javan44

در ردیف قرار گرفتن مجموعه ها

15 پست در این موضوع

سلام

من برای این که در این سایت مجموعه ها که عکس ها هستند کنار هم بیایند ولی مجموعه های بعدی اگر جا نشدند بیان پایین

باید چه کارکنم

کد را به من بگید

http://modern-teach.com/creat/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان یک مشکل دیگه هم هست پایین سایت یک اسکرول خورده برای از بین بردن آن چه کار کنم

به چه صورت عکس ها را وارد کردید؟

مستقیما از طریق کد در قالب یا از طریق ماژول Html؟

اندازه موقعیت را باید بررسی کنید.

از ماژول نمایش مجموعه های جوم شاپینگ استفاده کردم در همان موقعیتی که ساخته بودم

بعد چند مجموعه که در جوم شاپینگ درست کردم و عکس گذاشتم ولی مجموعه ها کنار هم قرار نمگیرند

در قسمت پیکربندی همه تنظیمات تعداد مجموعه در سطر را 3 تا کردم ولی درست نشد

بجای اینکار از ماژول html سفارشی استفاده کن و تصاویر خودت رو لینک بده به مجموعه ها .. و مرتب کنار هم بچیندر خصوص اسکرول هم مشکل از منوی بالای سایتته که باید درست کنی

خوب مشکل من اینه اگربخوام html بزارم باید هر دفعه یک مجموعه ایجاد می کنم یک کدhtmll درست کنم

و این کار فایده ای ندارد

لطفا راه حل دیگری پیشنهاد کنید

از تمام دوستان خواهش دارم جواب کامل بدهند

چون من اینکار را تازه شروع کردم هنوز زیاد با css آشنایی ندارم

لطفا راهنمایی کنید

در ظمن از ماژول نمایش دهنده ی مجموعه های جوم شاپینگ استفاده شده که مجموعه ها را کنار هم قرار نمی دهد ولی در خود فروشگاه مجموعه هارا کنار هم قرار می دهد

ویرایش شده در توسط javan44

تنها راه حل تسلط شما به css است و هزار راهنمایی دیگه هم به شما بشه یاز هم توضیحاتی در خصوص روش استفاده مناسب از css است.بهتره این کار رو بدید با هزینه یکی برای شما انجام بده .. قطعا هزینه زیادی نداره .. یا برید css یاد بگیرید

تنها راه حل تسلط شما به css است و هزار راهنمایی دیگه هم به شما بشه یاز هم توضیحاتی در خصوص روش استفاده مناسب از css است.بهتره این کار رو بدید با هزینه یکی برای شما انجام بده .. قطعا هزینه زیادی نداره .. یا برید css یاد بگیرید

من می خوام یاد بگیرم نمی خوام بدم کسی دیگه برام درست کنه

اگر می خواستم چرا تاپیک زدم!

با تاپيک که نميتونيد ياد بگيريد دوست عزيز،با تاپيک ميتونيد راه ياد گرفتن رو متوجه شيد...

نمی دونم چطوریه؟

من یک سوال پرسیدم هیچ کس درست به من جواب نداد

یک هفته است تاپیک باز است

جناب طالبی شما هم که راهنمایی نمی کنید مگید برو یاد بگیر ولی هیچ راهنمایی در خصوص کد ها نمی کنید

:37:

من از دو روزه دارم کد ها ی css مختلف را امتحان می کنم

چرا راه حل این موضوع را نمی گید

در ظمن ممکن است این به نظر مدیران اسپم بیاید ولی چاره ی دیگری نداشتم

سلام

من می خواهم ببینم کدام یک از دوستان با گرفتن مبلغی می تواند این کار را انجام دهد

برای من پیام بزنید

چون در این قسمت بازار یابی ممنوع است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری