ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

سلام

من یک فرم دارم ! که کاربر توش کد ملی را وارد می کند ! من می خواهم کد ملی تکراری نباشد ! تا باعث بشود چند کد ملی یک جور داشته باشیم !

بعدش این که تو بعضی از سایتها نوشتند تعیین صحت کد ملی بر اساس استانداردهای وزارت کشور ای ماجرایش چیست ! ؟

من هم چنین چیزی می خواهم

نمی دونم جریانش چیه شاید بر اساس تعداد ارقام فیلد باشه. ولی اگر می خواهید فیلد تکراری نباشه validation را روی unique field بگذارید ولی اگر بازم می خواهید محدودیت ایجاد کنید باید در کد بزنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چطوری میشه توی یکی از textbox های rsform تاریخ روز شمسی رو قرار داد. من یه فرم قرار داد دارم که میخوام وقتی کاربر فرم رو باز کنه تاریخ روز توی اون نوشته باشه و نتونه تغییر بده.

و سوال دوم اینکه یه جایی دیدم با استفاده از 2 تا button + و - یک ردیف رو که شامل چند textbox بود عوض میکرد و به اعداد پیش فرض داخل اون های هم اضافه یا کم میشد. کسی میتونه راهنماییم کنه ؟؟

یک فیلد از نوع hidden ایجاد کنید و مقدار پیش فرض فیلد را برابر:

//<code>
return JHTML::_('date', 'now' );
//</code>

فکر کنم یک اموزش در پست های قبلی برای سوال دوم شما داده شده

یک فیلد از نوع hidden ایجاد کنید و مقدار پیش فرض فیلد را برابر:

//<code>
return JHTML::_('date', 'now' );
//</code>

ممنونم دوست عزیز. من میخوام کلا تاریخ رو اینجوری نمایش بده : 1392/1/26

و بدون ایام هفته باشه . میشه اینجوری؟

ویرایش شده در توسط hesooom

سلام خدمت دوستان

جطوري ميشه كاري كرد كه هرگاه كاربر در يه فيلد مثلا" شماره حسابشو وارد ميكنه ، در فيلد بعدي نام و نام خانوادگيش بياد؟ و كاربر نيازي نباشه اين فيلد رو پر كنه و بره سر پر كردن ساير آيتمهاي فرم !!

با تشكر

با سلام من آموزش تصویری ثبت فیش بانکی میخوام که چطور با کامپوننت rsform ممنون میشم که کمک کنید

اگر هم که این آموزش وجود دارد آدرس لینک شو بزارید یا در همین پست منو یاری کنید ممنون دوستان من فرم سازم فرسی هستش ؟

ویرایش شده در توسط farzadbj

با سلام

چه طور می شود که

1) هر کاربر عضو فقط یکبار بتواند فرم را ارسال کند

2)و هر بار که لاگین می کند در صفحه مربوطه کاربر بتواند فرم قبلی را که ارسال کرده است را ویرایش کند؟

تاپیک ها خیلی طولانی شده اند پیشاپیش اگر سوالات بنده تکراری هست عذرخواهی می کنم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

با سلام من آموزش تصویری ثبت فیش بانکی میخوام که چطور با کامپوننت rsform ممنون میشم که کمک کنید

ببنید ثبت فیش بانکی با این فرم ساز بسیار ساده هست. کافیه شما یک فرم ساده ایجاد کنید و چند تکس باکس ساده. یکی از ان تکس باکس ها را به اسم شماره فیش قرار دهید. همین.

با سلام

چه طور می شود که

1) هر کاربر عضو فقط یکبار بتواند فرم را ارسال کند

2)و هر بار که لاگین می کند در صفحه مربوطه کاربر بتواند فرم قبلی را که ارسال کرده است را ویرایش کند؟

تاپیک ها خیلی طولانی شده اند پیشاپیش اگر سوالات بنده تکراری هست عذرخواهی می کنم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

در نسخه فعلی نمی ش به امکان ویرایش را در سایت ایجاد کرد فقط در مدیریت امکان پذیر هست. اگرچه می شه برای اینکار برنامه ایی نوشت.

سلام

1- چه طور میشه کاربر فقط یکبار بتواند فرم را ارسال کند و دکمه continue بعد از ارسال نمایش داده نشود؟

2- خواص اضافه در بخش خواص هر فیلد برای چه کاری است و چه طور می شه از آن استفاده کرد لطفا با یک مثال یا یک لینک که آموزش می دهد راهنمایی کنید.

با تشکر

با سلام

دوستان در ابتدای این تاپیک گفته شده بود که برای اینکه فرم آر اس فرم رو به فرم ثبت نام جوملایی تبدیل کنیم نیاز به یه پلاگین تجاریه میخواستم بدونم از اونجا که عمری از این تاپیک گذشته راهی برای این داستان پیدا نشده که ما از دست این فرم جوملا خلاص شیم و هر چی دوست داریم درست کنیم ؟؟؟؟:13:

با سلام

دوستان در ابتدای این تاپیک گفته شده بود که برای اینکه فرم آر اس فرم رو به فرم ثبت نام جوملایی تبدیل کنیم نیاز به یه پلاگین تجاریه میخواستم بدونم از اونجا که عمری از این تاپیک گذشته راهی برای این داستان پیدا نشده که ما از دست این فرم جوملا خلاص شیم و هر چی دوست داریم درست کنیم ؟؟؟؟:13:

برای استفاده برای فرم ثبت نام باید پلاگین رو نصب کنید و سپس فرمتون رو به فرم ثبت نام جوملا تبدیل کنین راهش همینه...

چگونه دو ستونه کردنم چک باکس رو ؟

من می خوام نمونه عکس زیر رو بصورت دو ستون کنم و نمی خوام تم رو عوض کنم کدی یا سی اس اسی بزنم بشه ؟

با سلام خدمت همه دوستان من این افزونه رو در جوملا 2.5 نصب کردم اما منو مدیریت رو نصب نمیکنه . اروری که میده این هست : JInstaller::install: SQL Error تابع دیتابیس با ارور 1146 مواجه شد

به نظر شما من چیکار باید بکنم ؟

این هم ادامه ارور :

بعد از 200-300 خط ارور در انتها اینها رو هم نوشته :

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1177

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/acccoir/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1207

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/acccoir/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1247

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1265

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1286

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1298

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1351

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1366

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1380

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1394

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/acccoir/public_html/administrator/components/com_rsform/install.rsform.php on line 1714

ویرایش شده در توسط thekoroush

من می خوام نمونه عکس زیر رو بصورت دو ستون کنم و نمی خوام تم رو عوض کنم کدی یا سی اس اسی بزنم بشه ؟

مدیران ، مهندسین ، کاربران عزیز کسی نیست کمک بنده کنه

باید تم رو تغییر بدید

باید تم رو تغییر بدید

مهندس بدون تغییر تم راهی هست توی کد نویسیش یا سی اس اس

سلام

دوستان من فرمي را براي سفارس ايجاد كردم كه كاربر محصول را انتخاب مي كند و كار انجام مي شود حال اگر بخوام كاربر با انتخاب گزينه دو سه و يا چهار

مبلغ هم افزايش يابد چگونه است .

مثال :

درخواست محصول الف با قيمت 8000 تومان حال اگر دو عدد از اين محصول را بخواهد قيمت بايد در دو ضرب و جمع كل 16000 تومان شود چگونه اين كار را بايد انجام داد

سلام

دوستان من فرمي را براي سفارس ايجاد كردم كه كاربر محصول را انتخاب مي كند و كار انجام مي شود حال اگر بخوام كاربر با انتخاب گزينه دو سه و يا چهار

مبلغ هم افزايش يابد چگونه است .

مثال :

درخواست محصول الف با قيمت 8000 تومان حال اگر دو عدد از اين محصول را بخواهد قيمت بايد در دو ضرب و جمع كل 16000 تومان شود چگونه اين كار را بايد انجام داد

دوست عزیز داخل همین تاپیک موجود است بگردید پیدا می کنید در اولین صفحات

سلام

در این تایپک پست 7 درباره select list توضیح داده شده ولی اون چیزی که من میخوام نیست

ببنید حالت select list یک محصول را انتخاب می کنیم به عنوان مثال چاپ اگهی با قیمت 8000 بعد برای دو نوبت چاپ با استفاده از check box می خوام مبلغ مورد نظر دو یا سه برابر شود تیک بزنه دو نوبت بعد شانزده هزار تومان را پرداخت نماید

من چند وقته که از این فرمساز استفاده می کنم.ولی العان با این خطا مواجه میشم:

در جاهایی از سایت که فرم هایم را قرار داده ام بالای فرم ها این پیغام خطا نمایش داده می شود:

"این نسخه فرم ساز مجوز ندارد"

این مشکل رو چطور حل کنم؟

یک سوال دیگه:

منظور از فرم های محاسبه گر چیست؟

میشه فرمی ساخت که کابر بعد از وارد کردن اطلاعات .اون اطلاعات با دیتابیس مقایسه بشه واگر تکراری بود به کاربر خطا نشان دهد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری