javad1

ارور Missing jat3 framework plugin

16 پست در این موضوع

سلام.....میخاستم ببینم این ارور برای چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Missing jat3 framework plugin

وقتی میخام جوملای لوکال باز بشه تو صفحه بروزرم این ارور رو میده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما از قالبی استفاده میکنید که تحت فریم ورک jat3 هست و باید پلاگینش نصب و فعال باشه مدیریت پلاگینها رو چک کنید احیانا پلاگین غیر فعال بود فعالش کنید

اگر هم نصب نیست باید نصب و فعال کنید

سلام....ببخشید میشه بگید از کجا نصبش کنم؟؟؟؟؟؟ دانلود کردن میخاد که از جایی دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟

به قسمت نصب و حذف افزونه ها برید و از اونجا فایل رو از روی سیستمتون انتخاب کنید و نصب کنید سپس به مدیریت پلاگینها برید و فعال کنید

یه سوال دیگه.........وقتی میخام قالب یا ...نصب کنم و ارور میده که فایل نصب xml جوملا یافت نشد یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟/ چطوری میشه این مشکل حل بشه؟؟؟؟؟ اصلا راهی داره که حل بشه؟؟؟؟؟؟؟/

ممنون....تشکر.........

برای تشکر از دکمه "می پـــسندم" استفاده کنید

یه سوال دیگه.........وقتی میخام قالب یا ...نصب کنم و ارور میده که فایل نصب xml جوملا یافت نشد یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟/ چطوری میشه این مشکل حل بشه؟؟؟؟؟ اصلا راهی داره که حل بشه؟؟؟؟؟؟؟/

باید دقت کنید که آیا قالبی که دارید نصب می کنید فایل xml داخل بسته موجوده یا نه .؟

سلام با تشکر از مطالب خوب وکاربردی شما،@!

میخواستم بدونم وقتی یک قالب رو نصب میکنم ارور :خطا فایل xml یا فت نشد. میشه راهنماییم کنید ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام میشه راهنماییم کنید ارور فایل xml یافت نشد رو باید چه کار کنم

ویرایش شده در توسط hiddenmind

سلام میشه راهنماییم کنید ارور فایل xml یافت نشد رو باید چه کار کنم

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

احتمال داره فایل نصبی درست زیپ نشده باشه و یا نسخه قالب با جوملای شما مطابقت نداشته باشه و یا یه احتمال هم اینکه شما بسته نصبی قالب رو اشتباهی نصب میکنید

همه این موارد رو چک کنید و یه چیز دیگه هم اینکه لطفا در انجمن در تاپیکهای مرتبط با مشکلتون سوال مطرح کنید و اگر نبود برای سوالتون تاپیک جدید ایجاد کنید

سلام میبخشید این سوالی که این بنده ی خدا کردن واقعن کاربردیه .من تا حالا کل اینترنت رو برای این موضوع گشتم ولی همه از روی هم کپی پیست کردن وجواباشون ماله جوملا 1.5

حتی این لینکی که شما دادید هم خوندم ولی توش چیزی در مورد سوال این بنده خدا گیر نمی یاد. اگه میشه کمک کنید...با تشکر!@#:nasihat::ooof:

ببخشید من این سوال هارو ماله پست دیگه ایکه با این موضوع بود دادم ولی نمیدونم چرا جواب هاش اینجا میاد؟؟؟

ببخشید من این سوال هارو ماله پست دیگه ایکه با این موضوع بود دادم ولی نمیدونم چرا جواب هاش اینجا میاد؟؟؟

کدوم سوال ؟ کدوم لینک؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری