Payam.Hayati

مهم-آموزش جوملا 1.7 شرکت Lynda فوق العاده

3 پست در این موضوع

سلام

فکر میکنم همه سایت آموزشی Lynda رو میشناسید من همیشه از این سایت دیدن میکنم مطالب آموزشی فوق العاده هستن بی نظیر اما خوب با سرعت پایین و مشکلات ترافیکی برای دانلود فیلم مواجه هستیم و اینکه انگلیس زبان است.

فکر طراحی یک سایت مثل Lynda به ذهنم خطور کرد با ابوالفضل جان و سایر دوستان در میون گذاشتم که تمام فیلم ها رایگان بری دانلود باشنو کسانی که نمیتونند دانلود کنند به بهای کم مجموعه مورد نظر رو خریداری کنند و براشون ارسال کنیم نظر مثبت بود:a2d3: تا اینکه:

مدتی پیش با سایت http://www.farinsoft.com آشنا شدم که مجموعه آموزشی های چند سایت و شرکت معتبر خارجی از جمله Lyndaرو با قیمت های بسایر کم به فروش میرسونه جلوتر از ما رفته بودن و ما دیگه منصرف شدیم.:13:

میخاستم این رو بهتون معرفی کنم و اینکه امروز اینو دیدم:

http://www.farinsoft.com/shop/details/2288/17/

آموزش جوملا 1.7 که اومده روی سطوح دسترسی و گروه های کاربری مانور داده خاصیت فوق العاده اضافه شده به جوملا که به خاطر پیچیدگی نتونستیم اونطور که باید و شاید ازش استفاده کنیم.اگر بتونیم به این کار مسلط بشیم میتونیم تحت همون محیط گرافیکی به راحتی برای دانشگا ها سایت درست کنیم.

توضیحات بسته آموزشی:

در این کورس آموزشی بر چگونگی استفاده از لیست کنترل دسترسی ( Access Control List ) به منظور پیاده سازی امکان مجوز های کاربری مسلط می شوید . از دیگر مطالبی که در این کورس آموزشی فرا می گیرید می توان به اعمال مجوزهای دسترسی برای مطالب موجود در صفحات ، سفارشی سازی صفحه Login برای کاربران موجود در گروه های کاربری گوناگون ، ارائه محتوای خاص به انواع خاصی از کاربران ، ساده سازی Back End ، نکات و ترفندهای سفارشی سازی Offline Access Page و کارکردن با امکانات مدیریت ACL را نام برد .

این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است که بر روی 1 حلقه CD به همراه فایل های تمرینی و به مدت 3 ساعت و 12 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .

در مورد آموزش های Lynda باید بگم که از هر کتاب و لوح آموزشی و یا هر منبع دیگه ایی که فکرش رو بکنید قوی تر و گویاتر هستند یک بار امتحان کنید پشیمون نخواهید شد قصد تبلیغ خریداری از سایت farinsoft رو به هیج وج ندارم چه بسا شاید سایت های دیگری هم باشند که این کارو انجام میدن میتونید برید از خود سایت Lynda.com فیلم ها روتهیه کنید هدف من فقط و فقط معرفی منابع آموزشی عالی برای یادگیری هست با توجه به اینکه ما در کشور خودمون مخصوصا" برای رشته کامپیوتر منابع خوبی نداریم 90% ترجمه شده ناقص و ما بقی هم زبان انگلیس هستند.

از اینکه صحبت های من طولانی ببخشید و موفق باشید.:auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با توجه به این که در بخش نیازمندی ها هست، مشکلی ندارد، فقط تاپیک می بایستی بسته شود.

پیروز باشید