farzadstar

استخدام بازاریاب طراحی وب

11 پست در این موضوع

سلام دوستان من مدیر سایت آسیادیزاین هستم به تعداد نام محدودی بازاریاب نیاز داریم به این شرح:

اول اینکه بازاریاب میتونه ثبت اسم کنه کارم نکرد ، نکرد به ....

پس همه چیزش مفته طرز کارم اینه

به هرکی که یک مشتری معرفی کنه 10% از کل قرارداد مال اونه حالا ببین ارزش داره یانه هرکی خواست به ایمیل زیر چند بندی رو بفرسته . اونم پایین ذکر میکنم.

کارهای ما عبارت است از طراحی سایت - طراحی های گرافیکی - نرم افزار های تحت ویندوز

اگر خواستید ابتدا (نام - نام خانوادگی - شماره شناسنامه - شماره تلفن - ادرس - و پست الکترونیکی(ایمیل)) خودتونو به ایمیل زیر بفرستید در عرض 12 ساعت آینده با شما تماس گرفته خواهد شد.

کسایی که وروودی شون در یک ماه بالای 1،000،000 شه (6 تا پروژه سایت میشه 1.5 میلیون پس مثل آبخوردنه) 100،000 تومان نیز پاداش میگیرن پس میشه حقوقشون با معرفی 5 پروژه سایت 5*25+100=225 تومن این حقوق پایه هستش .(حداقل حقوق)

ما با بازاریاب ها کار میکنیم حداقل حقوقشون 500 هزار تومنه خیلی آسونه شما هم میتونی .

به تمام کسایی که استخدام بشن راه های بازاریابی بهشون آموخته میشه تازه کاراهم میتونن کار کنن . حتی شما دوست عزیز :)

info@asiandesign.ir

Yahoo ID : Fstarlike

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز اولا که بازاریابی کار راحت . آسونی نیست و درآمد ثابتی نداره fight

دوما سایت آسیادیزاین اصلا تو گوگل نیست که بتونیم حتی یک دونه از نمونه کار هاتونو ببینیم و ببینیم با این همه که میگید بازاریابی مثل آب خوردنه خودتون تا حالا چند تا نمونه کار فعال دارید !!!

دوست عزیز لطفا کمی از واژه ها و سبک نوشتن بهتر استفاده کنید وبرای موضوع تاپیک هم ازعناوین درست استفاده کنید

لطفا به قوانین احترام بگذارید

ویرایش شد

گروه آسیادیزاین به تازگی راه اندازی شده . فقط سایت گروه نزدیک به 5 ساله هستش . تو گوگل هم هستش سایت حدودا 1 هفته هستش راه اندازی شده ما تعدادی از نمونه کارامونو براتون میزارم فعلا چون قالب اصلی در دست ساخته قالب فعلی هستش . بعد این که گروه تو تبریز هستش ما حدودا 12 بازاریاب حقوق بگیر ثابت (حضوری) داریم که کارامونو برامون میارن اگر شما بخواید صبر کنید تو گوگل تو صفحات اول بیاد باید حدودا یک سال صبر کنید . ما هم 1000 تومن پول حلال رو به 1000000 تومان پول حرام ترجیح میدیم .

لازم دیدم این مطالبو برای بازدید کنندگان محترم درج کنم این کار هم خیلی سخت نیست ما بازاریابی داریم که نزدیک به 2 میلیون درامدشه.

بازم تصمیم آخر با شماست.

ممنون

آسیادیزاین

Asiandesign.ir

ارسال شده در (ویرایش شده)

چون آرشیومون دست منن نبود و گیر نیوردم سایت هارو ، چندتا رو که کاتالوگ کرده بودم واسه بازاریاب هامون ، میزارم.

ویرایش شده در توسط farzadstar

دوست عزیز اولا که بازاریابی کار راحت . آسونی نیست و درآمد ثابتی نداره fight

دوما سایت آسیادیزاین اصلا تو گوگل نیست که بتونیم حتی یک دونه از نمونه کار هاتونو ببینیم و ببینیم با این همه که میگید بازاریابی مثل آب خوردنه خودتون تا حالا چند تا نمونه کار فعال دارید !!!

جوابی براتون ندارم جز اینکه آرشیومون به صورت خودجوش ناپدید شده تا پیداشدنش و هم اینکه سایت تو گوگل تو صفحات اول باشه حرفی ندارم ولی دوستان عزیز بهتون قول میدم اگر درست کار کنید حقوق شما میتونه بالای چند ملیون باشه هرکاری سختیای خودشو داره ولی بهتره این کارو انجام بدید من خودم بازاریبی هم میکنم (البته تو اینترنت) درصدی که از پروژه ها برمیدارم زیاد میشه شما هم میتونید خیلی ساده مثلا با مراجعه با کسبه محل زندیگتون و گرفتن سفارش کارتونو شروع کنید.

به تمام کسانی که بازاریابی کنن فاکتور فروش هم بهشون داده میشه. همین منتظرتون هستم.

دوست عزیز حقوق خیلی پایینه

همین طوری خودمون کار کنیم بیشتر در می یا

ریم

در ماه 225 تومان چیزی هست بعد از 5 تا پروژه

حداقل خودمان 800 تومان در می یاریم

عزیز این پایه هستش در ضمن شما خواستی میتونیم توافقی به نتیجه برسیم اینم واسه بازاریابه نه واسه طراح بعدش شما انتظار نداری که 1 میلیون تومن ورودیت باشه من بهت 800 تاشو بدم ببین این انصافه یا نهتمام کار ها رو ما میکنیم شما درست پایه این کار هستی ، ستونی ولی همه چیز باید طبق روال باشه بازمن اهل مذاکره هستم بچه هارو هم راضی میکنم به 15 -20 درصد ولی واسه بیشتر شرمنده

استخدام همچنین ادامه داره عزیزان بازاریاب میتونن مشخصاتشون رو به ایمیل زیر بفرستند تا برای استخدام باهاشون تماس گرفته بشه

info@asiandesign.ir

اگه قرار به اینکه خودم الان ماهی 1.5 حقوقمه و توی کار مورد علاقمم هستم ، دیگه چرا باید با این پیشنهاد شما من حریص بشم ؟

خسته نباشی!!!

من به بازاریاب 30 درصد میدم میگه کمه!!!

هرکی حاضره بازاریابی کنه حاضرم تا 40 درصد از کل قراردادی که بگیره بهش بدم...

شرکت رایان