Payam.Hayati

نحوه استفاده از آیکن های fortawesome

6 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
فکر کنم باید لایسنس بخرین تا بشه استفاده کرد. من از آیکون هاشم نمی تونم استفاده کنم

Font Awesome License

نه این فونت رایگانه.

برای استفاده هم باید از تگ های خاص خودش در html استفاده بشه. از css هم با font-face فراخونی میشه

از لینک زیر استفاده کنید

Font Awesome Examples

نه این فونت رایگانه.

برای استفاده هم باید از تگ های خاص خودش در html استفاده بشه. از css هم با font-face فراخونی میشه

از لینک زیر استفاده کنید

Font Awesome Examples

مشکل اینجاست که با اضافه کردن link rel ها و استفاده از همین کدهای قرار داده شده به عنوان مثال باز نمایش داده نشد،لطفا در صورت امکان یک نمونه انجام و توضیح بدید.

دوست عزیز همونطور که دوست عزیزم mmfallah در پست قبلی اشاره کردن این فونت ها کاملا رایگان هستش ، و شما کافی هستش که در هر کجای از قالب خودتون که مربوط به بخش کدزنی هستش { منظورم صفحاتی مانند index.php } از ساختار دستوری که داده استفاده کنید ... به صورت زیر ::

<i class="fa fa-rub"></i> <a href="#">Hello Word </a>

طبق این دستور باید اول آیکن مورد نظر نمایش داده شود و سپس لینک..

اما اینکه می گوید اصلا نمی آد 3 دلیل بیشتر نداره ::

1- فایل مروبط به CSS آن در پروژه خودتون وارد کردید ..

2- فونت های مربوطه را در پروژه خودتون در پوشه فونت قرار ندادید

3- آدرس مسیر فونت ها را در فایل CSS که مربوط به فونت آیکن ها می باشد درست تعریف نکردید ...منظورم @font-face

البته اگر دوست ندارید از کلاس ها استفاده کنید کافی هستش که از کدهای عددی و حروفی آن استفاده کنید که جایگزین مناسبی هستش به جای کلاس دادن. به لینک زیر مراجعه کنید

http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/cheatsheet/

یه موردی و اشتباه کوچیکی در پست قبلی کردم و اون این بود که گفتم " هر کجای از قالب خودتون که مربوط به بخش کدزنی هستش " . اشتباه من اینجا بود که شما می توانید به راحتی در قسمت های مختلف هر پست خودتون با فراخوانی آن کلاس یا کد مربوطه در داخل نوشته هاتون هم از فونت آیکن استفاده کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری