vahid162

مشکل بعد از نصب جوملا (تمام ویرایش ها)

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان..

کمک

من بعد از نصب جوملا 2.5 در لوکال ..وقتی وارد سایت میشم قسمت های مختلف سایت انواع این خطاها رو نمایش میده:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\gilas\modules\mod_AutsonSlideShow\tmpl\default.php on line 17

هیچ ماژول یا کاموننتی نصب نکردم..

بلافاصله بعد از نصب جوملا برم تو سایت این خطاها وجود داره.

از xampp 1.8 استفاده میکنم..

انواع ویرایش های جوملا رو هم نصب کردم همینطوره

انواع قالب ها رو هم تست کردن همینطوره

ویرایش شده در توسط vahid162

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این ماژول رو غیر فعال کردم..ولی مشکله مربوط به همین خطا فقط حل شد..توی سایت انواع این خطاها رخ داده..مثل اینا:

Strict Standards: Non-static method SimplePie_Misc::fix_protocol() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\gilas\libraries\simplepie\simplepie.php on line 833

Strict Standards: Non-static method SimplePie_IRI::absolutize() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\gilas\libraries\simplepie\simplepie.php on line 9103

اخه من تازه جوملا رو نصب کردم و این مشکلا پیش اومده..یعنی بلافاصله بعد از نصب جوملا..بدون هیچ تغیری در مدیریت و فایلها..مشکل کجاست؟ :13:

به تنظیمات کلی جوملا برین و در سربرگ سرور مقدار گزارش خطا رو کم کنید

مقدار گزارش رو گذاشتم رو ساده..ولی هنوز این خطا رو نشون میده..البته بقیه اش درست شده..

Warning: Creating default object from empty value in C:\xampp\htdocs\gilas\modules\mod_feed\helper.php on line

بزارم رو هیچ مشکلی بعدا برا سایت به وجود نمیاد که بعد از طراحی دست و پا گیرم باشه؟

به خطاها دقت کنید در اکثر خطاها توضیح و یا اشاره ای وجود دارد :

Warning: Creating default object from empty value in C:\xampp\htdocs\gilas\modules\mod_feed\helper.php on line

ماژول mod_feed رو غیر فعال کنید و تست.

جوملا رو از کجا دانلود کردید؟!!

از همین سایت..از جومینا..از جوملا فارسی..همش همین خطاها داره..

اخه چرا باید جوملایی ک تازه نصب کردم اینقدر ارور داشته باشه؟

اینم همه ویرایش ها..

دوستان ج پیشنهادی دارن؟مقدار گزارش خطا رو پیش فرض بود..گذاشتم رو ساده بازم یه خطایی داره ک توی دو پست بالاتر نوشتم..

چیکار کنم؟ دلیل این همه خطا چی میتونه باشه؟

دوست عزیز گزارش خطا را روی هیچ قرار بدید و کار کنید. این خطا ها به خاطر کار روی لوکال هست. روی هاست که انتقال بدید هیچ مشکلی پیش نمی یاد

اگر تو آدرسی که خطا داره بعد از ماژول پلاگین و کامپوننت اسمی رو دیدید برید همون و غیر فعال کنید تست بگیرید،بنظر قالبتون مشکل داره...

متشکرم دوست عزیز..حالا ک بحث ب اینجا رسید..بعد از انتقال به هاست..مقدار گزارش رو به پیش فرض نفییر بدم؟یا همون هیچ باشه؟

متشکرم دوست عزیز..حالا ک بحث ب اینجا رسید..بعد از انتقال به هاست..مقدار گزارش رو به پیش فرض نفییر بدم؟یا همون هیچ باشه؟

می تونید به پیش فرض تغییرش بدین. این مشکلات معمولا روی لوکال به دلیل فعال نبودن تابع های مختلف وجود داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری