texima

▼▲درخواست▼▲ جدول تاريخ شمسي با محدوديت ثبت سفارش در روز

7 پست در این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان

بعد از ماهها دوري از فضاي مجازي و دنياي جوملا ، بلاخره قسمت شد كه دوباره اين اين فضا باشم:did2:

قبلا انجمن يه قسمتي داشت واسه درخواست ها ولي خب من پيداش نكردم ديگه مجبور شدم همينجا بگم :bala: خب بريم سر اصل مطلب دوستان عزيز من كامپوننتي نياز دارم با اين شرايط كه تقريبا يه چيزي مثل تقويم ميخوام كه براي هر روز امكان ايجاد و يا ثبت تعدادي مورد رو داشته باشه كه اين موارد خودش چند فيلد رو بايد دريافت و ذخيره كنه.

اين كامپوننت رو واسه اين ميخوام كه فروشندگان وقتي وارد قسمت فروش ميشن وارد اين تقويم بشن و تاريخ تحويل كالا رو مشخص كنن تا تداخل در تحويل كالا ها ايجاد نشه و وقتي سفارشي ثبت ميشه تنها توسط ثبت كننده و مدير قادر ويرايش و حذف باشه.

توي جستجو كردن چيزي پيدا نكردم يا نتونستم درست بگردم اگه كسي چيزي سراغ داره خوشحال ميشم بهم معرفي كنه واگر هم وجود نداره كسي ميتونه برنامه نويسيش كنه بهم خبر بده.

سپاس و درود از همگي:1::auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست گلم فکر کنم اگه نیازتون رو توی بازارچه انجمن مطرح کنید با با دوستان تیم توسعه : آقایان حبیب خدا - فتحی - مرادی - نجفی و ... در ارتباط باشید زودتر به نتیجه برسید . من کامپوننت مشابه آماده برای کار شما ندیدم .

موفق باشید

درود

دوست گلم فکر کنم اگه نیازتون رو توی بازارچه انجمن مطرح کنید با با دوستان تیم توسعه : آقایان حبیب خدا - فتحی - مرادی - نجفی و ... در ارتباط باشید زودتر به نتیجه برسید . من کامپوننت مشابه آماده برای کار شما ندیدم .

موفق باشید

سلام و ارادت

بله من هم كامپوننت آماده مشاهده نكردم واسه همين اينجا مطرح كردم تا ببينم اگه كسي ديده بگه و غير اين صورت سفارش بدم برام طراحي كنن ، كه با اين صورت الان يك تاپيك سفارش درخواست براش توي بازارچه باز كنم اما ببينم اين بخش درخواستهاي تجاري و نيازمنديها همون بازارچه قديم خودمونه؟؟:21:

درود

من چندبار کارم افتاد به بازارچه که دوستان لطف کردن رام انداختن . از پارسال قوی تر شده یه سری دوستان برنامه نویس هم به جمعمون اضافه شدن که خب باعث بسی مسرته .

درود

من چندبار کارم افتاد به بازارچه که دوستان لطف کردن رام انداختن . از پارسال قوی تر شده یه سری دوستان برنامه نویس هم به جمعمون اضافه شدن که خب باعث بسی مسرته .

ببخشيد ميشه آدرس اين بازارچه رو كه ميگيد بهم بديد ، متوجه نميشم كه كجا رو ميفرماييد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری