ahmadroboot

تغييرات در قالب

27 پست در این موضوع

با سلام

من از قالب Jp-aseman-ii فارسي استفاده مي كنم. سايت رو تحويل دادم. حالا بعد از تحويل مشتري يك سري تغييرات ميخواد.

مثلا ميخوام تمام مطالب در سايت به صورت زير هم بياد و رديف باشن مثل مطلب اول.

و اين كه ميخوام يه اصلايد شو در صفحه اصلي به جاي اون عكس مطلب اول قرار بدم.

ميشه راهنماييم كنين كه كدوم CSS رو و از كجا بايد تغيير بدم؟؟

دمو: dayyer-sport.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن عرض خوش آمد گویی به انجمن جوملای ایران

برای اینکه مطالب به صورت مرتب باشند وارد مدیریت منوی اصلیتون بشید و منوی صفحه اصلی را باز کنید و از قسمت انتخاب های طرح در قسمت ستونها 1 را قرار بدید.

برای دومیش هم ببینید توی اون قسمت قالبتون موقعیت داره یا نه. اگه داشت که یک اسلاید شو نصب کنید و در اون موقعیت قرار بدین تا نمایش بده اگر هم نداشت اسلاید شوتون را توی همون مطلب اولی قرار بدید با پلاگین زیر

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1002-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8?

mmfallah عزيز ممنون از راهنماييتون.

اون قسمت اولي كه ميخواستم درست شد. اما تو قالب 2 قسمت هست اول قسمتي كه مطالب برجسته رو نشون ميده كه عكس آقاي خامنه اي الان هست و قسمتي كه مطالب ديگر رو نشون ميده.

من ميخوام بين مطالب ديگري كه وجود داره اصلا فاصله به اين صورت نباشه. يعني مثل اين چيزي كه الان هست نباشه. اين يكم وبلاگي هست. نميخوام اينجوري از هم جدا باشن. فقط با استفاده از يك خط از هم جدا شن. بايد چيكار كنم؟؟

ببینید قالبتون به اینصورت طراحی شده که مطالب را با فاصله نشون بده. و اگر بخواید به هم وصل کنید باید کمی css بلد باشید.

در هر صورت gzip سایت را غیر فعال کنید تا دوستان راهنمایتون کنند

ممنون...اما كدوم CSS?? منم دنبال همون CSS هستم كه بايد تغييرش بدم...

ممنون ميشم اگر راهنماييم كنين. من تازه كارم. gzip سايت رو از كجا بايد غير فعال كنم؟ :21::33:

از قسمت تنظیمات کلی قسمت سئو گزینه فشرده ساز gzip را غیر فعال کنید .

من هم بررسی می کنم ببینم کجا ها را باید تغییر بدین بهتون میگم.البته تا شب باید صبر کنید در حال حاضر نمی تونم.

منتظر باشید شاید دوستان دیگر هم کمکتون کردند.

از قسمت تنظیمات کلی قسمت سئو گزینه فشرده ساز gzip را غیر فعال کنید .

من هم بررسی می کنم ببینم کجا ها را باید تغییر بدین بهتون میگم.البته تا شب باید صبر کنید در حال حاضر نمی تونم.

منتظر باشید شاید دوستان دیگر هم کمکتون کردند.

با تشكر.

gzip سايت را عير فعال كردم.

منتظرتون هستم. ممنون از لطفتون.

و يك در خواست ميخوام عكسهاي مطالب هم در يك قسمت باشند و بيشتر از يك اندازه هم نشن.

ممنون از راهنماييهاتون. منتظر بررسي ها و پاسخ هاي ارزنده و آموزندتون هستم.

باز هم متشكرم.

*ویژه*پلاگین فارسی شده هم سایز کننده تصاویر برای جوملا 2.5-هدیه اول طراحان روز

برای تغییر قالب هم

توی فایل css_ba519.css این را جستجو کنید و margin اون را صفر کنید.

.item-page, .items-row, .items-leading {

Borderradius را هم صفر کنید

ویرایش شده در توسط mmfallah

در خصوص پلاگین ممنون.

اما اون تغییرات css که گفتین مشکل من رو حل نکرد... میشه بررسی دوباره انجام بدین و css درست روبهم بگین و قسمت های مورد تغییر درست رو؟؟؟

ممنون

بطور کلی از افزونه هایی که روز مرورگر نصب می شوند برای پیدا کردن CSS مورد نظر استفاده کنید.

fire Fox افزونه اش Firebug است.

بررسی شد همون قسمت را باید تغییر بدین. فقط اینکه تو کدوم فایل هست را جستجو کنید.دقیقا نتونستم ببینم.ولی شما با یک notepad++ توی فایلهای قالب جستجو کن پیداش می کنید.

.item-page, .items-row, .items-leading 

اگر نتونسیتید قالب را بزارید تا براتون درست کنیم

بررسی شد همون قسمت را باید تغییر بدین. فقط اینکه تو کدوم فایل هست را جستجو کنید.دقیقا نتونستم ببینم.ولی شما با یک notepad++ توی فایلهای قالب جستجو کن پیداش می کنید.

.item-page, .items-row, .items-leading 

اگر نتونسیتید قالب را بزارید تا براتون درست کنیم

mmfallah عزیز در خصوص کامپوننتی که بهم دادین اولا ممنون دوم اینکه در لوکال درست نصب میشه و کار هم میکنه اما بر روی هاست با پیغام خطای "JFolder::create: مسیر open_basedir وجود ندارد" مانع از نصب شدن صحیح کامپوننت میشه...

ایراد کار کجاست؟؟:21::21::21::33::33::auau::auau:

mmfallah عزیز در خصوص کامپوننتی که بهم دادین اولا ممنون دوم اینکه در لوکال درست نصب میشه و کار هم میکنه اما بر روی هاست با پیغام خطای "JFolder::create: مسیر open_basedir وجود ندارد" مانع از نصب شدن صحیح کامپوننت میشه...

ایراد کار کجاست؟؟

اينم عكس از error: [ATTACH=CONFIG]3409[/ATTACH]

سطح دسترسی پوشه های کش و تمپ رو قابل نوشتن کنید و مسیر پوشه لاگ و تمپ را در فایل کانفیگوریشن تست کنید ببینید درست هست یا خیر ؟

سطح دسترسی پوشه های کش و تمپ رو قابل نوشتن کنید و مسیر پوشه لاگ و تمپ را در فایل کانفیگوریشن تست کنید ببینید درست هست یا خیر ؟

دسترسی فایل ها را درست کردم. فایل کانفیگوریشن رو هم چک کردم مسیر فایل ها اشتباه است. چون از روی لوکال به هاست انتقال دادم مسیر لوکال را دارد. چگونه باید تغییر دهم؟؟؟ به چه چیزهایی؟؟

آدرس سایت: صفحه اصلی

تنظیمات configuration.php در هاست

ابتدا وارد file manager درهاست شده و فایل configuration.php را انتخاب می کنیم و سپس بروی گزینه edit کلیک نمایید و صفحه ای برای ما باز می شود که می توانید از طریق ان کد ها را ویرایش کنید .

قسمتهای زیر باید تغییر یابد

public $log_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\fish/logs';

public $tmp_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\fish/tmp';

یعنی باید آدرس یا مسیر پوشه عوض شود و به صورت آدرس پوشه هاست عوض شود. مانند مثال زیر آدرس تغیییر می کند.

public $log_path = '/home/site/pulic_html/logs';

public $tmp_path = '/home/site/pulic_html/tmp';

تنظیمات configuration.php در هاست

ابتدا وارد file manager درهاست شده و فایل configuration.php را انتخاب می کنیم و سپس بروی گزینه edit کلیک نمایید و صفحه ای برای ما باز می شود که می توانید از طریق ان کد ها را ویرایش کنید .

قسمتهای زیر باید تغییر یابد

public $log_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\fish/logs';

public $tmp_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\fish/tmp';

یعنی باید آدرس یا مسیر پوشه عوض شود و به صورت آدرس پوشه هاست عوض شود. مانند مثال زیر آدرس تغیییر می کند.

public $log_path = '/home/site/pulic_html/logs';

public $tmp_path = '/home/site/pulic_html/tmp';

جناب فلاح عزیز ممنون از راهنماییتون. مشکل برطرف شد اما یه مشکل دیگه برام پیش اومده... پلاگین همسایز کردن که در صفحه اول بهم معرفی کردین رو وقتی نصب میکنم روی لوکال درست هست اما وقتی روی هاست نصب میکنم قالب رو بهم میریزه!!! کلا همه قسمت هارو میریزه بهم... میشه یه نگاه به سایت بندازین و بگین مشکل از کجاست؟؟:oom:

من سایت را دیدم. مشکلی نبود اگر صفحه ی خاصی مد نظرتون هست لینک بدید..

همون صفحه اصلي سايت بهم ميريزه. كامپوننت رو غير فعال كردم و از يك كامپوننت ديگه استفاده كردم. اما مشكل اينجاست كه اين كامپوننت قابليت هاي كامپوننت معرفي شده شما رو نداره...

اگر امكان داره من شب كامپوننت رو فعال ميكنم شما نگاه بهش بندازين و بگين مشكلش كجاست.

ممنون ميشم.

دوستان اين قالب چرا تو مروگر IE بهم ميريزه؟؟؟ كمكككككككككككككككك:13::13::13::auau::33::oom:

من قالبتون را توی ie8 بررسی کردم هیچ مشکلی نداشت. تو کدوم نسخه شما بررسی کردید.

مهندس IE من هم 8 هستش اگر با مرورگرهاي ديگه مثل Firefox نگاه كنين ميبينين كه بالاي صفحه كه لوگو گذاشته شده تو IE 8 ميزنه بيرون از صفحه و كلا تو IE هاي ورژن قديمي ميريزه بهم

دوستان چرا وقتی کامپوننت هم سایز سازی تصاویر رو روی سایت نصب و اجرا میکنم، سایت رو بهم میریزه؟؟ موقعیت های چپ و راست سایت رو میبره پایین زیر قسمت اصلی!!! کسی میتونه کمک کنه؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری