ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

من هر کاری می کنم ار اس فرم من بهم خروجی اکسل فارسی نمی ده همه اش علامت سوال می ده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من هر کاری می کنم ار اس فرم من بهم خروجی اکسل فارسی نمی ده همه اش علامت سوال می ده

داخل انجمن روش خروجی فارسی گرفتن هست انجمن رو جستجو کنید

یه مدیر خیر پیدا شه اینجا را سر و سامون بده D:

سوالاتو پاک کنه ، فقط آموزش ها باشه.

من الان چنتا سوال دارم روم نمیشه بگم! چون احتمال زیاد اینجا هست اما 74 صفحه خیلی سخته یکی یکی بخوام بخونمش

با تشکر تهرانی (الکی) :nasihat:

دوست عزیز شما rsform رو به هر چی که فکر می کنید میتونید متصل کنید. خود فرمساز بصورت استاندارد به کمک یه پلاگین به سیستم پی پال متصل میشه.

برای اتصال به درگاه شتاب ،میتونید یه کار ساده کنید و دکمه پرداخت رو به درگاه شتابی که روی سایتتون دارید وصل کنید. که کاربر به صفحه پرداخت هدایت بشه.

البته اگه جناب طالبی فرصت داشته باشن، به سادگی میتونن فرم سازها رو به افزونه های شتاب خودشون متصل کنن

با سلام خدمت جناب .Maleki

سوال اول :ضمن عرض خسته نباشيد ، بفرمائيد چطوري يه دكمه و يا يه دكمه تصويري رو به يه صفحه(مثل صفحه اي براي پرداخت آنلاين) لينك بديم؟

سوال دوم : كه شايد به جناب طالبي هم مربو شه! اينست كه چطور كاري كنيم بعد از اينكه به صفحه پرداخت آنلاين هدايت شديم و عمليات پرداخت را هم در آن صفحه انجام داديم ، شماره رسيد ديجيتال(دريافتي بعد از عمليات موفق پرداخت) را در كادري كه به همين نام در فرم تعبيه كرديم قرار بگيره؟ و بعد كاربر دكمه ارسال فرم رو كليك كنه !

باتشكر

ویرایش شده در توسط elyastel

سلام

برای سوال اول خب لینک رو کپی کنید و تصویرتون رو بهش لینک کنید

سوال دوم هم کلی هست و باید براتون نوشته شه یا خودتون بنویسید

سلام

برای سوال اول خب لینک رو کپی کنید و تصویرتون رو بهش لینک کنید

سوال دوم هم کلی هست و باید براتون نوشته شه یا خودتون بنویسید

سلام

ضمن تشكر از پاسختون

اگه محبت بفرمائيد و راهنمائي كنيد كه اين كار رو در كجا و چگونه انجامش بدم ممنون ميشم؟

با تشكر

دوستان در rs form چطور میشه بعد از اینکه ارسال اطلاعات انجام شد و پیام تشکر هم نمایش داده شد ، دکمه ادامه که توی قسمت پیام تشکر قرار گرفته به یک فرم یا صفحه مورد نظرمون متصل بشه. مثلا ما 2 تا فرم داریم میخوایم بعد از اینکه ثبت اطلاعات فرم اول صورت گرفت توی قسمت پیام تشکر توسط یک کلید به یک فرم دیگه یا صفحه ی دیگه متصل بشه . ترجیها به یک فرم دیگر.

دوستان در rs form چطور میشه بعد از اینکه ارسال اطلاعات انجام شد و پیام تشکر هم نمایش داده شد ، دکمه ادامه که توی قسمت پیام تشکر قرار گرفته به یک فرم یا صفحه مورد نظرمون متصل بشه. مثلا ما 2 تا فرم داریم میخوایم بعد از اینکه ثبت اطلاعات فرم اول صورت گرفت توی قسمت پیام تشکر توسط یک کلید به یک فرم دیگه یا صفحه ی دیگه متصل بشه . ترجیها به یک فرم دیگر.

سلام دوست عزيز

يه راه ساده كه به ذهنم ميرسه اينكه: شما قسمت تشكر رو خودتون بصورت دستي درست و تنظيم كنيد و وقتي پيام مورد نظرتون در اديتور درج كرديد

اونوقت يه دكمه در همان جا قراردهيد كه به فرم دومي لينك شده باشه. ( و ميتونيد نمايش دكمه ادامه خود پيشفرض Rsformرو روي خير قرار بدين تا تداخلي با

دكمه اي كه خودتون ساختيد ايجادنكنه)

موفق باشيد

اون قسمت رو میتونید یه لینک دلخواه وارد کنید از قسمت form info اونجا بخش Return URL رو میتونید دلخواه وارد کنید

آقا یه سوال من دارم

من بخش استخدام دارم تو سایت بعد تو اطلاعاتی که میان وارد می کنن قسمت آقایان گزینه معافیت سربازی و... دارم من میخوام جوزی باشه وقتی جنسیت خانم انتخاب میشه گزینه سربازی نمایش پیدا نکنه میشه کاری کرد؟

آقا یه سوال من دارم

من بخش استخدام دارم تو سایت بعد تو اطلاعاتی که میان وارد می کنن قسمت آقایان گزینه معافیت سربازی و... دارم من میخوام جوزی باشه وقتی جنسیت خانم انتخاب میشه گزینه سربازی نمایش پیدا نکنه میشه کاری کرد؟

سلام

مقاله زير رو مطالعه بفرمائيد:

RSForm!Pro - Show or hide fields

متاسفانه ترجمه شيوا و مفيدي از اين مقاله در دست نيست!

موفق باشيد

چطور میشه شکل و شمایل فرم رو زیبا کرد؟ آیا پوسته هایی داره؟ میشه رنگ پس زمینه ها و .. رو تعیین کرد؟

من ترجمه ش رو تو همین تاپیک گذاشتم

جستجو کنید

من جستجو کردم پیدا نکردم

چطور میشه شکل و شمایل فرم رو زیبا کرد؟ آیا پوسته هایی داره؟ میشه رنگ پس زمینه ها و .. رو تعیین کرد؟

خود rsform سه تا تم معمولی (سفید) ، آبی و سبز داره (فکر کنم قرمز هم داره )

میتونید به سادگی استایل مربوط به فرم رو در قسمت css تغییر بدید و هرجوری دوست دارید دیزاین کنید (کمی آشنایی با css نیاز داره)

ممنون دوست عزیز یه راه حل دیگه هم پیدا کردم .وارد فرم میشیم و از قسمت خواص وارد ویرایش فرم میشیم و توی فیلد مسیر بازگشت ، آدرس فرمی رو میدیم که میخوایم با انتخاب کلید ادامه به اون آدرس بره قرار میدیم.( در ضمن آدرس فرم هم با کلیک بر روی گزینه نمایش که برای هر فرمی هست آدرس فرم رو از مرورگر باز شده بر میداریم و توی مسیر برگشت قرار میدیم). و برای فرم دوم هم همین مراحل رو طی میکنیم اما توی مسیر بازگشت آدرس صفحه اول سایت یا هر جایی که میخوایم رو قرار میدیم.

شما دکمه رو انتخاب کنید، بعد از نوار ابزار ادیتور جوملا، روی علامت لینک (شبیه یه زنجیره) کلیک کنید، بعد یه پنجره باز میشه که باید لینک خودتون رو داخلش کپی کنید

ضمن تشكر از پاسختون

منظور بنده لينكدار كردن آيتم مشخص شده در عكس زير است!

97028921887864785726.jpg

با تشكر

خود rsform سه تا تم معمولی (سفید) ، آبی و سبز داره (فکر کنم قرمز هم داره )

میتونید به سادگی استایل مربوط به فرم رو در قسمت css تغییر بدید و هرجوری دوست دارید دیزاین کنید (کمی آشنایی با css نیاز داره)

خب شما اسلایل آماده با فونت بهتر از قبل ندارید من کد css رو جایگزین کنم؟ اسلایل های خودش اصلا زیبا نیستند، ممنون که کمک میکنید

سلام و خسته نباشید

2 تا سوال دارم

1-من یه فرم رو ایجاد کردم و به یکی از منوهام اضافه کردم و سطح دسترسی رو روی ثبت نام شده گذاشتم ...به همین دلیل تا کاربر وارد نشده منو نمایش داده نمیشه ...در واقع میخوام منو باشه و وقتی کاربر روی اون

کلیک میکنه پیغام ثبت نام داده بشه ....

2-توی بخش مدیریت ارسال ها به طور پیش فرض نام کاربری و ip کاربر ثبت نامی رو میاره, چه جوری میشه اطلاعات بیشتر از کاربر ثبت نامی رو به ما نمایش بده...(مثلا نام ..نام خانوادگی و شماره تلفنی که هنگام ثبت نام اصلی سایت وارد کرده..)

ویرایش شده در توسط hoseinkord

سلام و عذرخواهی بابت ارسال مجدد سوال...از دوستان تقاضا دارم اگه امکانش هست به این سوالات پاسخ بدهند ...ممنون و متشکر

2 تا سوال دارم

1-من یه فرم رو ایجاد کردم و به یکی از منوهام اضافه کردم و سطح دسترسی رو روی ثبت نام شده گذاشتم ...به همین دلیل تا کاربر وارد نشده منو نمایش داده نمیشه ...در واقع میخوام منو باشه و وقتی کاربر روی اون

2-توی بخش مدیریت ارسال ها به طور پیش فرض نام کاربری و ip کاربر ثبت نامی رو میاره, چه جوری میشه اطلاعات بیشتر از کاربر ثبت نامی رو به ما نمایش بده...(مثلا نام ..نام خانوادگی و شماره تلفنی که هنگام ثبت نام اصلی سایت وارد کرده..)

شما باید دو تا منو درست کنی!

یکیش منویی که متصل به فرم باشه و سطح دسترسی روی اعضا و در یک دسته منوی دیگه قرار بدید (یک دسته منو بسازید و این منو رو داخل اون دسته منو ایجاد کنید)

حالا یک منو درست کنید از نوع "لینک خارجی" و لینک بدید به منوی قبلی .. این منو رو کاربر میبینه ولی با کلیک روی اون صفحه ورود باز میشه براش!

برای نمایش اطلاعات بیشتر باید فایل زرو رو بررسی و ویرایش کنید:

administrator\components\com_rsform\views\submissions\tmpl\default.php

سلام

من یک فرم دارم ! که کاربر توش کد ملی را وارد می کند ! من می خواهم کد ملی تکراری نباشد ! تا باعث بشود چند کد ملی یک جور داشته باشیم !

بعدش این که تو بعضی از سایتها نوشتند تعیین صحت کد ملی بر اساس استانداردهای وزارت کشور ای ماجرایش چیست ! ؟

من هم چنین چیزی می خواهم

چطوری میشه توی یکی از textbox های rsform تاریخ روز شمسی رو قرار داد. من یه فرم قرار داد دارم که میخوام وقتی کاربر فرم رو باز کنه تاریخ روز توی اون نوشته باشه و نتونه تغییر بده.

و سوال دوم اینکه یه جایی دیدم با استفاده از 2 تا button + و - یک ردیف رو که شامل چند textbox بود عوض میکرد و به اعداد پیش فرض داخل اون های هم اضافه یا کم میشد. کسی میتونه راهنماییم کنه ؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری