saifoori

کد های جاوا

6 پست در این موضوع

با سلام به همه ی دوستان .

مشکل رو این طوری مطرح می کنم .

مدتی از پلاگین Sourcerer برای قرار دادن کد های جاوا استفاده می کردیم مشکلی نبود دیروز که خواستیم کد یکی از شمارنده ها رو ویرایش کنیم هر 3 شمارنده از کار افتادند ( به طور مثال وب گذر ) حالا هر کد جاوا اسکریپتی رو در ماژول و پلاگین های مختلف و با HTML دستی قرار می دم کار نمیکنه ( کد های HTML کار میکنند ولی java script ها نه ) حالا هر کدی باشه از شمارنده گرفته تا مثلا کد برای کپی مطالب .

لطفا راهنمایی فرمائید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فعال بودن پلاگین را بررسی کنید.

اگر فعال بود و باز هم مشگب داشت یکبار حذف کنید و دوباره نصب کنید

با تشکر .

از 8 افزونه برای قرار دادن کد های جاوا استفاده شده که همه مشکل دارند و نمایش داده نمی شوند وقتی که صفحه اول سایت می روی و Source Code را مشاهده می کنی شمارنده ها هستند ولی کاری انجام نمی دهند . به طور مثال در یک افزونه کد HTML و JAVA قرار داده شده است که کد HTML نمایش داده می شود ولی جاوا خبر.

این طوری توضیح می دهم که مثل این میمونه که کد های جاوا در قالب سایت من فیلتر شده و نمایش داده نمیشه

1 کاربر پسند دیده است

دوستان عزیز چند روزی درگیر مشکلی بودم که سایتم کد های جاوااسکریپت رو قبول نمیکرد حالا هر کدی بود از وبگذر تا کد های جاوای معمولی . بعد از چند روز تحقیق به این نتیجه رسیدم که ایراد ( البته در این مورد ) از پلاگین RSFirewall بود که کد های Script رو به S-cript و یا JavaScript رو به J-avaScript تبدیل میکنه .

3 راه برای حل این موضوع هست

1- اول RSFirewall را غیر فعال کنید کارتون که تموم اونو فعال کنید .

2- به قسمت لیست سیاه / لیست سفید برین و آی پی خودتون ( مدیریت سایت ) رو جز لیست سفید قرار بدین .

3- به قسمت پیکربندی برین

Components > RSFirewall! > Firewall Configuration > Active Scanner و قسمت مربوط به GET و POST رو غیر فعال کنید .

مشکل من با گزینه ی اول حل شد .

موفق باشید .

آقا عالی بود. دست گلت درد نکنه.

ببخشید اسپم زدما.کلید تشکر رو من پیدا نمیکنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری