punisher

مشکل در ارسال و قالب بندی نظرات

12 پست در این موضوع

سلام

از دیروز تا حالا قسمت نمایش نظرات بهم ریخته و اصلا نمی تونم نظر جدیدی ثبت کنم و هر وقت دکمه ارسال نظر رو می زنم علامت # کنار آدرس سایت می یاره و هیچ کاری نمی کنه

یک بار JComments رو پاک و دوباره نصب کردم دوباره تمام نظرات داخل آن بود و همچنان مشکلم برقرار بود

از JComments و جوملا 2.5 هم هستم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1-قبل از اینکه به اینصورت بشه افزونه ی خاصی نصب کردید؟ اگه آره غیر فعالش کنید و تست کنید.

2-اگه نظراتی که هست براتون مهم نیشت کلا یک بار کامپوننت راپاکش کنید و وارد دیتابیس بشید و اونجا هم اطلاعات را پاک کنید. و بعد نصبش کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

3-قبل از هر کار بک آپ بگیرید

1-قبل از اینکه به اینصورت بشه افزونه ی خاصی نصب کردید؟ اگه آره غیر فعالش کنید و تست کنید.

2-اگه نظراتی که هست براتون مهم نیشت کلا یک بار کامپوننت راپاکش کنید و وارد دیتابیس بشید و اونجا هم اطلاعات را پاک کنید. و بعد نصبش کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

3-قبل از هر کار بک آپ بگیرید

خیر هیچ افزونه ای اظافه یا حذف نکرده ام

در دیتابیس چی رو حذف کنم؟

به جز جی کامنت چیز بدرد بخورتری نیست نصب کنم؟

من این افزونه رو نصب کردم

حالا اصلا نمی تونم روی گزینه ها کلیک کنم همه گزینه های در ارسال نظر و ... غیر فعال است فقط وقتی رو دکمه اشتراک در rss کلیک می کنم خطای

Fatal error: Class 'JFeedItem' not found in /home/...../public_html/.........../components/com_komento/views/rss/view.feed.php on line 178

رو می ده

می شه راهنمایی بفرمایید.

شما هرچی افزونه مربوط به اسلایدر و یا اسکرول اخبار و در کل هر افزونه ای که جلوه ویژه تو سایتتون داده غیر فعال کنید و مجدد تست کنید

اگه پلاگین jQuery هم نصب کردی غیر فعال کن

هر چیزی هست رو پاک کردم !!!!

چون حالا منوی Maximenu CK هم درست لود نیم شه؟

دوستان Maximenu CK از چه تکنولوژی استفاده می کنه؟

هم جی کامنت و هم کومنتو هم غیر فعال شده است

لطفا یاری برسونید.

کسی نیست بگه منوی Maximenu CK از چه تکنولوژی استفاده می کنه؟

من به مشکل اساسی خوردم؟این منو از چی استفاده می کنه که من حذف کردم؟

برای فعال کردم این تکنولوژی باید چی رو نصب کرد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری