remigolian

مشکل در تغییر رنگ در قالب های شرکت یوتم

12 پست در این موضوع

سلام دوستان

من بارها از قالب های یوتم استفاده کردم تا حالا فقط یه مشکلش باهاشون داشتم ، اونم اینه که وقتی می خوای تو مدیریت قالب تغییر رنگ بدی ، رنگ تغییر نمیکنه .

اگه کسی می تونه کمک کنه .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

مشکلی نداره . دقت داشته باشید توی سربرگ اول که theme*پیش فرض رو انتخاب میکنید توی سربرگ دوم دوباره همون theme رو انتخاب کنید و تغییر بدید . اتفاقا یوتم چون از warp استفاده میکنه جز قالبهای خیلی پر طرفداره .

موفق باشید

درود

مشکلی نداره . دقت داشته باشید توی سربرگ اول که theme*پیش فرض رو انتخاب میکنید توی سربرگ دوم دوباره همون theme رو انتخاب کنید و تغییر بدید . اتفاقا یوتم چون از warp استفاده میکنه جز قالبهای خیلی پر طرفداره .

موفق باشید

تشکر . ولی وقتی رویه سربرگ اول که نوشته Styles یه دکمه داره به اسمه Customizer وقتی می زنم روش ، استایل رو انتخاب می کنم و ذخیره رو میزنم ذخیره میشه ولی باز که بر می گردم همون استایل پیش فرض هستش .

با مشخصاتی که دایدین قالب باید از قالب های وارپ 7 باشه. درسته ؟

اسم قالب چیه ؟

تغییرات رو که انجام میدین بعدش کشتون رو هم از طریق مرورگر خالی کنید یا سایتتون رو باز کنید و روش ctrl+f5 بزنید

اگر درست نشد دسترسی بدید چک کنم

با مشخصاتی که دایدین قالب باید از قالب های وارپ 7 باشه. درسته ؟

اسم قالب چیه ؟

تغییرات رو که انجام میدین بعدش کشتون رو هم از طریق مرورگر خالی کنید یا سایتتون رو باز کنید و روش ctrl+f5 بزنید

اگر درست نشد دسترسی بدید چک کنم

باسلام

اسم قالبم avenue هستش .

بعد از تغییرات ذخیره رو که میزنم ، ذخیره میشه ولی وقتی باز میرم روش ، بر روی حالت پیش فرض قرار میگره . هم کش مرورگر رو حذف کردم هم کش سیستم رو ، ولی هیچ تغییری حاصل نشد .

متاسفانه دارم رو لوکال کار می کنم .

شما هیچ مشکلی با وارپ 7 ندارید در تغییر رنگ ؟

تا اونجایی که یادمه توی مدیریت قالب دوتا تب داشت

در تب اول تنظیم رنگ رو باید روی default گذاشت

در تب دوم همون رنگی که مد نظرتونه انتخاب کنید

باسلام

اسم قالبم avenue هستش .

بعد از تغییرات ذخیره رو که میزنم ، ذخیره میشه ولی وقتی باز میرم روش ، بر روی حالت پیش فرض قرار میگره . هم کش مرورگر رو حذف کردم هم کش سیستم رو ، ولی هیچ تغییری حاصل نشد .

متاسفانه دارم رو لوکال کار می کنم .

شما هیچ مشکلی با وارپ 7 ندارید در تغییر رنگ ؟

نه با وارپ 7 مشکلی نداشتم. راهنمایی هایی که دوستان گفتن برای وارپ 6 هست اما در وارپ 7 اوضاع فرق میکنه.به وارپ 7 فایل های less اضافه شده. بعد از این که ذخیره کردید گزینه ی compile less رو در مدیریت قالب avenue بزنید.

اگر جواب نداد باید در فایل های less دنبال کلاس مورد نظرتون باشید و دستی تغییرش بدید.

قبل از این کار به من بگید که کدوم بخش رو میخواین ویرایش کنید ؟ آیا پس از وارد کردن رنگ در preview خود قالب که هنگام تغییر style میزنید تغییری حاصل میشه؟

انتساب ماژول به تمامی صفحات مورد نظر رو هم چک کنید شاید مشکل از اونجا باشه

نه با وارپ 7 مشکلی نداشتم. راهنمایی هایی که دوستان گفتن برای وارپ 6 هست اما در وارپ 7 اوضاع فرق میکنه.به وارپ 7 فایل های less اضافه شده. بعد از این که ذخیره کردید گزینه ی compile less رو در مدیریت قالب avenue بزنید.

اگر جواب نداد باید در فایل های less دنبال کلاس مورد نظرتون باشید و دستی تغییرش بدید.

قبل از این کار به من بگید که کدوم بخش رو میخواین ویرایش کنید ؟ آیا پس از وارد کردن رنگ در preview خود قالب که هنگام تغییر style میزنید تغییری حاصل میشه؟

بعد از اینکه تغییر میدم تو قسمت preview تغییر می کنه ولی وقتی ذخیره می کنم ، رو همون حالت اول یعنی دیفالت می مونه . هم کش مرورگر رو خالی کردم هم کش خود قالب و ویجت کیت رو ؟

انتساب ماژول به تمامی صفحات مورد نظر رو هم چک کنید شاید مشکل از اونجا باشه

به منوها هم انتساب دادم ولی هیچ چیز درست نشد .

دوستان اگه بخوام بصورت دستی اینکار رو انجام بدم چه فایل هایی رو باید جابجا کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری