mohsensada

مشكل در موقعيت هاي قالب

14 پست در این موضوع

اين قالب رو ext_auto نصب كردم اول مشكلي نبود ولي الان كه 2 منو جديد درست كردم 1 فارسي و 1 انگليسي منو اصلي رو هم غيرفعال كردم ولي هركاري ميكنم بازم منو اصلي را نمايش ميده بايد چيكار كنم

موقعيتي كه قبلا به منو اصلي دادم توي قالب نيست با ويرايش كدها موقعيت را اضافه كردم بازم بي فايده بود چندبار حذف و نصب كردم ولي فايده نداشت هرراهي به نظرم ميرسيد تست كردم باز جواب نداد لطفا راهنمايي كنيد كه بدجور گيرم

ادرس سايت http://intercarpet.ir/index.php/fa/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

شما اگر میخواهید سایت دو زبانه داشته باشید باید از هر چیزی مثل منو و قالب و ... 2 تا داشته باشید

یکی برای فارسی و یکی برای انگلیسی

الان مشکلتون دقیقا چیه؟ یک مقدار مبهم عنوان کردید دوست عزیز ...

فکر کنم منوی اصلی شما css نه ماژول و باید بروید داخل template.cc یا layot.css و کدشو حذف کنید (یا کامنت کنید)

شما اگر میخواهید سایت دو زبانه داشته باشید باید از هر چیزی مثل منو و قالب و ... 2 تا داشته باشید

یکی برای فارسی و یکی برای انگلیسی

الان مشکلتون دقیقا چیه؟ یک مقدار مبهم عنوان کردید دوست عزیز ...

منوهاي كه درست كردم يكي رو براي فارسي انتخاب كردم و يكي براي انگليسي

مشكل اينه كه منو اصلي كه قصد دارم نمايش نده نمايش ميده و منوهاي مدنظرم نشون نميده

شما ميتوني كمكم كني پسورد بدم

کسی نمیتونه کمک کنه فکر تعویض قالب باشم

سوالم فکر کنم بهترباشه اینجوری مطرح کنم

یشتر موقعیت ها نشون داده میشه توی صفحه اول سایت http://www.internationalcarpet.net/index.php/fa?tp=1

ولی توی قسمت تعریف ماژول ها و نسبت دادن به موقعیت ها نشون نمیده یعنی ماژول ها فقط توی چندتا موقعیت نشون داده میشن.

اکثر موقعیت ها کار نمیکنن!

بایدچیکار کنم

ویرایش شده در توسط mohsensada

از دکمه انتخاب موقعیت ها استفاده کنید و همچنین قالب خودتون و از سربرگ بالا هم انتخاب کنبد

[ATTACH=CONFIG]3227[/ATTACH]

از دکمه انتخاب موقعیت ها استفاده کنید و همچنین قالب خودتون و از سربرگ بالا هم انتخاب کنبد

[ATTACH=CONFIG]3227[/ATTACH]

اینکارها رو انجام دادم ولی اون موقعیت که توی قالب نشون میده وقتی روی انتخاب موقعیت کلیک میکنم و قالب مدنظر را میزنم اسم موقعیت هام نیست!!!

وقتی صفحه انتخاب موقعیت ها باز شد از قسمت بالاش اسم قالب خودتون را از لیست کشویی انتخاب کنید تا فقط موقعیت های این قالب بهتون نمایش داده بشه. ضمنا اگر تعدادشون زیاد باشه صفحه بندی ایجاد میشه بر ای موقعیت ها . به صفحات بعدی هم برید

وقتی ماژولی رو در موقعیت مورد نظر منتشر میکنید، ماژول حتما باید منتشر شده و فعال باشه و از منوها هم، باید یه منو رو انتخاب کرده باشید حداقل که دیده بشه. اون پایین در تنظیمات نمایش، بذارید روی همه تا در تمام صفحات نمایش داده بشه و بتونید تست کنید.

ضمن اینکه اگه قالب دیگه ای نصبه روی جوملاتون بجز قالب خودتون، حذفشون کنید تا موقعیت های اونا حذف بشن (البته در نمایش موقعیت ها موقع ایجاد ماژول، میتونید اسم قالب خودتون رو انتخاب کنید که فقط موقعیت های اون رو نشون بده)

وقتی ماژولی رو در موقعیت مورد نظر منتشر میکنید، ماژول حتما باید منتشر شده و فعال باشه و از منوها هم، باید یه منو رو انتخاب کرده باشید حداقل که دیده بشه. اون پایین در تنظیمات نمایش، بذارید روی همه تا در تمام صفحات نمایش داده بشه و بتونید تست کنید.

ضمن اینکه اگه قالب دیگه ای نصبه روی جوملاتون بجز قالب خودتون، حذفشون کنید تا موقعیت های اونا حذف بشن (البته در نمایش موقعیت ها موقع ایجاد ماژول، میتونید اسم قالب خودتون رو انتخاب کنید که فقط موقعیت های اون رو نشون بده)

همه کارهای دوستان را انجام دادم فقط حذف مابقی قالب ها رو انجام ندادم باید فکر خوبی باشه تست میکنم

اگر میتونید به یکی از مدیران بصورت خصوصی دسترسی بدید. این مشکل خاصی نیست که بخاطرش قالب عوض کنید (البته قالب هم قالب پیچیده ای نیست از یه قالب جوملا آرتی دیگه استفاده کنید)

ضمنا اگه بسته دست نخورده ی قالب رو هنوز دارید، یه فولدر دیگه توی لوکالتون بسازید و دوباره نصبش کنید. و تنظیمات خ ودتون رو یه بار دیگه بدون دست زدن به فایل های قالب فقط اعمال کنید ببینید مشکل داره یا نه

و... البته یه چیزی یادم اومد. :13::13:

فریم ورک T3 این مشکل رو داره.... من کلی براش جستجو کردم. دقیقا مشکلی که شما میگید رو داشتم. و اینطوری حلش کردم :

یه ck menu نصب کردم و در موقعیت مورد نظرم فعالش کردم (یعنی قید منوی خود قالب رو زدم. منو رو از داخل فریم ورک غیرفعال کردم).

بعد از این ماژول منویی که نصب کردم 3 تا کپی گرفتم و در منوهای مورد نظرم (فارسی و انگلیسی و عربی )نمایش دادم

این مشکل تو سایت و انجمن رسمی جوملا آرت هم در موردش بحث شده و آخرش گفتن که این مورد در نسخه های بعدی شاید اصلاح بشه....

اگه نمیتونید مشتری تون رو راضی کنید که ساختار رو عوض کنه، از یه قالب غیر T3 ای استفاده کنید

اگر میتونید به یکی از مدیران بصورت خصوصی دسترسی بدید. این مشکل خاصی نیست که بخاطرش قالب عوض کنید (البته قالب هم قالب پیچیده ای نیست از یه قالب جوملا آرتی دیگه استفاده کنید)

ضمنا اگه بسته دست نخورده ی قالب رو هنوز دارید، یه فولدر دیگه توی لوکالتون بسازید و دوباره نصبش کنید. و تنظیمات خ ودتون رو یه بار دیگه بدون دست زدن به فایل های قالب فقط اعمال کنید ببینید مشکل داره یا نه

و... البته یه چیزی یادم اومد. :13::13:

فریم ورک T3 این مشکل رو داره.... من کلی براش جستجو کردم. دقیقا مشکلی که شما میگید رو داشتم. و اینطوری حلش کردم :

یه ck menu نصب کردم و در موقعیت مورد نظرم فعالش کردم (یعنی قید منوی خود قالب رو زدم. منو رو از داخل فریم ورک غیرفعال کردم).

بعد از این ماژول منویی که نصب کردم 3 تا کپی گرفتم و در منوهای مورد نظرم (فارسی و انگلیسی و عربی )نمایش دادم

این مشکل تو سایت و انجمن رسمی جوملا آرت هم در موردش بحث شده و آخرش گفتن که این مورد در نسخه های بعدی شاید اصلاح بشه....

اگه نمیتونید مشتری تون رو راضی کنید که ساختار رو عوض کنه، از یه قالب غیر T3 ای استفاده کنید

شما میتونید کمک بکنید به بنده

این مشکل وجود داره و کاریش هم نمیتونی بکنی ولی ولی

راه حل دیگه هست که یه کوچولو مشکل داره البته

دسته منو درست نکن

فقط یک دسته منو اصلی داشته باش

همه منوهای فارسی و انگلیسی خودت رو بیار تو دسته منوی اصلی

اگر قبلا تو دسته منوی فارسی و دسته منوی انگلیسی ، منوی خانه ساخته بودی پاکش کن

حالا میبینی که تو هر زبان منوهات درسته ولی اون مشکل کوچولو که گفتم اینه که منوی خانه شما در هر دو زبان مشترک هست!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری