mghn

تقویم شمسی برای project fork

9 پست در این موضوع

با عرض سلام

من جستجوی زیادی برای کامپوننت با موضوع مدیریت پروژه انجام دادم و بهترین چیزی که پیدا کردم project fork بود . اما متاسفانه هیچ کجا تقویم شمسی برای اون پیدا نکردم. برای ترجمش هم مشکلی ندارم و هر وقت که تونستم تقویم شمسی برای اون پیدا کنم ترجمه رو شروع می کنم.

می خواستم بدونم

اولا کسی تا حالا تقویم شمسی برای این کامپوننت دیده؟

ثانیا این که کامپوننت دیگری در همین حد سراغ دارید که از تقویم شمسی پشتیبانی کنه؟

ممنون

http://demo.projectfork.net/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با عرض سلام

من جستجوی زیادی برای کامپوننت با موضوع مدیریت پروژه انجام دادم و بهترین چیزی که پیدا کردم project fork بود . اما متاسفانه هیچ کجا تقویم شمسی برای اون پیدا نکردم. برای ترجمش هم مشکلی ندارم و هر وقت که تونستم تقویم شمسی برای اون پیدا کنم ترجمه رو شروع می کنم.

می خواستم بدونم

ثانیا این که کامپوننت دیگری در همین حد سراغ دارید که از تقویم شمسی پشتیبانی کنه؟

ممنون

این کامپوننت دقیقا چه ویژگی هایی داره و چه کارهایی انجام میده؟

جواب این سوال رو کامل بدید میشه کمک کرد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهمترین امکانات این کامپوننت عبارتند از:

- تعریف یک پروژه و دعوت از چند کاربر برای کار روی آن

- تعریف مجموعه ای از کار ها برای یک پروژه و ثبت وضعیت انجام کارها

- به اشتراک گذاری فایلهای مرتبط توسط کاربران در یک پروژه

- تعیین سطوح دسترسی برای کاربران

- تعیین deadline برای هر پروژه

- گروه بندی اعضا

- نمایش بر اساس اعضا

- نمایش آخرین تغییرات و خبرها در داشبورد

- نمایش مجموعه ای از وب لینک ها

- امکان بحث بین اعضا

- پروفایل کاربران

- رنگ بندی و علامت گذاری کارها

- مدیریت زمان

- اطلاع رسانی از طریق ایمیل

- و نهایتا نمایش کل کارها در یک تقویم (مثل نرم افزار outlook)

لازم به ذکر است که تمامی امکانات فوق از طریق بخش frontend نیز قابل دسترس هستند.

این کامپوننت رایگان است.

ویرایش شده در توسط mghn

خیلی خوبه.شما که این قد اطلاعات نسبت به این کامپوننت دارین چرا یه آموزشی ازش درست نمی کنین؟ به نظر که خیلی کاربردی و جالب می یاد.

بقیه بچه ها هم ترجمه اش می کنن ;)

من از آقای نوین فرد خواهش می کنم که افزودن تقویم شمسی این کامپوننت رو پیگیری کنن و شما هم درست کردن آموزش و ترجمه رو.

چون که پیش برد یه پروژه به صورت آنلاین و ارتباط داشتن اعضای یک پروژه مطمئنا چیزی هست که به درد خیلی ها می تونه بخوره و خیلی مفید باشه.

البته جسارت نشه هاااا.این فقط یه پیشنهاد بود. هر جور خودتون عشقه! :D

;)

به نظرم این کامپوننت محشره. مخصوصا برای کسانی که به صورت گروهی کار طراحی وب انجام میدن. من در زمینه ساخت آموزش و فارسی سازی مشکلی ندارم و درخدمتم

شمسی سازیش رو می تونم پیگیری کنم، ولی تا تعطیلات درگیرم.اگه می تونید صبر کنید، من هم همراه شما هستم. پروژه ای که ارائه خواهم داد، فکر کردم شبیهش هست، ولی متقاوت بود.(تقارن اسمی!)

با عرض سلام

می خواستم بدونم

ممنون

با سلام خدمت دوستان

دوست عزیز این کامپوننت توسط ما به صورت کامل شمسی سازی شده

همچنین راستچین و فارسی شده میباشد

در صورت تمایل پ.خ بدید تا دمو را براتون ارسال کنم

برای آموزش این افزونه فکرش بوده ام

این کامپوننت بسیار کاربردی و ارزشمند هست

به همین دلیل در تعطیلات یک آموزش از نحوه استفاده افزونه تهیه خواهم کرد

کامپوننت توسط دوستان شمسی سازی شده ... کسی این کارو کرده دوستان

با عرض سلام

می خواستم بدونم

ممنون

سلام. قبلا در همین انجمن توسط یکی از دوستان نسخه فارسی این افزونه منتشرشده

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1517-Projectfork3.0.9-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5-amp-1.7?highlight=Projectfork

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری