hattarzadeh

عدم نصب هر ماژولی

19 پست در این موضوع

سلام

یه سوال داشتم و اون اینه که من بعد از اینکه جوملا رو آپدیت کردم به 2.5.11 نمی تونم ماژولی رو نصب کنم. می خواستم ببینم کسی می تونه راهنمایی کنه که آیا ربطی به آپدیت داره یا نه؟ و مشکل کجاست؟ به عنوان نمونه من ماژول آیدا نیوز و گلوبال نیوز رو نتونستم نصب کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

درست اپدیت کردید فایل هاتون ناقض شده شاید

دوباره اپدیدیت کنید

و همون طور که کاربر alirezazare گفتن تنظیمات log و tmp را چک کنید

آقا علیرضا از شما ممنون اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین منظور از تنظیمات log و tmp چیه؟

آقا سامان از شما هم ممنون لطفا بگین چطوری می تونم دوباره بروز رسانی کنم؟

سلام

خواهش میکنم

بار اول چطور آبدیت کردید ؟ همون مراحل رو تکرار کنید یعنی از طریق نصب الحاقات فایل اپدیت را انتخاب و مجدد نصب نمایید

تو روت اصلی فایل کانفیگ را باز کنید و خط مربوط به tmp و log راکنترل کنید که بر اساس هاستتون درست تنظیم شده باشه.

بسته جوملا از جوملا جهانی دانلود کنید و داخل روت سایتون اپلود کنید بعد اکسترکت کنید و بقیه ماجرا................ و البته فایل install.... پاک کنید

بارها توصیه کردیم که ترجیحا جوملا رو از طریق مدیریت جومل آپدیت نکنید!! زیرا که به دلایل مختلف مثلا اگه نتتون همون لحظه قطع بشه همون لحظه سرورتون داوون شه(حتی برای چند صدم ثانیه!) و.... ارتباط با سرور با مشکلی مواجه بشه.

توی بروزرسانی هاتون .فایل آپدیت رو از سایت جهانی دانلود و بطور دستی داخل هاستتون اکسترکت کنید.

ایا بسته ی بکاپی قبل از انجام آپدیت دارید که بتونید برگردونید و بعدش مجددا به این روشی که گفتم بروز کنید!؟

سلام جناب مردانه زاده

با تشکر از شما و دوستان که راهنمایی کردین

من Backup ندارم الان باید چه کار کنم من به همین روشی که شما فرمودین اشتباهه update کردم چون اون موقع کسی راهنمایی نکرده بود.

اگه ممکنه کمکم کنید؟!!

سلام جناب مردانه زاده

با تشکر از شما و دوستان که راهنمایی کردین

من Backup ندارم الان باید چه کار کنم من به همین روشی که شما فرمودین اشتباهه update کردم چون اون موقع کسی راهنمایی نکرده بود.

اگه ممکنه کمکم کنید؟!!

شما میتونید آخرین نسخه جوملا را دانلود کنید و مجدد روی هاست آپلود و اکستراکت کنید

سپس پوشه installation را حذف کنید

با اینکار دقیقا یک جوملا سالم و آپدیت شده خواهید داشت بدون دوشواری!

ممنون جناب آقای طالبی

ولی می تونم بپرسم تکلیف تمام اطلاعات و ماژول ها و کامپوننت هایی که الان روی سایتم دارم چی می شه ؟ البته با روشی که شما فرمودین؟

سلام ممنون میشم جواب آقای hattarzadeh رو بدید منم همین سوال رو دارم

ممنون جناب آقای طالبی

ولی می تونم بپرسم تکلیف تمام اطلاعات و ماژول ها و کامپوننت هایی که الان روی سایتم دارم چی می شه ؟ البته با روشی که شما فرمودین؟

مشکلی براشون بوجود نمیاد با این کار فقط فایلهای اصلی خود جوملا بروز و سالم میشن

سلام جناب آقای طالبی

می خواستم بدونم من بدون اینکه جوملای قبلی رو حذف کنم جوملای جدید رو اکستراکت کنم؟

دوما اینکه شما فرمودین بعد از اکستراکت کردن پوشه installation رو حذف کنم یعنی نیازی به نصب جوملا نیست؟

شما جوملای قبلی رو حذف نکنید فقط جوملا رو روی فایلهاتون اکسترکت کنید بعد پوشه installation رو حذف کنید

سلام جناب آقای طالبی

می خواستم بدونم من بدون اینکه جوملای قبلی رو حذف کنم جوملای جدید رو اکستراکت کنم؟

دوما اینکه شما فرمودین بعد از اکستراکت کردن پوشه installation رو حذف کنم یعنی نیازی به نصب جوملا نیست؟

بله بدون اینکه نسخه ی قبلی رو پاک کنید، نسخه ی جدید رو روش اکسترکت میکنید و پوشه installation رو حذف میکنید چون نیازی به نصب نیست

همچنین میتونید بسته ی بروزرسانی جوملا رو دریافت کنید و از طریق پنل مدیریت و بخش مدیریت افزونه ها نصبش کنید

هردوی این روش ها باعث آپدیت جوملا میشوند و اگر فایلی تغییر کرده باشه به حالت پیشفرضش برمیگرده

ارسال شده در (ویرایش شده)

جناب آقای طالبی از اینکه کمک کردید ممنون امیدوارم که همیشه موفق باشید

ویرایش شده در توسط hattarzadeh

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری