misanweb

مشکل در نصب جوملا 2.5 انجمن جوملا ایران

55 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

من جوملا نسخه 2.5 فارسی رو از انجمن دانلود کردم اما در مرحله تعریف دیتا بیس با مشکل مواجه میشم

اطلاعات دیتابیس رو به درستی وارد می کنم دکمه "بعدی" رو که کلیک میکنم هیچ عملی صورت نمیگیره و به صفحه بعد هدایت نمیشه

مشکل چی هست؟

ویرایش شده در توسط misanweb

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چون عمل نصب اطلاعات نمونه در این نسخه ، در همان صفحه انجام میشه لذا تا رفتن به صفحه بعدی تاخیر وجود خواهد داشت تا کاملا اطلاعات نمونه وارد دیتابیس بشه .. کمی صبور باشید وارد صفحه بعد میشه

اگر هم خطایی دریافت میکنید اعلام کنید

خطای خواصی نمیده فقط صفحه بدون حرکت می مونه

حد اقل برای انتقال به صفحه بعد باید یک تصویر loading ظاهر شود

یعنی صفحه اصلا لود نمیشه

مدیران عزیز لطفا راهنمایی کنن :33:

یا اگه از دوستان کسی با موفقیت نصب کرده یه توضیحی در مورد این مرحله بده

با سلام خدمت کلیه دوستان

من هم با همین مشکل رو به رو هستم و مشکل از دیتابیس هست چون پائین دیتا بیس که باید پیشوند فایلهای دیتابیس رو وارد کنیم ارور

پیشوند جداول *

Database connection error (2): JLIB_DATABASE_ERROR_CONNECT_MYSQL :128fs318181:

دوستان لطف کنن و این مشکل رو حل نمایند.

با تشکر از کلیه دوستان

مشکل برطرف گردید و همچنین لینک دانلود مستقیم هم اضافه شد.

میتوانید از بخش دانلود انجمن مجددا دانلود نمایید.

دوستانی هم که مشکل دانلود داشتند میتوانند از لینک دانلود مستقیم دانلود کنند.:auizz3ffy9vla57584x

اگر لطف کنید لینک رو توی همینجا بزارید تا استفاده کنیم

در ضمن اگر میشه توضیح بدید که مشکل از کجا بود.

آیا مشکل نصب هم حل شده که ارور

Database connection error (2): JLIB_DATABASE_ERROR_CONNECT_MYSQL

رو میداد هم حل شده یا نه.

با تشکر فراوان از شما.

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!!!!!!!!!!!!!!!!!:13::13:

می شه بگین مشکل رو چه جوری حل کردین؟! من الان با همون نسخه قبلی توی لوکال هاست کار کردم و می خوام انتقال بدم به هاست! الان مشکلی ایجاد خواهد شد برا من؟؟!

چی کار کنم تا مشکلی پیش نیاد؟

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!!!!!!!!!!!!!!!!!:13::13:

می شه بگین مشکل رو چه جوری حل کردین؟! من الان با همون نسخه قبلی توی لوکال هاست کار کردم و می خوام انتقال بدم به هاست! الان مشکلی ایجاد خواهد شد برا من؟؟!

چی کار کنم تا مشکلی پیش نیاد؟

خیر نسخه ی جدید رو روی هاست نصب کنید.

از روی لوکال هاست دیتابیس رو فقط بکاپ (اکسپورت) بگیرین.

حالا به phpmyadmin هاست برید .و این دیتابیس رو بروی دیتابیس جوملاتون ایمپورت کنین.

قبل از هر کاری یک نسخه بکآپ پیش خودتون نگه دارید...

روز خوش

هوووووف. دمتون گرم ;)

خیر نسخه ی جدید رو روی هاست نصب کنید.

از روی لوکال هاست دیتابیس رو فقط بکاپ (اکسپورت) بگیرین.

حالا به phpmyadmin هاست برید .و این دیتابیس رو بروی دیتابیس جوملاتون ایمپورت کنین.

قبل از هر کاری یک نسخه بکآپ پیش خودتون نگه دارید...

روز خوش

ببخشین من متوجه منظورتون نشدم.

یعنی من الان نسخه ی تازه رو که برا دانلود گذاشتین روی هاست نصب کنم و بعد دیتابیس رو از لوکال اکسپورت کنم و توی هاست ایمپورت کنم؟

این جوری افزونه ها و قالب ها و فایل ها هم انتقال پیدا می کنه؟؟؟

من می خواستم کل جوملای روی لوکال رو zip کنم و توی هاست آپلود کنم بعدش در فایل configuration.php تغییرات لازم رو اعمال کنم؟

کدومش رو بکنم الان؟ دومی دیگه؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

من هم هنگام نصب جوملا 2.5 روی هاست وقتی زبان را انتخاب می کنم و روی ادامه کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افتد . جوملا رو هم عوض کردم نشد . با مدیر هاست تماس گرفتم بررسی کردند هاست مشکلی نداشت . از این پست ها چیزی نفهمیدم . میشه بهم کمک کنید ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

من هم هنگام نصب جوملا 2.5 روی هاست وقتی زبان را انتخاب می کنم و روی ادامه کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افتد . جوملا رو هم عوض کردم نشد . با مدیر هاست تماس گرفتم بررسی کردند هاست مشکلی نداشت . از این پست ها چیزی نفهمیدم . میشه بهم کمک کنید ؟

سلام دوستان

من هم موقع نصب مشکل همین دوستمون رو دارم. در قسمت زبان انتخاب میکنیم دکمه "بعدی" رو میزنیم انگار نه انگار. توی آدرس بار یه علامت # میاد انتهای آدرس و هیچ اتفاقی نمیافته

همین نسخه 2.5 انجمن هست. جالبه همین نسخه رو روی لوکال بدون مشکل نصب کردم

لطفا راهنمایی کنید مشکل از نسخه جوملاست یا ....؟

جوملا رو از خود جوملا جهانی دانلودش کنید نسخه آخر 2.5.9 رو دانلود و نصبش کنید

آقا صابر خدا خیرت بده زود جواب دادید آخه خیلی فوریه همین الان باید نصب کنم.

اون مشکل حل شد گویا از خط اینترنتم بود با گوشی وصل شدم اون قسمت رو رد کرد حالا توی دیتابیس گیر کرده میگه به نسخه mysql 5.0.4 به بالا نیاز دارید در صورتی که توی هاست من نسخه mysql من 5.1.9 هست.

یه بار کلا از ابتدا وارد مراحل نصب بشید ببینید بازم خطا میده بهتون یا رد میکنه مراحل رو

من چوملا رو میخوام روی لوکال هاست نصب کنم ولی الان چندین ساعته روی قسمت دیتا مونده و علامت لود رو داره نشون مونده حدود ده ساعتی هست چیکار کنم

من چوملا رو میخوام روی لوکال هاست نصب کنم ولی الان چندین ساعته روی قسمت دیتا مونده و علامت لود رو داره نشون مونده حدود ده ساعتی هست چیکار کنم

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما قبل از نصب در phpmyadmin یک دیتابیس بسازید و در مرحله چهارم اطلاعات و نام دیتابیسی رو که ساختید درست وارد کنید براحتی نصب میشه

ممنونم از توجهتون ولی نمیدونم چه جوری باید دیتا بیس بسازم ؟؟؟؟

ممنونم از توجهتون ولی نمیدونم چه جوری باید دیتا بیس بسازم ؟؟؟؟

شما این آدرس رو بزنید http://localhost/phpmyadmin وقتی phpmyadmin براتون باز شد از طریق گزینه Create new database میتونید دیتابیس جدید بسازید

دقت کنید موقع ساخت دیتابیس گزینه collation رو هم روی uft8_general_ci قرار بدید...

آدرسی هم که وحید عزیز بهتون دادن مربوط به ساخت دیتابیس در هاست هست

میخوام یه مطلب جدید ایجاد کنم بعد از اینکه همه فیلدها رو پرکردم یه فیلد هست به اسم مجموعه که ستاره دار بدون پرکردن اون نمیزاره ذخیره کنم منو اون هم اصلا نمیزاره چیزی جلوش بنویسم یعنی اصلا ایشاریه جلوش عملی انجام نمیده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری