ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

هر دو افرونه در خواستی شما در همین انجمن منتشر شده یه جستجو بزنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی می دونه چجوری می شه یه فرم پر شده رو نمایش داد

مصلا اطلاعات پرسنلی رو با یه فرم گرفتیم

حالا بشه همه رونشون داد

خسته نباشید.

من یه فرم درست کردم همون ثبت نام

البته 4تا فرم ثبت نام

حالا میخوام اینا ظرفیت داشته باشن مثلا هر فرم ثبت نام 20 نفر ظرفیت داشته باشه و بعد از 20 نفر دیگه ثبت نام نکنه

بعد هر کدوم از فرم های ثبت ما یه شمرنده معکوس داشته باشن که ظرفیت باقیمانده رو نش.ن بده.شبیه انتخاب واحد دانشگاه

فکر نکنم با فرم ساز بشه این کار رو انجام داد باید از کامپوننت رزرو استفاده کنید

سلام من می خواستم مثل سایت سازمان سنجش فرد زمانی که اطلاعات فردشو پر می کنه

و میره مرحله بعد نمایش بده اطلاعات مرحله قبل رو اگر درست وارد کرده بود بره مرحله بعد اگر نه برگرده و اطلاعات رو تضحیح کنه و پاک نشه از کش دستگاش

n509wxvu9v2um0mav5hc.jpg

ممنون

قرار دادن باكس (قوانين) در Rsform

سلام خدمت همه دوستان

چطوري ميشه در Rsform باكسي رو بعنوان مثلا" قوانين، طراحي كرد كه كاربر پس از موافقت وقبول قوانين بتونه اطلاعاتشو ارسال كنه؟

منظورم چگونگي طراحي اون باكسه هست!

با تشكر

من بصورت ساده این کار رو انجام دادم به صورتی که یک text area برای نوشتن قوانین استفاده کردم و سپس یک چک باکس که از نوع "لازم" رو برای تایید قوانین تا کاربر تیک چک باکس رو نزنه ارسال صورت نمیگیره و این هم نمونه اش(در ص دوم فرم)

من بصورت ساده این کار رو انجام دادم به صورتی که یک text area برای نوشتن قوانین استفاده کردم و سپس یک چک باکس که از نوع "لازم" رو برای تایید قوانین تا کاربر تیک چک باکس رو نزنه ارسال صورت نمیگیره و این هم نمونه اش(در ص دوم فرم)

با تشكر از پاسختون

فرمايش شما متين ، اما تو اون باكسي كه قرارد دادين كاربر ميتونه مطلبي رو اضافه و كم بكنه !!!

با تشكر

و میره مرحله بعد نمایش بده اطلاعات مرحله قبل رو اگر درست وارد کرده بود بره مرحله بعد اگر نه برگرده و اطلاعات رو تضحیح کنه و پاک نشه از کش دستگاش

n509wxvu9v2um0mav5hc.jpg

ممنون

کسی نتوسته به بنده کمک کنه

n509wxvu9v2um0mav5hc.jpg

ممنون

جهت اینکار باید با المان های Multipage چند صفحه ایجاد کتیذ و در قسمت Attribute برای هر المان صفحه Validate When Changing Page? را روی بله قرار دهید Display Progress Text? را روی بله.و در قسمت Progress Message پیغام خودتون را وارد کنید. در تنظمات فرم نیز ajax validate را روی بله قرار دهید.

جهت اینکار باید با المان های Multipage چند صفحه ایجاد کتیذ و در قسمت Attribute برای هر المان صفحه Validate When Changing Page? را روی بله قرار دهید Display Progress Text? را روی بله.و در قسمت Progress Message پیغام خودتون را وارد کنید. در تنظمات فرم نیز ajax validate را روی بله قرار دهید.

مثل در مرحله اول اطلاعات فردی رو می زنی بعد در مرحله بعد می خوام فرمی که پر کرده رو بهش نشون بده باید چه کنم

سلام من وقتی فرم رو اماده کردم و زدم نمایش بده این چیزها رو بالاش زده بود

درضمن من قالب سایتم لایسنس داره از یوم تم

0d7053396e76.jpg

سلام من وقتی فرم رو اماده کردم و زدم نمایش بده این چیزها رو بالاش زده بود

درضمن من قالب سایتم لایسنس داره از یوم تم

0d7053396e76.jpg

rsform را از کجا تهیه کردید؟

قاعدتا نباید همچین اروری بده

rsform را از کجا تهیه کردید؟

قاعدتا نباید همچین اروری بده

والا نمی دونم از کجا دانلود کردم دقیق

حالا تکلیف چیه میشه پاک کرد و فایل شما بدید و اونو بنصبم درست شه

درضمن من باز یاد آوری کنم که قالب لایسنس داره

اسا تید من این فرم سازو نصب کردم مشکلی هم ندارم فقط میخواهم یک کاری کنم اون هم اینه هر کدوم از فیل دهای منوی کشوی شماره یک رو انتخاب کرد زیرش قیمت بزنه یک این سوال دارم

2- میخوام بدنم میشه از این فرم ساز برای ساخت پیش فاکتور استفاده کرد یعنی کاربر بیاد هر چی میخواد انتخاب کنه سیستم فیلد هارو باهم جمع ببنده و جواب بده فقط نگید افزونش هست من چند تارو نصب کردم از استایلش خوشم نیومده

با تشکر

من میخوام یک فرمی شبیه این صفحه :

http://mihandesigner.ir/form1.jpg

بسازم . تونستم هشتاد درصدشو انجام بدم :

اما متاسفانه یه سری جاها مشکل دارم. اینکه نمیتونم در یک سطر مطلب مورد نظرمو بنویسم. به سطر دوم منتقل میشه. ( با خط قرمز مشخص کردم)

تصویر :http://mihandesigner.ir/form2.jpg

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ فایل های CSS هم دستکاری کردم نتونستم تغییرش بدم.

فرم را از قسمت properti فرم روی Responsive (CSS3) قرار بدید. و یک دمو از سایت بدید تا راهنمایی کنیم

اسا تید من این فرم سازو نصب کردم مشکلی هم ندارم فقط میخواهم یک کاری کنم اون هم اینه هر کدوم از فیل دهای منوی کشوی شماره یک رو انتخاب کرد زیرش قیمت بزنه یک این سوال دارم

2- میخوام بدنم میشه از این فرم ساز برای ساخت پیش فاکتور استفاده کرد یعنی کاربر بیاد هر چی میخواد انتخاب کنه سیستم فیلد هارو باهم جمع ببنده و جواب بده فقط نگید افزونش هست من چند تارو نصب کردم از استایلش خوشم نیومده

با تشکر

یک افزونه ی اتصال به بانک زرین پال برای این افزونه من طراحی کردم ان را نصب کنید. به راحتی می تونید باهاش پیش فاکتور طراحی کنید و بعد از ان کاربر فاکتور را هم پرداخت کنه.

رسیدم فردا یک فرم اماده قرار می دم

میتونیم از طریق یاهو با هم در ارتباط باشیم تا بتونم مشخصات سایت رو بهتون بدم خودتون تغییر بدین ؟

یک افزونه ی اتصال به بانک زرین پال برای این افزونه من طراحی کردم ان را نصب کنید. به راحتی می تونید باهاش پیش فاکتور طراحی کنید و بعد از ان کاربر فاکتور را هم پرداخت کنه.

رسیدم فردا یک فرم اماده قرار می دم

مجید جان دستت درد نکنه من خودمیک فرم ساختم ولی مشکل من یک جایه دیگس

من میخوام یک فاکتور بسازم مثل پیش فاکتور سیستم اوتوماتیک بار همه فیلد هایرو باهم جمع کنه واین مجموع وصل شه

بعد سوال اصلیه من اینه که من میخوام یک دراپ دان داشته باشم هر کدام انها رو که انتخاب کرد جلوش یک مطالبی بنویسه اینم راه نمایی کنی خیلی متشکر می شم

من میخوام یک فرمی شبیه این صفحه :

http://mihandesigner.ir/form1.jpg

بسازم . تونستم هشتاد درصدشو انجام بدم :

اما متاسفانه یه سری جاها مشکل دارم. اینکه نمیتونم در یک سطر مطلب مورد نظرمو بنویسم. به سطر دوم منتقل میشه. ( با خط قرمز مشخص کردم)

تصویر :http://mihandesigner.ir/form2.jpg

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ فایل های CSS هم دستکاری کردم نتونستم تغییرش بدم.

از فایرباگ کمک بگیرید

هم میتونه از استایل قالب باشه هم فرم. نمیتونید یه دمو بذارید؟ که همه راحت تر بتونیم بهتون کمک کنیم؟

مجید جان دستت درد نکنه من خودمیک فرم ساختم ولی مشکل من یک جایه دیگس

من میخوام یک فاکتور بسازم مثل پیش فاکتور سیستم اوتوماتیک بار همه فیلد هایرو باهم جمع کنه واین مجموع وصل شه

بعد سوال اصلیه من اینه که من میخوام یک دراپ دان داشته باشم هر کدام انها رو که انتخاب کرد جلوش یک مطالبی بنویسه اینم راه نمایی کنی خیلی متشکر می شم

من این فرم را برای شما درست کردم

http://www.webus.us/index.php?option=com_rsform&formId=11

دموی بالا را ببنید

فقط نیاز به نصب پلاگین پی لاین که قبلا در انجمن منتشر کردم دارید که نصب باشه . قالب پیش فرض css3 هست که خودتون راست چین کنید

به قسمت Backup / Restore در rsform برید و فایل پایین را نصب کنید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13605319211.zip

تغییرات مورد نظرتان را براحتی با جایگذینی بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری