bestboy7

تحریم دامین های ir و عدم در دسترس بودن برای رباتهای گوگل

7 پست در این موضوع

چند روز بود مشکلی داشتم که مطالبم برای یکی از سایتها که کمابیش تازه راه اندازی شده توی گوگل ایندکس نمیشد. هرچی صبر میکردم فایده ای نداشت تا اینکه امروز گوگل وبمستر پیامی داده که سایت شما در دسترس رباتهای گوگل نیست و نمیتونه سایت رو بخونه و مشکل از DNS بوده

خواستم به سرور خودم تیکت بزنم که دیدم خبری رو منتشر کرده که دامین های ir تحریم شده و از بعضی از جاها در دسترس نیست. گویا این مشکل باعث شده بعضی وقتها رباتهای گوگل با عدم دسترسی مواجه بشن

حالا من نمیدونم این مشکل واسه همه هست یا نه؟ و تا چه حد جدیه؟ اگه قرار باشه گوگل سایتهامونو چک نکنه که فاتحه

یکی دیگه از سایتهام که خوب بود و هیچ مشکلی رو نداشت و مطالبش در عرض 2 یا 3 ساعت ایندکس میشه رو بررسی کردم دیدم این پیام گوگل وبمستر واسه اونم امروز اومده و گویا شروع بدبختی هست....

کسی با این مشکل مواجه شده و میدونه موضوع چیه دقیقا و چیکار باید بکنیم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بعید میدونم

برای من نامه ای مبنی بر این مسئله نیومده و هیچ خبری هم در اینترنت در این مورد نیستش بعید میدونم بخوایم تحریم بشیم کلی آمریکا داره استفاده جاسوسی میکنه از اینترنت!

برای منم هیچ پیامی نیومده و به روال قبل داره پیش میره

حرف شما درسته اما در گذشته هم مواردی بوده که امریکا نشون داده سرویسهاشو از ایران میگیره. مثلا ویندوز که در گذشته توی قسمت زبال پرشین بوده ولی الان دیگه کلا کشور ایران نیست. یا توی ایمیلها که کشور ایران رو حذف کرده یا سرویسها رو شماره تلفنی کرده اما شماره های ایران رو نمیگیره.

اینکه دامین ir تحریم شده توسط شرکت مربوطه خبر موثقیه و دنبالشه که دامین ها رو ببرن روی سرورهای دیگه

اما الان مساله در دسترس نبودن سایت هست. فعلا گوگل کاره ای نیست ولی رباتهاش که سرزده میریزن توی خونه آدم ممکنه موقعی بیان که در دسترس نیست والا اگه میشد دعوتشون کنیم که موقعی دعوت میکردیم که سایت در دسترسه

اگر هم واسه شما پیام نیومده دلیل داره. اینکه رباتها دیر به دیر سر میزنن و هنوز به عدم دسترسی شما نخوردن که اطلاع بدن (سایتهای کم مطلب معمولا چند روزی یکبار آدرسهاشون چک میشه)

نوبت شما هنوز نشده شب دراز است و گوگل همیشه بیدار

نه خدا اگخ اینجوری باشه جمعا باید ارتباط با بیرون رو ببوشیم بذاریم کنار :(

بهر حال همه دوستان ممنون که اطلاع دادید هنوز واسه شما این مشکل پیش نیومده و این خودش واقعا جای امیدواریه و خوشحالم کرد

اگه خدای نکرده واسه کسی چنین مشکلی پیش اومد توی همین تاپیک اطلاع رسانی کنه تا حداقل دور هم همدردی کنیم

امیدوارم که این مشکل فقط مال من باشه چون اینجوری قابل حله

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری