majid_aqaiy

نظر سنجی در رابطه با طرح قالب و امکانات این سایت

8 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستای گلم

یه سایت کوچیک علمی تجاری بغییر سایت های دیگم که اکثر فروشگاه هستن راه انداختم.

تو راه اندازی این سایت دوستان زیادی کمک کردن هم با نظراتشون هم با ایده هاشون

همینجا جا داره از همشون تشکر کنم

منجمله

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس صدیقی مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس پروانه مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس فلاح مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس طاهری مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس مرادی مدیر انجمن

و دیگر دوستان که کمک به سزایی کردن

میخواستم در مورد طرح قالب - رنگ بندی در چار رنگ موجوده از پایین سایت میتونید تغییر بدید- لوگو - اسم - آدرس - امکانات و در کل هر چیزی که این سایت داره

نظرتون رو بپرسم و اگر پیشنهاد و یا ایده ای به ذهنتون میرسه بگید با جون و دل قبول میکنم

در کل نظرتون رو راجب این سایت بگید چون هنوز سایت کامل نشده

seonq | seo , web design ،طراحی سایت، طراحی وب، سئو و بهینه سازی سایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن عرض تبریک بابت سایت جدیدت مجید جان

من سایت را الان چک کردم چند چیز به نظرم اومد که می گم

1- قسمت logo را خیلی ارتفاعش زیاده و در دید اول قبل ار اینکه سایت را اسکرول کنی حتی slideshow به طور کامل دیده نمیشه.

2- به نظرم مطالب ما رو دنبال کنید جای مناسبی قرار داده نشده.

3- تصاویر اسلاید شو به دلیل متنی که در سمت راستش قرار داده شده به طور کامل نمایش داده نمیشه که جالب نیست.

4- قسمت توضیحات هر مطلب را هم کمی فیلتر کن

توضیحات

دسته: قالب جوملا

تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 10 بهمن 1392 22:45

آخرین به روز رسانی پنج شنبه, 10 بهمن 1392 23:00

نوشته شده توسط مجید آقائی

بازدید: 17

این چیزایی بود که در در دید اول به نظرم اومد . امیدوارم موفق باشی

ابتدا پاسخ بخش اول " تشکر " :

خواهش میکنم مجید جان . فکر میکنم من نسبت به بقیه دوستان خیلی کمکتون نکردم و از این بابت عذر خواهی میکنم gift ( یه ذره سرم شلوغ بود و حتی انجمن هم زیاد نمیومدم )

نظر و پیشنهاد من :

سایت بسیار زیبایی شده . از نقاط قوتش انتخابه رنگ هست .

گرافیک زیبایی داره اما نکته هایی داره که اگر اصلاح بشه بهتر میشه.

1- جای "مطالب ما رو دنبال کنید " تغییر پیدا کنه ( برای مثال بالای بخش جستجو ) تا فاصله لوگو تا منو کم بشه ، چون اون بالا ظاهر جالبی نساخته.

2- همانطور که مهندس فلاح گفتند بدلیل عرض زیاد اسلایدر بخشی از محتوای اون نشون داده نمیشه .

3- اگر دور بخش مسیریاب( شما اینجا هستید: صفحه اصلی ) کادری چیزی قراربگیره تا از بقیه اجزا جدا بشه بهتره. همچنین بهتره بیاد بالای مطالب قرار بگیره.

4- اون بخشی که این تصویر رو داره جاش درست نیست چون انگار مطلبه که نیست

5- فوتر شکل منظمی نداره. بهتره فوتر بصورت یکپارچه و عرض 100 درصد باشه و زیرش دیگه سفید نباشه.

6- آیکون To top page خیلی بزرگه و بهتره که کوچکتر بشه

اگر چیز دیگه بذهنم رسید بهتون میشگم

موفق باشید

با سلام خدمت دوستای گلم

یه سایت کوچیک علمی تجاری بغییر سایت های دیگم که اکثر فروشگاه هستن راه انداختم.

تو راه اندازی این سایت دوستان زیادی کمک کردن هم با نظراتشون هم با ایده هاشون

همینجا جا داره از همشون تشکر کنم

منجمله

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس صدیقی مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس پروانه مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس فلاح مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس طاهری مدیر انجمن

استاد عزیزم و دوست گلم مهندس مرادی مدیر انجمن

و دیگر دوستان که کمک به سزایی کردن

میخواستم در مورد طرح قالب - رنگ بندی در چار رنگ موجوده از پایین سایت میتونید تغییر بدید- لوگو - اسم - آدرس - امکانات و در کل هر چیزی که این سایت داره

نظرتون رو بپرسم و اگر پیشنهاد و یا ایده ای به ذهنتون میرسه بگید با جون و دل قبول میکنم

در کل نظرتون رو راجب این سایت بگید چون هنوز سایت کامل نشده

seonq | seo , web design ،طراحی سایت، طراحی وب، سئو و بهینه سازی سایت

درود

مجید جان بنده کار خاصی نکردم که چوب کاری فرمودی

یک سری نکته ها به نظرم میاد که اگه اصلاحش کنی بهتر باشه

1- لوگو زیادی بزرگه و درسته که میخوای تو چشم بیاد ولی به اعتقاد من از کیفیت کار کم کرده

2- به نظرم لوگو رو کوچیکتر کن و اون آیکونهای شبکه های اجتماعی رو ببر بالا سمت چپ روبروی لوگو قرار بده و جستجو رو بذار زیرش جوری که ارتفاع آیکون ها + ماژول جستجو برابر لوگوت بشه

3- اسلایدر رو بچسبون به منو . فاصله ایجاد شده جالب نیست

4- سایز تصاویر اسلایدرت رو تصحیح کن که همش رو نشون بده

5- به نظرم صفحه اولت خیلی شلوغه و زیادی اسکرول میخوره . به نظرم تا مرز موقعیت های چپ و راستت اسکرول بخوره کافیه بقیش زیادیه

6- تو آیکون شبکه های اجتماعی بالا in رو 2 بار گذاشتی

با بقیه موارد کاملا موافقم و به نظرم قالب قشنگیه .

ایشالا که موفق تر از همیشه باشی

ممنون از دوستای گلم و اساتید بنده که با نضرشون هم دل گرمی دادن هم باعث شد به داشتن دوستایی مثل شما افتخار کنم و همینطور من دارم پیشتون درس پس میدم

تا اونجایی که شد گفتید تغییرات دادم باز نگاه کنید ببینید چطور شد

بعضی هاشو نتونستم انجام بدم باید تو کد css دستکاری کنم چون تسلط ندارم میترسم بزنم خراب کنم اگر نکته ای میبنید که باید حتما اصلاح بشه و باید تو کد css دستکاری بشه به کمک شما امید بستم اگه مشکل نداشته باشه دسترسی بدم اصلاح بشه.

البته مهندس صدیقی و مهندس پروانه دسترسی به سایت دارن دیگر اساتید هم دسترسی خواستن بدم تا بتونید دستکاری کنید

سلام

خواهش می کنم مجید جان من که کار خاصی نکردم بیشتر زحمتش روی گردن بقیه ی اساتید بود

اما پیشنهاد من

1: قسمت مارا دنبال کنید بیاد در فوتر

2:لوگو روبه روی ماژول جست و جو قرار بگیره

3:اون قسمت اخبار سایت و آخرین مطالب ارسالی بیاد زیر محبوبترین ها و پشتیبانی نامحدود در قسمت پایین سایت قرار بگیره و یه بک گراند قرمز مانند سایر موقعیت ها بگیره

4:بک گراند موقعیت ها یه مقدار border-radius بگیره

5:روی منوهای سمت راست بیشتر کار بشه

6:مطالب استایل بگیره

موفق باشی

نظر من

در نگاه اول یه لحظه گیراست و خوبه، ولی میای پایین یکم عادی و یکنواختی سایتهای دیگر رو داره و رنگ قرمزش هم زیاده

ارتقاع سایت رو کم کن طولانی هست برای صفحه اول خیلی زیاده

اون آیکونهای شبکه های اجتماعی رو بردار هم لینک خروجی هستند و اینکه زیادن شلوغ می کنه و تو لودینگ تاثیر داره

به عکسها افکت بده

کادر جستجو جاش خوب نیست بیار پایین تر اول اون قرمزی ها

فونت ها رو رسمی کن و ابزارهای کناری رو بردار زیاد خوب نیست البته بسته به نوع کار شما هم دارد

ممنون مهندس مرادی و از اینکه با نظرهای سازندهش شما حتما وب سایت ارتقا خوبی پیدا میکنه

والا کارایی که انجام دادم بیشتر نظرات دوستان بود و سلیقه منه تا حد توان انجام دادم بعضی از تغییرات غیر اعلامش سخته و دستکاری تو کد ها رو میخواد.

تا جایی که تونستم از ارتفاع کم کردم مطالب رو کردم 2 تا در صفحه اصلی مگر اینکه موضوعات رو بردارم تا بتونم کوچیک تر کار کنم که اون هم به دلیل تگ بندی ها فکر کنم دست زدنش به صلاح نباش موضوعات رو بردارم

تعدادی از شبکه های اجتماعی رو دارم حذف میکنم ولی اینم بگم تماما لینک هاشون Noflowe شده

دو تا فاصله بین اسلاید و منو و از منو تا موقعیت جستجو هستش که با دستکاری تو کد نویسی باید کمش کنم

فونت هم چندتایی اضافه کردیم به سایت و زحمتش رو استاد پروانه کشیدن نظر شما چه فونتی هست که اعمالش کنم

باز هم ممنون که با نظرت بهم خیلی کمک کردی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری