dayfemale

انتقال وب سایت از لوکال به هاست

21 پست در این موضوع

سلام من میخوام سایتم رو روی هاست انتقال بدم آیا قبلش باید هاست خریداری کنم یا اینکه میتونم از هاست های رایگان استفاده کنم؟؟؟؟ درضمن هاستهای رایگان امنیت دارند؟؟؟ برای یه سایت پزشکی چه فضایی از هاست مورد نیازه؟؟؟درضمن اولین تجربم برای این کار هست اگه لطف کنید نکات مهم برای این کار رو بیان کنید. یدفعه اطلاعات سایتم نپره که دیگه.... چون براش خیلی زحمت کشیدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهترش اینه که شما هاست تهیه کنید و از هاست های رایگان استفاده نکنید.

فضایی هم که تهیه می کنید بستگی به نوع سایتتون داره و اینکه جطور بخواید ازش استفاده کنید.

- هرگز برای جوملا و پی اچ پی سراغ هاست ویندوز نرید چون سازگار نیست و به مشکل بر می خورید

- امنیت یعنی اعتبار سایت ، پس خیلی مهمه

- قبل از خرید هاست از مدیر سرور و یا پشتیبانی درباهر توابع فعال روی سرور سوال بپرسید . مثل یون کیوب و کش تولز و یا غیره ....

- سازگاری تنظیمات سرور با سایتهای جوملایی ، نقش مهمی در سرعت و امنیت سایت داره

از آموزش تصویری زیر میتونید استفاده کنید که راحت انتقال رو انجام بدید

آموزش تصویری انتقال سایت از لوکال به هاستینگ

در ضمن سایتهای مهم بر روی هساتینگ های رایگان قرار نمیگیرند و هاستینگ های رایگان بیشتر جهت تست استفاده میشه

سلام من میخوام سایتم رو روی هاست انتقال بدم آیا قبلش باید هاست خریداری کنم یا اینکه میتونم از هاست های رایگان استفاده کنم؟؟؟؟ درضمن هاستهای رایگان امنیت دارند؟؟؟ برای یه سایت پزشکی چه فضایی از هاست مورد نیازه؟؟؟درضمن اولین تجربم برای این کار هست اگه لطف کنید نکات مهم برای این کار رو بیان کنید. یدفعه اطلاعات سایتم نپره که دیگه.... چون براش خیلی زحمت کشیدم

درود

قبلش باید هاست خریداری کنید . از هاست های رایگان استفاده نکنید.چون هیچ تضمینی برای فایل های شما وجود نداره و ممکنه از بین برند.منظورتون از سایت پزشکی سایت شخصی هست ؟ یا سایتی که میخواد در باره ی علوم پزشکی فعالیت کنه ؟اگه فقط سایت اطلاع رسانی و خبری باشه نهایته هاستی که می تونید خریداری کنید بین 500 مگ تا 1گیگ بیشتر استفاده نمیشه

بهترش اینه که شما هاست تهیه کنید و از هاست های رایگان استفاده نکنید.

فضایی هم که تهیه می کنید بستگی به نوع سایتتون داره و اینکه جطور بخواید ازش استفاده کنید.

- هرگز برای جوملا و پی اچ پی سراغ هاست ویندوز نرید چون سازگار نیست و به مشکل بر می خورید

- امنیت یعنی اعتبار سایت ، پس خیلی مهمه

- قبل از خرید هاست از مدیر سرور و یا پشتیبانی درباهر توابع فعال روی سرور سوال بپرسید . مثل یون کیوب و کش تولز و یا غیره ....

- سازگاری تنظیمات سرور با سایتهای جوملایی ، نقش مهمی در سرعت و امنیت سایت داره

من این سایت رو میخوام به عنوان نمونه کارم روی هاست قرار بدم .هزینه خرید هاست چقدر میشه؟؟؟ آیا سایتی رو میشناسید که ازش هاست متناسب با جوملا بخرم هزینش هم بالا نباشه. درضمن اینکه گفتید توابع فعال روی سرور یعنی چی؟؟؟؟؟؟ دراین مورد اطلاع کافی ندارم

وقتی یه هاست خریداری میکنیم بر روی اون هاست فقط میتونیم یه سایت قرار بدیم؟؟؟؟ و یا اینکه میتونیم سایتمون رو عوض کنیم ؟؟؟؟

من این سایت رو میخوام به عنوان نمونه کارم روی هاست قرار بدم .هزینه خرید هاست چقدر میشه؟؟؟ آیا سایتی رو میشناسید که ازش هاست متناسب با جوملا بخرم هزینش هم بالا نباشه. درضمن اینکه گفتید توابع فعال روی سرور یعنی چی؟؟؟؟؟؟ دراین مورد اطلاع کافی ندارم

وقتی یه هاست خریداری میکنیم بر روی اون هاست فقط میتونیم یه سایت قرار بدیم؟؟؟؟ و یا اینکه میتونیم سایتمون رو عوض کنیم ؟؟؟؟

درود

دوست گلم هاست فضایی هست که به شما اختصاص داده میشه و آدرس سایتون میشه دامنه شما . شما 1 هاست باید بخرید و بعد از خرید هر چند تا دامنه که بخرید میتونید بروی اون هاست انتقال بدید . برای خرید هاست هم پایین پایین صفحه اصلی انجمن اگه نگاه بندازید توی لینک دوستان نوشته " هاست ارزان " میتونید واردش بشید و قیمتهاش رو چک کنید . هاست رو که داشته باشید دامنه ها قابل انتقال یا حذف هستند . اگه در این امر مبتدی هستید از هاست لینوکسی استفاده کنید . توابع فعالم که مدیر محترم mmfallah فرمودند شامل یک سری سرویسها هست که بسته به نوع طراحی شما ممکنه لازمتون بشه . البته هاستهای معتبر معمولا سرویسهاشون کامله پس خیلی ذهنتون رو درگیرش نکنید . هاست رایگان رو برای تست می تونید انتخاب کنید ولی برای استفاده دائم اصلا توصیه نمیشه . هم به دلیل امنیت و هم بدلیل همون توابعی که استاد فرمودند . هاستهای رایگان معمولا حداقل امکانات رو در نظر میگیرن و پشتیبانی ندارند .

امیدوارم به زودی زود شما رو در جمع بهترین طراحان سایت ببینم .

موفق باشید

با سلام

اگه بخوام از هاست رایگان برای تست وب سایتم استفاده کنم روش انتقال که فرقی نداره? بعد چطور میتونم وب سایتمو از روی اون هاست پاک کنم که مشکلی براش پیش نیاد?من الان از روت سایتم یه فایل زیپ یا به اصطلاح یه بک آپ وهمچنین از دیتابیسش یه فایل زیپ تهیه کردم آیا همین برای خطرات حتمالی کافیه?

درود

پاسخ:خیر روش فرقی نداره.برای حذف سایت از هاست قبلی فقط کافیه تمام فایل های public_html رو پاک کنید+دیتابیسی که در phpmyadmin هاست ساختید

پیشنهاد:اگه برای تست می خواید استفاده کنید.بهتره یه هاست با حجم کم خریداری کنید.مثلا 100 مگابایت.بعد که مسلط شدید می تونید هاست رو ارتقاء بدید

موفق باشید

هاست لینوکس با هاست ویندوز چه فرقی داره؟

من در این رابطه تجربه اولمه اگه نکته دیگه ای هست ممنون میشم ذکر کنید.

اگه مطالبی رو که دوستمون در بالا لینک دادند در خصوص انتقال سایت بخونم میتونم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟

روی یک هاست میشه چندتا قالب قرار داد و عوض کرد که البته به مقدار فضایی که در اختیار دارید هم بستگی دارد.درواقع هاست همون فضایی از هارد سرور بزرگ هستش که به شما اختصاص داده میشه و شما می توانید سایت خود را همراه با دامنه ای که برای آن در نظر گرفته اید روی آن پیاده کنید.هزینه هاست هم بسته به فضای درخواستی شماست.فروش هاست هم از 20 مگابایت شروع میشه وتا حجم های زیاد گیگا بایتی هم به فروش میرسه.که البته شما بسته به نیازتان هاست را تهیه کنید.

سلام من میخوام از سایت فارسی وب هاست که لینکش هم در پایین صفحه موجوده یه هاست لینوکس بخرم وارد صفحه که میشم سه تا دکمه وجود داره برای من به نام های بررسی قابلیت ثبت ، انتقال ، فقط سفارش هاست من این دکمه آخر رو زدم و پنج مرحله برای من نمایان شد مرحله اول که انتخاب هاستم بود که انتخاب کرده و سفارش دادم مرحله بعد اختیارات دامین بود در این مرحله من باید جلوی عبارت www.

چی بنویسم؟؟؟؟ دامنمو ؟؟؟ چون در ادامش خودش یه اسکرول داره برای انتخاب دامنه و من اونو ir انتخاب کردم ولی نمیدونم جلوی www. دوباره باید ir بنویسم یا اسم سایتمو ؟؟؟

درهمین صفحه سه تا گزینه هم هست که باید ی*** رو انتخاب کنیم و خودش به صورت پیش فرض روی اولیه که عنوانش اینه : میخواهم Farsiwebhost فارسی وب هاست برای من دامنه جدید ثبت کند.

آیا باید همین گزینه رو انتخاب کنم؟؟؟

لطفا اگه سوالاتم ابتدایی هست به بزرگیه خودتون ببخشید چون که اولین تجربم در این زمینه هست و قاعدتا یکم دقیق و حساس شدم.

باتشکر

درود

دوست عزیز الان شما فقط می خواید هاست بخرید،یا فقط دامنه،یا هاست و دامنه؟

سلام جناب پروانه

من میخوام سایتم رو روی هاست ببرم ، هدفم همینه، نمیدونم آیا باید هاست تنها بخرم یا دامنه هم باید بخرم? اولین تجربم هست برای این کار. اگه هاست خریدم، بعدا میتونم هاستم رو ارتقا بدم یا اینکه باید دوباره یه هاست جدید بگیرم?

هزینه خرید هاست با ارتقاش متفاوته???????

دوست عزیز شما برای راه اندازی سایت هم به هاست وهم به دامنه نیاز دارید در باره سوال دامنه هم بین www و ir اسم سایتتون به انگلیسی و بیشتر از 3 حرف را وارد کنید در صورتی که به کسی دیگری تعلق نداشته باشه اونو به اسم خودتون ثبت می کنید مثلا همین سایت خودمون به اسمwww.joomlaforum.ir هست.

دوست عزیز شما برای راه اندازی سایت هم به هاست وهم به دامنه نیاز دارید در باره سوال دامنه هم بین www و ir اسم سایتتون به انگلیسی و بیشتر از 3 حرف را وارد کنید در صورتی که به کسی دیگری تعلق نداشته باشه اونو به اسم خودتون ثبت می کنید مثلا همین سایت خودمون به اسمانجمن جوملا ایران هست.

من اسم سایتم رو زدم ولی پیام میده موجود نیست یعنی سایتی به این اسم وجود داشته اگه بوده که باید پیام بده چنین سایتی قبلا وجود داشته باا ین نام نه اینکه بگه چنین دامنه ای موجود نیست.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و خسته نباشید

شرمنده که وقتتان را می گیرم آخه شاید بی ربط باشه، من سایتم را قبلا طراحی کرده بودم(در جوملا) و حالا به هاست متصلش کرده ام ولی مشکلی که وجود دارد من نمی توانم وارد قسمت مدیریت سایت شوم و به ادامه طراحی بپردازم. در واقع مشکل اصلی در ورود کاربران می باشد هرکاربر جدیدی هم که در سایت ثبت نام می کند نمی تواند وارد سایت شود و با این ارور مواجه میشود. This page can’t be displayed

•Make sure the web address https://ashpazieirani.ir is correct.

•Look for the page with your search engine.

•Refresh the page in a few minutes.

اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنمون میشم. آدرس سایت: Ashpazieirani.ir

ویرایش شده در توسط e.kosari

سلام

ورود شما را به انجمن خوش آمد عرض میکنم

اطلاعات ادمین را پ . خ کنید تا بررسی شود

من اسم سایتم رو زدم ولی پیام میده موجود نیست یعنی سایتی به این اسم وجود داشته اگه بوده که باید پیام بده چنین سایتی قبلا وجود داشته باا ین نام نه اینکه بگه چنین دامنه ای موجود نیست.

دوست عزیز اسم سایت با دامنه سایت متفاوت است شما هر اسمی برای سایت خود می توانید بگذارید ولی دامنه چیز یکتایی است و معمولا سایت ها مخففی از اسم سایت را برای دامنه خود انتخاب می کنند در اصل دامنه آدرسی است که شما وارد می کنید تا سایت شما نمایش داده شود مثل زمانیکه شما google.com را وارد می کنید تا وارد سایت گوگل شوید برای راهنمایی بیشتر کلمه "دامنه" را در سایت google جستجو کنید تا بیشتر با این موارد آشنا شوید. و این پیغام "متاسفیم! esmesite.ir موجود نمیباشد!" یعنی این دامنه قبلا توسط کسی دیگر ثبت شده است. شما باید دامنه های مختلفی را امتحان کنید تا یکی از این ها آزاد باشد و شما پیغام "تبریک میگوییم!mysite.ir موجود است!" نمایان شود.

معذرت می خوام منظورتون از پ خ چیه؟ در ضمن وارد سایت شدید؟ در قسمت بالای سایت این ارور رو میده

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home3/ashpazie/public_html/configuration.php:1) in /home3/ashpazie/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home3/ashpazie/public_html/configuration.php:1) in /home3/ashpazie/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/ashpazie/public_html/configuration.php:1) in /home3/ashpazie/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426

که مربوط به این قسمت فایل session.php میشه:

session_start();

// Send modified header for IE 6.0 Security Policy

header('P3P: CP="NOI ADM DEV PSAi COM NAV OUR OTRo STP IND DEM"');

return true;

منوی اصلی سایت هم نمایش داده نمیشه و بجاش این ارور رو میده:

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home3/ashpazie/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php

on line 99

گفتم شاید بهم ربط داشته باشن ممنون که کمک می کنید.

یعنی مشخصات را براشون پیغام خصوصی کنید تا بتونند بررسی کنند .روی اسمشون کلیک کنید و ارسال پیام خصوصی را بزنید

سلام جناب پروانه

من میخوام سایتم رو روی هاست ببرم ، هدفم همینه، نمیدونم آیا باید هاست تنها بخرم یا دامنه هم باید بخرم? اولین تجربم هست برای این کار. اگه هاست خریدم، بعدا میتونم هاستم رو ارتقا بدم یا اینکه باید دوباره یه هاست جدید بگیرم?

هزینه خرید هاست با ارتقاش متفاوته???????

سلام و درود

1:دوست عزیز اگه قبلا دامنه خریدید فقط یه هاست می خواید،شما فقط کافیه پنل هاست مورد نیازتون رو انتخاب و مبلغش رو پرداخت کنید.سپس به پشتیبانی هاست تیکت بدید که دامنه تون رو روی هاستتون تنظیم کنه

2:اگه هیچ کدومو ندارید.هم دامنه و هم هاست باید بخرید.سپس به پشتیبانی هاست تیکت بدید تا دامنه رو روی هاستتون تنظیم کنه

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری