم مطلبشو عوض می کنم و عکسو هم عوض می کنم وقتی سیو می کنم دیگه عکسش نیست و نمیاد هرچی توش عکس می زارم عکسش نمیاد یعنی سیو نمیشه باید چیکار کنم؟

اون شماره تلفن بالای صفحه رو چطوری تغییر بدم؟

ممنون...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای حذف شماره تلفن ها تو خط 100 فایل template.css این کد را قرار بده

visibility:hidden;

آقا چرا اینجا هیچکس جوابگو نیست؟

تو خود سایت پی سی تمپلیت و ... هم اصلا به تیکت ج نمی دن!

اقای طالبی چرا اینطوریه؟

براي تغيير تلفن بايد ببيني كه ماژول html هست يا نه . توي مديريت ماژول ها دنبالش بگرديد. اگر نبود بايد فايل html قالب را باز كنيد و توش پيدا كنيد.

براي تغيير عكس هاچطور عمل مي كنيد؟ بايد ببينيد عكس راازكجا مي خونه؟ فكر كنم توي مطالب باشه.بررسي كنيد

براي تغيير تلفن بايد ببيني كه ماژول html هست يا نه . توي مديريت ماژول ها دنبالش بگرديد. اگر نبود بايد فايل html قالب را باز كنيد و توش پيدا كنيد.

براي تغيير عكس هاچطور عمل مي كنيد؟ بايد ببينيد عكس راازكجا مي خونه؟ فكر كنم توي مطالب باشه.بررسي كنيد

برای ویرایش عکس میرم تو قسمت افزونه ها-مدیریت ماژول و ماژول MT Merry رو مثلا باز می کنم که یه قسمت داره که میشه متن و عکس انتخاب کرد ولی من هرچی عکسش رو ویرایش می کنم سیو نمیشه!

مطلبی با این عنوان نیست که شما گفتید شاید تو مطالب باشه...

راستی مثلا برید توی منوی پروژه ها این عنوان هاشو که نوشته قالب مری اینا کجاس ویرایشش؟

خیلی ممنون...

دوست عزیز تو سایت پی سی تمپلیت عنوان کرده که به دلیل حجم انبوه کار در روزهای واپسین سال 1391 فقط دو ساعت در روز از ساعت 12 الی 14 پاسخگویی تلفنی دارند

در ضمن بنده خودم هر بار که از این سایت خرید انجام داده ام راضی بوده ام و پشتیبانی خوبی صورت گرفته است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری