نیما حبیب خدا

تست فرم تماس پیشرفته ( اسکریپت)

4 پست در این موضوع

سلام دوستان ... چه عجب ما زنده ایم نه؟ :D

من یک سفر طولانی هستم .. عذر میخوام از همه .

امروز صبح کمی بی حوصله بودم و دستم برای کار کردن به سیستم نمیرفت . واسه همین گفتم یه تنوع بدم و بعد کار کنم . شروع کردم یک فرم تماس نوشتم . گفتم فرم تماس هم که زیاده .

کمی تغییرات دادم که مثل همه نباشه .

فرم تماسی که نوشتم قابلیت های بالایی داره که امروز فقط واسه تست گذاشتم . گرافیک نداره . واقعا نداره . هنوزم کامل نیست . میخوام ببینم اگر سیستم مناسبه و ارزش کار داره جلو ببرم .

امکان:

ارسال فرم تماس به ایمیل مدیر + ثبت در دیتابیس

تعیین دپارتمان مخصوص

ایمیل به دپارتمان تعیین شده

تکمیل کردن تنظیمات نمایش مشخصات شرکت و مدیر

امکان ایجاد دپارتمان

این امکاناتی که تا اینجا نوشتم ... 3 ساعت شده .. واسه همین امکاناتش شاید جالب نباشه . در حد یک میز مدیر و تنظیمات مخصوص .

دوستان ایده بدید تا تکمیل کنم . ایده زیاد بدید . مرسی... اگر باز هم نبودم ایمیل بدید . ( تماس نگیرید لطفا )

index دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان قول میدم با تست کردنش کسی چیزیش نمیشه ... قول دادم دیگه .

حالا خوبه واسه خودم ننوشتم . میخوام واسه همه بذارم

میدونی چیه شاید خیلی ها برای طراحی سایت قسمت تماس با مای جوملا رو ترجیح میدن و زیاد به کارشون نیاد ... ولی کلا دستت درد نکنه هرچند من تست نکردم هنوز

ممنون آقا نیمای عزیز

از اونجا که خیلی از ما ها یه نموره تنبل تشریف داریم بهتره که یه دمو بزاری تا بچه*ها دمو رو ببینند و راغب بشن به دانلود و نصب و در نهایت اعلام نظر...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری