ابوالفضل طالبی

جشن بزرگ عید تا عید - انجمن جوملای ایران!!! همه دعوتید

22 پست در این موضوع

به مناسبت دو عید بزرگ و عزیز که در پیش رو داریم انجمن جوملای ایران برای اولین بار به همه کاربران جوملای ایران هدیه میدهد.

طرح بزگ عید تا عید از عید سعید قربان آغاز و تا عید سعید غدیر خم ادامه خواهد داشت.در این طرح در فاصله دو عید عزیز ، هر روز هدایای ویژه ای از طرف انجمن جوملای ایران به کاربران گرامی اهدا میشود .

هر کاربری هم که در اعطا هدایا تمایل به همکاری دارد میتواند هدیه خود را در فاصله این دو عید بزرگ ارائه و در اختیار سایر کاربران قرار دهد.آنچه مسلم است این است که انجمن جوملای ایران هدایای ویژه ای را تدارک دیده که باعث خوشحالی تمام اهالی جوملای ایران خواهد شد.امیدواریم که علاوه بر مشارکت در اعطا هدایا شاهد رشد و شکوفایی بار علمی آموزشی انجمن شویم و خدمتی صادقانه را به دوستداران انجمن جوملای ایران اعطا کنیم.

eedtaeed.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
به مناسبت دو عید بزرگ و عزیز که در پیش رو داریم انجمن جوملای ایران برای اولین بار به همه کاربران جوملای ایران هدیه میدهد.

طرح بزگ عید تا عید از عید سعید قربان آغاز و تا عید سعید غدیر خم ادامه خواهد داشت.در این طرح در فاصله دو عید عزیز ، هر روز هدایای ویژه ای از طرف انجمن جوملای ایران به کاربران گرامی اهدا میشود .

هر کاربری هم که در اعطا هدایا تمایل به همکاری دارد میتواند هدیه خود را در فاصله این دو عید بزرگ ارائه و در اختیار سایر کاربران قرار دهد.آنچه مسلم است این است که انجمن جوملای ایران هدایای ویژه ای را تدارک دیده که باعث خوشحالی تمام اهالی جوملای ایران خواهد شد.امیدواریم که علاوه بر مشارکت در اعطا هدایا شاهد رشد و شکوفایی بار علمی آموزشی انجمن شویم و خدمتی صادقانه را به دوستداران انجمن جوملای ایران اعطا کنیم.

eedtaeed.jpg

ممنون از این حرکت های جالب و یهوییتون،

خودمم یه لحظه شک کردم که بی خوابی منو تو توهم نبرده یه وقت!

راستی الان این جشنه چه شکلیه، یه خورده بیشتر توضیح میدین؟

ممنون سهیل جان

انجمن جوملای ایران به نوبه خودش یک سری هدایا آماده کرده که شامل افزونه - قالب و برخی موارد دیگه است که هر روز برخی از این موارد رو هدیه میده..

به طبع هر کاربر و یا مدیری هم که تمایل داشته باشه میتونه در این جشن مشارکت کنه و از طرف خودش هدیه بده به کاربران انجمن .. این هدیه میتونه افزونه - قالب - هاست و از این قبیل موارد باشه که به نوعی هم یک کار خیر هست و کمک به کاربران جوملای ایران و هم اسپانسر برای برگذاری این جشن ..

به هر حال ما هدایای خودمون رو آماده کردیم و هر روز این هدایا را به کاربران اهدا میکنیم

ای بابا سرم کلا رفت باید ی دوروز ی صبر می کردم

در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست!

تازه یه چیز دیگه: ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست!!! ;)

من آمادگی خودمو اعلام می کنم برای هدایا.:auizz3ffy9vla57584x

پس رفتیم تو کارش

هز همینجا

از پشت دیوار مجازی

از ی جای دور

میگم که منتظر قالب آجاکسی مدیریت 1.7 باشید

من آمادگی خودمو اعلام می کنم برای هدایا.:auizz3ffy9vla57584x

بسیار عالی ..

یک نکته ای رو هم عرض کنم که هر نوع خدماتی در حوزه نت و وب رو میشه به عنوان هدایای جشن عید تا عید عرضه کرد و با هر سطح توانایی .. مهم نفس کار هست حالا چه این خدمات کوچک باشند و چه بزرگ .. هر کاربری به نوبه خودش میتونه در هدیه دادن سهیم باشه..

ممنونم مصطفی جان .. قطعا کاربران خوشحال خواهند شد

درود

منظور این بود

مصطفی احتمالا باید ی سرور مجازی یا اختصاصی ردیف کنیم...

شما هم منتظر دو هدیه از من باشین یکی رو که دادم به آقا ابولفضل دومی رو هم میدم ، طرح جالبی هست آقا ابولفضل

راستش نفهمیدم کلا باید محدود به جوملا باشه یا نه...

ولی در کل من دیروز این رو منتشر کردم:

http://pelakweb.ir/menu-sharetronix-amoozesh/127-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3.html

اگه گذرتون به شیرترانیکس خورد و خواستید خصوصیش کنین به دردتون میخوره...

سلام

عيد همه مبارك:4d564ad6:

من هم با وجود وقت بسيار كمي كه دارم، سعي مي كنم يه هديه به دوستان عزيز بدم.

منتظر هداياي دوستان هم هستم!

من هم عید رو به تمامی دوستداران جوملا تبریک میگم و ارزوی سر بلندی برای تمام عزیزان دارم

این عید و عیدی که در آینده میاد پیشاپیش و پشتاپیش !!! به همه دوستان عزیز انجمن تبریک میگم. انشاءالله که قربانی هانون قبول باشه .;)

همین هدیه هایی که دارین میدین حکم معنوی داره. قربانی های شما در امروز.:thanks:

خدا قبول کنه.:28:

آخ جـــــــــــــــــــــــون من عیــــــــــــــــدی می دوستم :thanks:

عید همه مبارک :thanks:

این پرچمه گم شده اینجا ولی همچنان پرچم بالاستتتت :thanks:

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و ضمن خسته نباشید می خواستم بگم حالا که اینجا همه به هم محبت دارند و همتون دستتون تو کار خیر یکی به داد ما برسه من دنبال یه قالب خبری +مذهبی هستم در ضمن دارم ضد وهابیت در پاکستان فعال میشم خودم هم پاکستانی هستم و عاشق ایرانی های خوش اخلاق و با مرامم خلاصه هر کی میخواهد سهمی داشته باشه یه جور کمکی بکنه اخ ببخشید تبلیغات شد اخرش ضمنا من دروس حوزه می خونم از خود تعریف نباشه منتظر جواب بازم ممنون و تشکر ویژه از همتون....

یک قالب که برای یک سایت خبری مناسب باشه پیدا کن بعد هدر و سرتیتر ماژول ها رو عوض کن میشه مذهبی...