reset

سیستم پورتال سازمانی

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

برای انجمن صنفی استان البرز

نیاز به یک پورتال سازمانی دارم

تو نت گشتم قیمت پایین هست تا بالا البته خیلی بالا

کسی از دوستان اگه بتونه راهنمایی کنه با قیمت معقول پیدا کنم ممنون میشم

برخی امکانات مورد نیاز:

آمار بازدید و کاربران آنلاین - نظرسنجی-جداول داینامیک-اخبار و مقالات-گالری تصاویر - اسلایدشو -پرسش و پاسخ -منوی داخلی و نقشه سایت - آب و هوا -اوقات شرعی - پیام خصوصی - فرم ساز -و...

اطلاعات بیشتر در لینک زیر

دانلود

ویرایش شده در توسط reset

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و وقت بخیر

قابلیت های مد نظر شما هم با جوملا هم با وردپرس و هم با سایر سیستم های مدیریت محتوا قابل انجام به نحو احسنت می باشد

ولی اگر بخواهید واقعا پورتال باشه باید برید سراغ سیستم پورتال لایفری یا آلفرسکو که البته هزینه اش خیلی بالاتر از جوملا و وردپرس و ... هستش

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خدمتتون هستم

موفق باشید

با سلام

برای انجمن صنفی استان البرز

نیاز به یک پورتال سازمانی دارم

تو نت گشتم قیمت پایین هست تا بالا البته خیلی بالا

کسی از دوستان اگه بتونه راهنمایی کنه با قیمت معقول پیدا کنم ممنون میشم

برخی امکانات مورد نیاز:

آمار بازدید و کاربران آنلاین - نظرسنجی-جداول داینامیک-اخبار و مقالات-گالری تصاویر - اسلایدشو -پرسش و پاسخ -منوی داخلی و نقشه سایت - آب و هوا -اوقات شرعی - پیام خصوصی - فرم ساز -و...

اطلاعات بیشتر در لینک زیر

دانلود

درود

نیاز یه صرف هزینه نیست . با جوملا و افزونه های رایگان میتونید به خواستتون برسید کافیه یکم وقت بذارید

در زیر نمونه افزونه هایی که رایگان در انجمن منتشر شده و برای شما کاربردیه رو با لینک تاپیک مربوطه براتون قرار میدم .

1- آمار بازدید کنندگان : دانلود ماژول حرفه ای آمار بازدیدکنندگان برای جوملا2.5

2- نمایش کاربران انلاین : از امکانات پیش فرض جوملاست

3- نظرسنجی : کامپوننت نظر سنجی پشرفته جذاب(هدیه)

4- جداول داینامیک : با خود ادیتورهای جوملا میتونید در غیر اینصورت : هدیه كامپوننت ايجاد و مديريت جدول (Event Table Edit 3.0.0_rc1) جوملا 1.7 و 2.5 - پارسي

5- نمایش اخبار و مقالات : از امکانات پیش فرض جوملاست در غیر اینصورت : ماژول نمايش اخبار به صورت حرفه اي News Show Pro GK4

6- گالری تصاویر : کامپوننت گالري تصاوير فوکا فارسي ورژن 3.2

7- اسلاید شو : ( ویژه ) ویجت کیت لایت نسخه فارسی برای جوملا 2.5

8- منوی داخلی : منوی آبشاری از امکانات پیش فرض جوملاست

9- نقشه سایت : کامپوننت حرفه ای نقشه سایت xmap همراه با آموزش ......

10- آب و هوا : ماژول زیبای نمایش آب و هوا

11- اوقات شرعی : ماژول اوقات شرعی نسخه 1.7 و 2.5

12- پیام خصوصی : متوجه نشدم بین کاربران منظورتونه یا از طرف مدیر به کاربر ؟

13- فرم ساز : هدیه * نیمه شعبان * کامپونت RsForm Pro همراه با تاریخ شمسی و خروجی اکسل فارسی

14- پرسش و پاسخ : http://joomlaforum.ir/showthread.php/1886-ماژول-و-پلاگین-پرسش-و-پاسخ-آکاردئونی-برای-جوملا-2.5-(فارسی)

موفق باشید

سلام

هزینه طراحی این سیستم 1/8 میلیون تومان برآورد می شه که وقتگیرترین قسمت هم پرتال کاربران ، ثبت نام و پیگیری می باشد.