ramtin895

راه اندازی سایت همکاری در فروش

8 پست در این موضوع

سلام ! میخواستم من یه فروشگاه اینترنتی تو ایران مارکت سنتر دارم !

میخواستم بدونم بسته نصبی رایگانی هست که به درگاه فروشگاهم نصب بشه یا نه ؟

و این قابلیت رو داشته باشه که بازار یابها عضو سایت بشن و برای هر محصول کد اختصاصی دریافت کنن و با فروش محصول بهشون پورسانت داده بشه !

در حال حاظر طراح سایتی سراغ دارم که 500.000 تومن برای راه اندازی میگیره ! آیا قرار داد رو باهاش ببندم یا میشه این کار رو رایگان هم انجام داد؟

خواهش میکنم جواب بدید عجله دارم ! ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تو اینترنت از جون آدم تا ... رایگان میشه پیدا کرد ولی دلیل داره رایگانن اونم مسئله ای به نام پول تو اسکریپت های رایگان اینترنتی و ... در تمامش شما بدید دست یه نفر که هک میدونه و از php و یا java سررشته داره بعد از بررسی بهتون یه چند تا باگ خوب که به بادتون بده رو پیدا میکنه در حالی که در نسخه پولیش نیست. در اون قضیه هم که ایشون 500 تومن واسه اینکار میگیرن شما بهتره یه جستجویی بکنید میتونید همین پروژه رو به یکی دیگه با هزینه اندک تا نصف 500 تومن سفارش بدین .

من خودم میتونستم طراحی کنم که متاسفانه سرم شلوغه و پروژه تو دستم زیاده نمیتونم من اگر میکردم با هزینه 300 تومن انجام میدادم که فعلا مقدور نیست.

موفق باشین

در ضمن اگر خواستین یه اسکریپت کاملا اختصاصی براتون طراحی کنیم که این قابلیت ها رو داشته باشه و در ضمن تخصصی باشه (از هیچ cms ) استفاده نمیشه و از صفر طراحی میشه.

به قیمت 500 تومن که میتونین بعد از 26 همین ماه یعنی مرداد سفارش بدید تو 2 هفته کار میشه با قبلیت هایی که رو نشده و مخصوص آسیادیزان هست.

خواستین من در خدمتم (قالبتون هم سئو میشه و از ترکیب بندی استاندارد استفاده میشه کارای دیگه ای هم میشه کردم همچون تعداد فروش بازاریاب ها - کل محصولاتی که هر بازاریاب فروخته - ایجاد کد دستی و یا اتوماتیک - گزارش گیری روزانه - کنترل پنل بازاریاب ها - پرداخت آنلاین - خیلی سریح شدن ارسال محصول که دیگه شما دوساعت علاف نشین تا اینجا 500 تومن که اگر امکانات دیگه هم بخواین که فکر نکنم دیگه داشته باشه قیمت هاش طی میشه و فکر نکنم براتون بیشتر از 550 در بیاد)

موفق باشید

سلام ! ممنون از راهنمایی هاتون ! این طراحی که خدمتون عرض کردم سایت دارن و سایت میهن استور رو طراحی کردن!

خدماتی که ارائه میکنن رو از لینک روبرو ببینید : http://www.xshopsaz.ir/partner

شما تمام این خدمات رو میتونین توی سایت قرار بدید؟

سلام ! ممنون از راهنمایی هاتون ! این طراحی که خدمتون عرض کردم سایت دارن و سایت میهن استور رو طراحی کردن!

خدماتی که ارائه میکنن رو از لینک روبرو ببینید : http://www.xshopsaz.ir/partner

شما تمام این خدمات رو میتونین توی سایت قرار بدید؟

بله این امکانات ریزی هستن خیلی سادن و در ضمن کاربردی - طراحی چنین اسکریپتی 2 ماه زمانبره به خاطر ریزه کاری های زیاد. ولی خوب اون طراحی شده و با قیمت خیلی خوب 700 تومن به فروش میره شما بهتره نسخه ساده رو بگیرین بعد کمکم پیشرفتش کنین اینم بگم شما 190 بدید واسه سادش بعد از مدتی بخواید پیشرفتش کنید چون کاربرشونی و میخوای ارتقا بدی 190 تومن از کل قرارداد حذف میشه چون شما قبلا پرداخت کردی - قصد من نه پروژه دزدیه و نه چیزه دیگه میخوام برای شما هم با صرفه در بیاد این اسکریپت لایسنس داره فکر کنم و شما نمیتونی منتظرش کنی ولی اگر بخوایم اسکریپتی برای شما با این مظمون با همان امکانات تخصصیش رو طراحی کنیم براتون بالای 2-3 میلیون در میاد که من بهتون اسکریپت همین سایتو پیشنهاد میدم - اینم بگم ما گرون نمیدیم این اسکریپتشو میفروشه به قصد فروش سراسری طراحی کرده به خاطر همین داره با 30% قیمت میفروشه - موفق باشین

فقط یادتون باشه شرط کنید کاملشو با قالب کاملا ااختصاصی با همون قیمت میخواین

ممنون آٔقا فرزاد خیلی راهنمایی خوبی بود تو این دوره زمونه آدمه خوب کم پیدا میشه که خوشبختانه یه خوبش به پست من خورد ! یه دنیا تشکر میکنم ازتون <3