reyhann

تبدیل dreamweaver به جوملا

18 پست در این موضوع

قبلا سایتی را با برنامه Dreamweaver ساختم. حالا می*خواهم آنرا به جوملا تبدیل کنم. آیا امکانش هست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظورتون اینه که سایتتون را به صورت html طراحی کرده بودید؟

بله میشه

عالیه. ممکنه بگین روش کار چطوریه؟

و آیا میتونم گرافیک کار و فایلها interface هامو نگه دارم؟

لینکهایی که گذاشتین رو دیدم. ممنونم. ولی برای کار من نیست.

سایت که با دریمویور قبلا کار کرده بودم آماده است و چند سالی هست که کار میکنه. حالا میخام همون سایت رو با تمام داده*هاش منتقل کنم به جوملا.

منظورتون رو کامل نفهمیدم.Dreamweaver که مدیریت محتوا نیست.نرم افزاری برای ویرایش کد ها هست.

یعنی سایت شما از html هست و مطالبتون رو در محیط html وارد کردید.

خوب اگر اینطوری باشه باید ابتدا به کمک تاپیک هایی که دوستان گفتن و سایر تاپیک های موجود در انجمن قالبشو تبدیل کنید و سپس مطالب رو وارد جوملا کرده و متناسب به نیاز سایت از ماژول ها.کامپوننت ها و پلاگین ها استفاده کنید

دوست عزیز اگر با دریم ویور کار کردید پس بر پایه صفحات html است(البته خودتون بهتر میدونید و ای کاش این رو تایید میکردید که دوستان بهتر بتونن پاسخ بدن)

ولی جوملا یک مدیریت محتوا برپایه دیتابیس هست یعنی مطالب در دیتابیس ذخیره میشه نه در صفحات جداگانه html

با این تعاریف فکر این تبدیل نباشید البته کار سختی نیست که مطالب گذشتتون رو وارد جوملا کنید و سایت جدید رو راه اندازی کنید فقط یکم وقت گیره

یعنی مجددا تک تک صفحات html رو که در دریمویور کار کرده بودم باید در جوملا بسازم؟

و گرافیکی صفحات قبلی چی؟ آنها از بین میروند در جوملا؟

دوست من این قالب که خیلی سادست میتونید با آرتیستر این قالب طراحی کنید

قالب برام مهم نیست. میخوام مجددا dataentry نکنم. یعنی مستقیم همین data ها از دریمور وارد جوملا بشه.

نرم افزار Dreamweaver یک کامپایلر کدهای استاتیک مثل html و css هست،وقتی یه قالب تو Dreamweaver میسازید،یعنی html و css هست و بعد حالا باید تبدیلش کنید به قالب جوملایی...

لینکی که فرستادین باز نمیشه!

لینک رو تست کردم مشکلی نداشت و راحت باز میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری